Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitės horoskopas – kovo 13–19 d.

Ramybė
„Shutterstock“ nuotr. / Ramybė
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Aiškiai ir tiesiai išsakysime tai, kas ant liežuvio galo, nes Merkurijus užsuks į Avino valdas. Vėliau teks įjungti žemesnę pavarą ir pasirūpinti tuo, kas nelabai malonu. Išsisukę nuo pareigų, būsime apkaltinti atsakomybės stoka. Savaitgalį nersime į džiugaus bendravimo verpetą, kuris primins tai, kas jau matyta ar girdėta.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Auksaburniai. Dėl Merkurijaus įtakos turėsite apie ką pakalbėti savaitės pradžioje ir, jūsų laimei, atsiras, kas jus išklausys. Tačiau tik nuo jūsų priklausys, ar ir jūs tų asmenų klausysitės, ar tik patys kvaršinsite jiems galvas tuo, kas jums neįtikėtinai aktualu.

Nieko nuostabaus, kad jūsų balsas bus garsiau nei kitų girdimas visą savaitę. Ir ypač savaitgalį. Tuomet jūsų retoriniai įgūdžiai pasieks apogėjų, o jums bus leista išsakyti kitiems visą aibę gražių žodžių.

Beje, išgirdę siūlymų gilinti savo žinias, leistis į tolimus žygius ar kitaip siekti, kad jūsų svajonės taptų realybe, neužsisklęskite savo pasaulyje. Nedaužykite savo vilčių vien dėl to, kad jums iškelti itin didelis reikalavimai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Aiškiaregiai. Šią savaitę užsiimsite savianalize ar sapnų šifravimu. Kitiems jūsų mintys bus nė motais, bet jums tai neturėtų rūpėti. Jei kiltų noras pasisakyti, tegul atsiprašymo žodžiai liejasi laisvai.

Sunkioji savaitės užduotis jums paruošta kolektyve ar tarp draugų. Turėsite išbandyti lyderystės ar grupės vienybės galią, kai jūsų komandos sparnus apkarpys nepakankamas ar nutrauktas finansavimas bei kiti nuo jūsų nepriklausantys trikdžiai.

Savaitgalį jus pasiekusi informacija ne tik suteiks sielos ramybę, bet dar ir atsakys į tuos vidinius klausimus, kurie ne pirma diena drumsčia jums ramybę.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Draugiški pokalbiai. Gims naujų idėjų. Ir kasdien jų bus vis daugiau. Daugės šnekų, tiek vienijančių, tiek skiriančių jūsų komandą – nelygu ką kalbėsite. Tačiau kalbėsite daug ir nesukdami galvos dėl to, ar tie žodžiai bendražygius liūdina, ar džiugina.

Jūsų profesinis kelias pasirodys esąs ne rožėmis klotas. Labiau tikėtina, kad patirsite Sizifo dalią, o didieji to kaltininkai bus jūsų partneriai, galbūt daužantys jūsų idealistinius siekius į šipulius, o galbūt savo reikalavimais apsunkinantys jūsų situaciją.

Susitikimai ir pokalbiai su bičiuliais neišsemiamomis temomis džiugins savaitgalį. Tame šurmulyje sutikę brangius ir seniai matytus bičiulius, atrasite visiems aktualią ir niekaip neišsenkančią temą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Profesionalūs oratoriai. Jūsų žodžiai dažniau ir aiškiau skambės darbe. Naudokitės proga išsakyti tai, kas padėtų jums priartėti prie savo profesinių siekių, ypač, jei valgote duoną iš rašymo, kalbėjimo, derybų ar prekybos.

Jūsų optimizmui šią savaitę įsisiūbuoti neleis nepalankios aplinkybės. Galima tikėtis maždaug tokio finalo: daug sunkaus darbo, nosį suraukę kolegos ir akivaizdžiai senkantys energijos ištekliai.

Savaitgalį prireiks pakoreguoti keletą jūsų tikslų. Su kai kuo susitiksite ar neplanuotai susidursite tam, kad tie pokyčiai būtų tinkamai atlikti, o jūsų kaip profesionalų įvaizdis pagerėtų ir pasiektumėte kitą lygmenį.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Poliglotai. Jūsų lūpose vis dažniau svečiuosis užsienio kalbų žodžiai, o stokodami žinių jų ieškosite kuo toliau nuo savo gyvenamos vietos. Jei jau kuo nors įtikėsite, tai ginčysitės, įrodinėsite savo tiesas ir mokysite tuos, kurie mažiau išmano už jus.

Jus užvaldęs azartas šiek tiek priges ir kils nepasitikėjimas šalia esančiaisiais. O taip nutiks tuomet, kai vietoj laukiamo malonumo gausite daugybę pastabų, raginančių dar labiau pasitempti.

Susitikimai su iš toli sugrįžusiais ar toli gyvenančiais draugais jus užklups savaitgalį. Tai bus puiki proga pasikartoti jau kažin kada išmoktą medžiagą. Pristatyti savo pažiūras jums pavyks stebinančiai gražiai.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Detektyvai. Teks pasisakyti temomis, kurios aktualios tikrai ne jums vieniems. Kaip antai, apie bendras lėšas. Raktas, įveikiantis kitų žmonių paslapčių užraktus, atsidurs jūsų rankose.

Jūsų atsidavimas partneriams bus įvertintas lyg koks akibrokštas. Tai jums primins šeimos nariai, rodydami pirštu į neatliktas pareigas ar netesėtus pažadus namuose.

Savaitgalį įnirtingai gilinkitės į tai, kas paprastai lieka už kadro arba negali būti išsakyta žodžiais. Keisčiausia, kad už tai būsite apdovanoti. Regis, tai bus tos dovanos, kurių anksčiau dėl vienos ar kitos priežasties nepasiėmėte.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Klausytojai. Ko jau ko, o priežasčių klausytis turėsite nemažai. Ar tos kalbos prasmingos, labai nesvarstykite, nes kalbantieji tikės, kad viskas aktualu. Tačiau vos išbėrę mintis lyg žirnius į sieną, jas užmirš. Bet neužmiršite jūs. Dar geriau, jei tai leis jums padaryti reikalingas išvadas.

Per savaitę jūsų veiklos efektyvumas kris, ypač dėl jums reikalingų žinių ar informacijos stokos. Ne kaip seksis ir gauti reikiamų priemonių puikiai sveikatai užtikrinti.

Už širdies griebiančių kalbų jums nepavyks išvengti savaitgalį. Žiūrovai ir klausytojai būsite išties tobuli.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Sveikatinančios kalbos. Šią savaitę bus dėl ko padiskutuoti darbe. Kišite savo liežuvį kaskart, kai norėsite ką nors kolegoms įrodyti, parodyti ar juos paprasčiausiai nuginkluoti savo žodžių gausa. Taip pat jus pasieks informacija, kuri padės pagerinti sveikatą.

Tiesa, kažko trūks, kad laimė lietųsi: galėtumėte parodyti meilę tiems, kuriuos mylite, ir užsiimti mėgstama veikla. Stokos priežastys gali būti materialios arba mažiau žemiškos, tačiau bet kokiu atveju slegiančios.

Savaitgalį neatmeskite tų pasiūlymų, kurie būtų malonūs jūsų kūnui ir palankūs jūsų sveikatai. Gavę reikalingos informacijos, galite gerokai pakelti savo kasdienio gyvenimo kartelę.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Kūrybinės mintys. Jei manote, kad dar ko nors nežinote apie savo vaikus ar mylimą asmenį, nedelsdami pateikite jiems savo klausimus. Nė vienas iš jų ilgai nesvarstys prieš pasisakydamas, todėl nemažai sužinosite. Deja, greit gauti atsakymai taip pat greitai paskęs užmarštyje.

Kai planai namuose užstrigs, kaltų tarp savo artimųjų nerasite arba nuspręsite tingumu apkaltinti visus. Jei jau diegiate naujus bendravimo šeimoje kokybės standartus, darykite tai pamažu.

Savaitgaliui pasirūpinkite bilietu į teatrą ar koncertą, nes įspūdžiai bus nepakartojami. Dar geriau, jei patys išdrįsite užlipti į sceną ar kitaip pademonstruosite savo kūrybingumą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip gražinasi Avinai, Mergelės ir Dvyniai...

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeimyniški pokalbiai. Namuose nestigs temų diskusijoms. Taip pat kils nemažai minčių, kaip pakoreguoti šeimos planus. Tiesa, niekas nenorės gilintis į visokiausias detales, o dar mažiau į pokalbių dalyvių jausmus.

Šią savaitę bus sunku suvokti, kas kiša koją jūsų kokybiškam bendravimui, sėkmingam mokymuisi, sklandžioms išvykoms ir deryboms. Kai suplanuota kelionė pasirodys nieko verta, gauta informacija nereikalinga, o susitikimai – tikras galvos skausmas, paieškokite priežasties praeityje.

Savaitgalį namuose susirinkę šeimos nariai ir svečiai itin smagiai praleis laiką mėgaudamiesi pokalbiais apie senus gerus laikus ir kitomis temomis, kurioms niekad nėra galo.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Smalsuoliai. Šią savaitę kuo daugiau sužinosite, tuo daugiau žinoti dar norėsite. Kuo daugiau žmonių sutiksite, tuo daugiau pažinčių nedelsiant užmegzti užsigeisite.

Deja, darbe jūsų gebėjimai nebus pakankamai vertinami. Kolegos reikalaus to, ko jūs negalėsite pasiūlyti. Susiimkite, apsiginkluokite kantrybe ir sukandę dantis įrodykite, kad nesate iš kelmo spirti.

Susitikimai su seniai matytais žmonėmis ir nerūpestingi pašnekesiai visiems aktualiomis ir niekada neišsenkančiomis temomis – smagaus savaitgalio pažadas, kuriam nevalia atsispirti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Derybininkai. Šią savaitę pabus jūsų derybiniai talentai. Taigi liaukitės kalbėję apie save ir savo gebėjimus pasitelkite tam, kad gautumėte tai, ko norite. Jus išgirs ir jums neprieštaraus. Gavę atlygį, nedelsdami dairykitės naujo laimikio.

Beje, dar teks įrodinėti turint asmeninių galių. Supratę, kad žmonės, nuo kurių esate priklausomi, turi savo planą, nebandykite jo pakeisti, pasitelkę savo charizmą. Geriau liaukitės svajoti apie lengvą laimikį ir su visa įmanoma atsakomybe imkitės juodo darbo.

Savaitgalį jus pradžiugins atlygis, dovana ar tiesiog pirkinys, kurį leisite sau įsigyti. Juo džiaugdamiesi suprasite, kad galų gale užpildyta reikšminga spraga.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt