Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitės horoskopas – gegužės 22–28 d.

Oro balionas
Fotolia nuotr. / Oro balionas
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Dalį savaitės judėsime link jaunaties Dvynių ženkle, todėl iki ketvirtadienio vakaro pabaikite visokiausius darbus, kad liktų vietos naujiems dalykams, ypač žinioms, naujienoms ar pažintims. Netrūks ir pavydo ar kitų nematomų nemalonių dalykų, kuriuos lengvai pamiršime, kai savaitgalį pasinersime į svajones ar įkvepiančius pokalbius.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Smalsūs ir komunikabilūs. Jūsų žavesį ar meilę sau kiek prigesinę darbai bei aukštesnes pareigas užimantys žmonės padės jums atrasti ir atskleisti tokių savybių, kurių anksčiau neparodėte. Jaunatis Dvynių ženkle įsuks į dalijimosi informacija, mokymosi ir bendravimo verpetą. Naujos žinios, intriguojanti informacija ir malonios pažintys taps jūsų aktualijomis. Kad neišbarstytumėte ar nepraleistumėte pro akis to, kas vertinga, nustatykite sau gaires, ką norite sužinoti ar kuo pasidalinti su kitais.

Jei savaitgalį norėsite priimti sprendimą dėl asmeninių finansų, pasikliaukite nuojauta. Būsite apdovanoti, jei aukosite stokojantiems ar kitaip pabūsite nesavanaudiški.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ieškantieji atramos. Savaitei įsisiūbuojant, kažkas iš toli, žmogus ar įvykiai, pabandys sugriauti jūsų svajones ar kokį ilgai regztą vidinį planą, todėl bet kam neatviraukite. Jaunatis gretimame ženkle primins, jog metas pasirūpinti savo talentais ar įgyti tai, ko jums reikia. Pasvarstykite, kaip geriau atskleisti save, pasijausti tvirtesniems, turtingesniems ir labiau savimi pasitikintiems. Naujos pažintys, žinios ar galimybė mokytis gali tinkamai pasitarnauti.

Savaitgalį pelnysite savo komandos simpatijas, jei pasitikėsite kitais ir tai išreikšite žodžiais ar parodysite atitinkamais veiksmais.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Būti savimi. Nekaip savaitės viduryje pasijausite, jei savo grupėje pasitikėsite to nevertais, neapgalvotai klimpsite į skolas, o draugystę išmainysite į materialias vertybes. Jaunatis jūsų ženkle ketvirtadienio vakarą gali būti geras startas jūsų asmenybei atsiskleisti. Jei žinote, kokie norėtumėte pasirodyti pasauliui, traukite į dienos šviesą savo stiprybes. Jei abejojate, turite laiko apsispręsti ir tuos sprendimus padiktuoti visatai.

Savaitei baigiantis gerų minčių kils dėl jūsų karjeros ar kitų gyvenimo tikslų. Ir nors apie jas, gimusias galvoje, garsiai nekalbėsite, judėti ta kryptimi jau galite.

DAUGIAU SKAITYKITE: Jupiterio ciklai jūsų gyvenime. Sužinokite, kokie jums šie metai

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Pusiaukelėje. Šią savaitę antrosios pusės pavydą ir įtarimus atremsite įrodydami, kad vienintelis konkurentas – tai meilė darbui, o su juo konkuruoti beprasmiška. Dėl jaunaties Dvynių ženkle jums rekomenduojama mažiau veikti, o daugiau viską apmąstyti. Tai padės išsilaisvinti nuo praeities ir leis su viltimi pažvelgti į ateitį ir ją tinkamai kurti. Laimėsite, jei tapsite svajokliais, kurie nieko nekaltina, o atleidžia sau ir kitiems už mažus paklydimus.

Galiausiai tarp draugų pasklidusios žinios ir nuomonė, gali jums padėti priimti reikalingus sprendimus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Komandoje. Norai ir troškimai, tikėjimas ir pažiūros nesutaps su tuo, kas dedasi realybėje, kas vyksta biure ar namuose, o bandymai pritaikyti tai, ką žinote, viską dar labiau komplikuos. Dėl jaunaties Dvynių ženkle suaktyvės jūsų bendravimas su draugais ar kolegomis. Kad ne tik kitų žmonių iniciatyvos jus vestų pirmyn, bet ir patys šį tą inicijuotumėte, ketvirtadienio vakarą apgalvokite ar užrašykite gaires, kur link norite pakreipti savo ryšius.

Savaitgalį derėtų į savo veiklą pažvelgti kitokiomis akimis nei jums įprasta. Priimkite pagalbą ir stebėkite ženklus, nes tai jums leis patekti ten, kur norite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Karjeristai. Šią savaitę pernelyg daug nesitikėkite iš kitų, nes už kiekvieną malonumo akimirką ar kiekvieną dovaną teks nepigiai sumokėti. O neteksite daugiau, nei įgysite. Jaunatis – tai priežastis susikoncentruoti į karjerą, socialinį statusą ir savo profesiją. Galimas daiktas, jums bus siūlomi keli pasirinkimai. Tačiau žinantys, ko nori, galės išsirinkti tai, kas jiems padės užkopti į pageidaujamas aukštumas.

Pasitikėjimo savo žiniomis ir tikėjimo netrūks savaitės pabaigoje, jei šalia bus palaikantis ir lojalus žmogus. Regis, jums pavyks jį ar ją įtikinti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt