Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitės horoskopas – kovo 20–26 d.

Laimės pasaga
Fotolia nuotr. / Laimės pasaga
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šios savaitės pradžia sutaps su pavasario lygiadieniu – Saulės perėjimu į pirmąjį Zodiako ženklą Aviną. Veršitės pirmyn, tačiau įsitraukę į naujus darbus įsitikinkite, ar pakaks parako juos greitai įvykdyti. Dėl delčios entuziazmas ges ir stokosime energijos pabaigti didelius sumanymus. Savaitgalį kils noras dar kartelį pavergti širdis tų, kurie anksčiau mums buvo abejingi.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Žavūs, drąsūs ir šnekūs. Savaitė startuos puikiai. Saulė jūsų ženkle, tad kai kurie iš jūsų jau šiomis dienomis švęs savo gimtadienį. Visiems kitiems tai ženklas nusimesti visa, kas trukdo būti savimi (kaukes, baimes, nuoskaudas), ir parodyti savo išskirtinumą bei galią.

Sugriauti vadovų įtarumo sienas gali būti nelengva, tačiau jūsų oratoriniai įgūdžiai parodys kelią. Raskite sąjungininkų ir veikite išvien su jais, užuot konkuravę tarpusavyje. Tiesa, partnerių paskatinti kartais pasakysite kiek daugiau, nei buvote numatę, tačiau šįkart tai geriau, nei prikąsti liežuvį.

Savaitgalį, nelaukdami, kol jus pastebės ir įvertins, paskleisite savo žavesio kerus tam, kad įrodytumėte, kokie esate nepakartojami. Be to, galvoje kirbės milijonai unikalių idėjų, kurių nevalia pasilikti tik sau.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Apmąstymuose. Pavasario lygiadienis jums – ženklas, kad reikia stabtelėti ir susitvarkyti savo vidinę erdvę. Praleidę ne vieną valandą vienui vieni ir nugrimzdę į apmąstymus, suprasite, kas jums reikalinga, o kas ne tam, kad ateityje pavyktų atskleisti save. Nesijauskite pamiršti, nes atsiras neakivaizdžių būdų atsiskleisti.

Tiesa, kils abejonių, bandant kitiems šį tą paaiškinti. Veikiau būsite nutildyti visokiausių visažinių, užuot gavę leidimą išsakyti savo nuomonę ar poziciją. Beje, kolegos gali išpešti iš jūsų informaciją, kurios visai nenorėjote paviešinti.

Jei savaitgalį jums pasipainios asmuo, kuriam anksčiau puoselėjote jausmus, vargu ar atsilaikysite. Be to, būsite pirmi, kai reikės kam nors atlikti neatlygintiną paslaugą. Kai ką svarbaus suvoksite, analizuodami savo sapnus ar praeitį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kas jūs – vieversys, pelėda ar balandis? Chronotipas lemia jūsų sveikatą!

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Komandos kapitonai. Grupės lyderio vairas jums bus prieš akis dėl Saulės Avine. Jums tereikės ryžtingai jį čiupti ir neabejoti, jog galite vesti kitus paskui save. Jūsų bendražygiams mažiau rūpės, kokią kryptį jiems pasiūlysite ir kokiu būdu telksite savo komandą. Daug svarbesnis bus jūsų entuziazmas ir energija.

Keblumų kils norint kam nors įrodyti, kad jumis ar visa jūsų komanda derėtų pasitikėti. Kažin ar tai sustabdys nuo poreikio išsiaiškinti informaciją, kuri jums reikalinga, ir gauti tas lėšas, kurių užsigeidėte. Diskutuodami su bičiuliais, rizikuosite pasakyti per daug.

Savaitei baigiantis, atsiras pakartotina galimybė ne tik įspūdingai praleisti laiką, bet ir kilstelėti savo vertės kartelę tarp draugų ar bendraminčių. Ne tik juos, o ir save nustebinsite, šį tą naujo ir netikėto jiems pasiūlę.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Išradingi karjeristai. Jei svajojate apie svaiginančias karjeros aukštumas, imkitės darbo, nes Saulė jums padės jų siekti. Daugiausia nuveiksite dėl savo dabarties ir ateities, žinodami, ko norite. O turint tikslą, nesigręžioti atgal, nesigilinti į aplinkybes ir ignoruoti kitų žmonių nuomonę.

Tai, ką pasakysite ar ką išgirdite iš kitų, taip pat turės tiesioginę įtaką jūsų rezultatams. Tiesa, jei kas nors iš kolegų nepalaimins jūsų sumanymų ar projektų, tai dar ne kelio galas. Atkaklumas gelbės, tačiau bandymai paviešinti asmeninius dalykus – ne.

Savaitgalį nestabdykite, kai atsiras sąlygų pasiekti kuo platesnę auditoriją. Tegul visi sužino apie jūsų pastangas ir pasiekimus. Negana to, gims minčių, padėsiančių patobulinti savo įvaizdį.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Eruditai. Jums taip reikalingos Saulės padaugės kartu su lygiadieniu. Sustiprės ne tik noras pasižvalgyti po platesnes apylinkes, bet ir atsiras tam galimybių. Vieni bus nublokšti ten, kur nebuvo, o kiti išmoks ir sužinos tai, ko iki šiol nežinojo.

Jūsų žinios bus skeptiškai išklausytos darbo vietoje. Regis, kai kas teigs geriau žinantys kaip su viskuo susidoroti. Tai gali iškelti į paviršių paslėptas povandenines sroves darbo vietoje. Sprendžiant visus šiuos nesusipratimus gali būti nelengva atsirinkti kuo tikėti: faktais ar nuomonėmis.

Savaitgalį dalinkitės tuo, ką žinote ir kuo tikite, nes tai didins norinčią jūsų klausytis auditoriją, padės įtikinti kitus, pirkti ir parduoti. Jei kitų nesužavėsite savo erudicija, jūsų ausis pasieks stebinančių žinių, plečiančių šias jūsų galimybes.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt