Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitės horoskopas – birželio 5–11 d.

Šypsena
„Fotolia“ nuotr. / Šypsena
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šią savaitę trys planetos keis ženklus: Marsas Vėžyje kvies nenuleisti rankų dėl šeimos ir artimųjų, Venera Jautyje pamokys pasimėgauti gyvenimu ir materialiais turtais, Merkurijus Dvyniuose padės rasti tinkamų žodžių. Ar tūpčiojame vietoje, ar dairomės perspektyvų, parodys pilnatis Šaulyje. Norintiems atrasti daugiau, padės tiesiai pajudėjęs Jupiteris.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Platūs mostai. Jūsų ženklo valdovas Vėžyje kvies rungtis už savo klaną, griebtis remonto ar kitų veiksmų, reikalingų jūsų šeimai ir namams. Tegul jūsų poelgiai paverčia namus saugia tvirtove, o ne mūšio lauku. Didės apetitas ne tik maistui, bet ir materialioms gėrybėms, kurių jums ir pavyks gauti. Gerės derybiniai ir oratoriniai įgūdžiai. Nenustygsite vietoje, norėdami kuo daugiau sužinoti, išgirsti ir kitiems papasakoti.

Prieš savaitgalį pilnatis Šaulio ženkle jus apipils viltimis, turinčiomis galią pildytis. Kupini didelių planų, neribokite savęs srityse, susijusiose su kelionėmis, studijomis, akiračio plėtimu. O jei mažumėlę nuklydote, gyvenimas suteiks šansą pasitaisyti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Grožis valdo. Venera jūsų ženkle, todėl viskas labai paprasta: jūsų grožis kerės ir jūsų pavyzdžiu seks kiti. Ir iš to bus nesunku išlošti. Daugiau energijos skirsite pokalbiams bei įvairiausios išvykoms. Įsitikinkite, ar tai jus skatina naujiems darbams, ar vien eikvoja energiją. Mintys kryps link materialinių dalykų ir žodžiai taps priemone užsidirbti.

Prieš savaitgalį pamatę, kad kiti žmonės nėra pasiruošę jums padėti ar prie jūsų prisijungti, ieškokite sprendimų, galinčių pakeisti situaciją. Apsiginklavę kantrybe ir žvelgdami kuo plačiau, raskite dalykus, kurie jums padeda ir kurie trukdo įgyti kitų pasitikėjimą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Magiškas motinos ir kūdikio ryšys

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Santykių tobulinimas. Jūsų ženklą valdantis Merkurijus mąstymo ir bendravimo įgūdžius padarys nepriekaištingus. Tai geriausias laikas metuose būti išgirstiems ir suprastiems. Bus energijos rungtis dėl duonos kąsnio, kovoti už savo vertybes, ginti tai, ką turite įgiję ir stengtis dėl to, ką norite turėti. Būsite paskatinti imtis atsakomybės ir už savo karjerą bei visuomeninį gyvenimą.

Santykių sritį lankanti pilnatis padės į santykius su artimu žmogumi ar verslo partneriais pažvelgti kitu kampu. Tegul kiekvienas tolesnis žingsnis plečia jūsų santykių perspektyvas, o ne stato sienas tarp jūsų ir jums svarbių žmonių.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Vardan kasdienybės. Tikėkite savimi ir tuo, ką darote, pradėdami tokias veiklas, kurias norite tęsti ilgai. Pravartu skirti savo energiją fizinei ir emocinei būklei stiprinti. Išlošite būdami komandoje, daugiau šilumos ir meilės dovanosite savo bičiuliams, o šie pasistengs, kad nieko nestokotumėte. Leisitės į vidines paieškas, klajosite sapnų, svajonių ir prisiminimų pasauliuose.

Pilnatis išryškins ne tik jūsų emocinę būseną. Ji parodys, kokių užduočių neatlikote ar kurias atlikote netinkamai, kuria savo kasdienybės kerte nepasirūpinote taip, kad optimizmas ir nesibaigiančios galimybės taptų jūsų kasdienio gyvenimo dalimi.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Turintys kuo pasidžiaugti. Energijos resursus panaudoti nebus lengva. Aplinkybės jus gali nublokšti į pogrindį ir liepti pažvelgti savo vidiniams demonams tiesiai į akis. Visas kovas laimėsite nuoširdžiu rūpesčiu, atlaidumu ir meile. Rūpintis savo statusu bus malonu, taigi sužavėsite stovinčius aukščiau ir gausite jų palaikymą. Neabejingi būsite tam, kas aptariama tarp draugų, o komanda taps geriausia mokykla.

Dėl pilnaties Šaulio ženkle jūsų dėmesio centre atsidurs kūrybos, pramogų, romantikos ir vaikų auklėjimo temos. Jausite būtinybę visiems įrodyti, kad mokate viskuo džiaugtis, būti romantiški ir kūrybiški. O jei kas nors nesidžiaugia šalia jūsų, atrasite, kaip tai pataisyti.

MergelėMergelė

(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ieškantys galimybių. Merkurijus Dvynių ženkle, todėl jūsų intelektiniai gebėjimai gerins jūsų socialinį statusą. Nuo jūsų priklausys, ar kovosite, kad jūsų komanda laimėtų, ar aplink save sumaištį kelsite, norėdami ką nors įrodyti savo bendrakeleiviams. Bus malonu pažinti dar nepažinta ir atverti tai, kas dar neatverta. Kelionės ar mokymasis ne tik atvers naujas duris, bet ir pažadins jausmus bei duos naudos.

Dėl pilnaties prieš savaitgalį nenuleisite akių nuo savo namų ir šeimos. Paklauskite savęs ar artimųjų, kaip jums visiems derėtų ūgtelėti, kur nuvykti ir ką sužinoti, kad jūsų šeimos gyvenimą užpildytų pilnatvė.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Planų gausa. Venera padės jums patirti visą jausmų skalę ir malonumą imant tai, kuo jus kiti yra pasiruošę apdovanoti. Kils poreikis paplušėti dėl savo profesinių tikslų ar statuso, apginti tai, ką iki šiol esate darbo vietoje išsikovoję. Regis, prireiks kitus įtikinti tuo, kuo jūs tikite ir tokiu būdu juos ko nors išmokyti.

Pilnatis prieš savaitgalį padės atrasti tas tiesas, kuriomis įmanoma praturtinti savo aplinką. Tačiau nereikia veržtis į priekį, geriau susitvarkyti savo daržą. Nesižvalgydami į tai, kas buvo, ir nesvarstydami, kaip būtų, jeigu būtų, pasirūpinkite tuo, kas yra čia ir dabar.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Tikintys savimi. Grumtis už savo įsitikinimus, o likusį laiką skirti kelionėms pakvies Marsas Vėžyje. Emocijos ir silpnins, ir stiprins, nelygu, kam jas naudosite. Kuklumo nereiks lepinant savo mylimuosius. Tiltus į širdis ties kulinariniai šedevrai ir dovanos. Sužinosite intriguojančių istorijų apie kitus žmones ir kas jiems brangu.

Šio mėnesio pilnatis gretimame ženkle jums suteiks daugiau aiškumo stiprinant savivertę, gausinant turtus ar įgyjant reikalingų daiktų. Tai, ko jums nereikia, palikite praeičiai, o su savimi pasiimkite visa, kas padeda jaustis tvirtiems, turtingiems ir savimi pasitikintiems.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Asmeninis tobulėjimas. Bus pokyčių jūsų viduje ir aplinkoje. Gal teks grįžti po klajonių, nutūpti ant žemės ir nuoširdžiau pasirūpinti šeima. Gera bus palepinti savo kūną masažu, gardžiu maistu ar sveikatinimo procedūromis. Santykius su kolegomis gerins mažos dovanėlės. Tikruoju žinių ir informacijos šaltiniu taps parneriai. Būkite pasiruošę jų pasiklausyti.

Jūsų ženklo valdovas keis kryptį, suteikdamas pagreitį ateities siekiams, idėjoms, asmeninėms iniciatyvoms, ypač tarp draugų ar komandos narių. Pilnatis jūsų ženkle metas pamatyti, ko dėl savęs nepadarėte ir ką galima pakeisti, kad jūsų entuziazmas uždegtų kitus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Daug pasirinkimų. Ar atsipalaiduosite, perleidę iniciatyvą kitiems, ar pasijutę vieniši išsiruošite į antrosios pusės paieškas, ar kovosite su tuo, kuris šalia, ar ginsite jį – rinktis jums. Svarbu suprasti, kad jūsų jėga – jūsų santykiai. Jausitės komfortiškai ir patogiai, mylėsite ir būsite mylimi, kursite ir žavėsite savo kūryba. Apie darbą ir sveikatą kalbos netils, kad ir kur būsite.

Dėl pilnaties jums atsivers naujos erdvės, kurias norėsite užpildyti. Būdami vieni, kitaip pamatysite ir įvertinsite savo tikslus. Tam padės gamtos prieglobstis ar dvasinės praktikos, o trukdys bandymai ieškoti kaltų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Komandiniai ir kiti žaidimai. Netausokite savęs, įsitraukę į kasdienių pareigų ir buities problemų verpetą. Įsitikinkite, kad nepersidirbate ir negadinate savo sveikatos, kovodami su bendražygiais. Vertinsite tai, kas namuose. Juose kursite jaukią, komfortišką ir gražią aplinką, o namiškius stebinsite įspūdingais patiekalais. Pramogos duos peno kalboms ir kūrybai.

Verta įsižiūrėti į ženklus, kuriuos siunčia jūsų komandinės sėkmės ar nesėkmės. Ką reikia, ištaisykite, ko negalite pakeisti, paleiskite, o kas sėkmingai juda, įgydamas pagreitį, tegul sau tęsiasi.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Turintys tikslą. Savo motiniškus ar tėviškus instinktus stiprinsite išsiruošę apginti atžalų ar kitų savo kūrinių. Kovokite už juos, o ne su jais. Užklups ir naujų pažinčių vėjas, džiugūs sutikimai ir kalbos, reikalai su artimais giminaičiais ar kaimynais. Aktyvės ir bendravimas namuose. Metas pakalbinti tėvus ir senelius, kad daugiau sužinotumėme apie savo šeimos praeitį.

Dėl pilnaties susitelkę į savo darbą, pamatykite tai, ką būtina pakeisti, kad jūsų profesinės sėkmės traukinys lėktų it pašėlęs tiesiai link jūsų pasirinktų tikslų. Jei jūsų netenkina esama visuomeninė padėtis, ieškokite būdų ją pakeisti.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt