Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitės horoskopas – liepos 17–23 d.

Mėnulis
Shutterstock nuotr. / Mėnulis
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Nors danguje kabanti delčia mažins energijos resursus, bus paskatų nesustoti. Išgyvensime visą jausmų ir patirčių gamą nuo nusivylimų, staigių susidūrimų iki pasakiškų apdovanojimų. Saulė ir Marsas pereis į Liūto ženklą, taigi nenurimsime, kol neišsikovosime didžiulį gabalą mums reikalingo dėmesio. Sekmadienį priartės jaunatis, priminsianti, kad džiaugtis vidurvasarį – svarbiausia.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Džiaugsmo misija. Šią savaitę pasaulis jums gali atrodyti dviprasmiškas: tai viską duodantis, tai viską atimantis. Stebėkite, ar patys neprikišate nagų prie didžiausių savo asmeninių ir naminių planų griūčių. Nors patirsite ir nusivylimų, pavyks parodyti savo išskirtinumą tiems, kam tai rūpi. Gal net ir šio to išmokysite kitus, o patys gausite dosnų intelektinį atlygį.

Jūsų kūrybiškumas stiprės, laiko pramogoms daugės, o romantikos marios gilės. Jei jums vis dar atrodys, kad viso to džiugaus gėrio per maža, sekmadienį sukurkite tikslų saviraiškos, poilsio, vaikų ugdymo ir džiugių patirčių planą, kad jis, jaunaties padedamas, būtų įvykdytas pagal jūsų norą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kas geriausia – namams. Savaitės įvykiai jums neleis suprasti, kaip teisingiau pasielgti: ar ramiai tūnoti kamputyje ir laukti, kol netikėtos naujienos pralėks pro šalį jūsų nepastebėjusios, ar, nepaisant šiokių tokių nemalonumų, eiti susirinkti gėrybių, pabirusių lyg iš gausybės rago, ir mėgautis ilgai lauktu palaikymu.

Tinkamai pasirinkę ar leidę sėkmingoms galimybėms pasprukti, turėsite ką veikti namuose. Darysite viską, kad jūsų asmeninis gyvenimas ir namai būtų tai, kuo galite didžiuotis. Šią misiją įvykdyti bus lengviau, jei savo tiksliai suformuluotus norus perduosite jaunačiai, įvyksiančiai paskutinę savaitės dieną.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip palaikyti gerą formą pagal Zodiaką

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Informacijos guru. Savaitei prasidėjus, savanoriškai apgaudinėsite save, galvodami apie visokius protu nesuvokiamus tikslus. O kuo intensyviau gesinsite gaisrus komandoje, tuo aršiau jie liepsnos. Atsipalaidavimo akimirką skirkite laiko pomėgiui, pasidžiaukite meile, parodykite tai, ką esate sukūrę ir išgirskite išmintingą antrosios pusės patarimą.

Antroje savaitės pusėje estafetę perims bendravimas ir išvykos. Jūsų nesiklausyti bus neįmanoma. Jaunatis gali jums padėti ne tik šiaip sau šnekučiuotis su kaimynais ar rašyti komentarus socialiniame tinkle, bet ir įvykdyti kokį nors reikšmingą komunikacinį projektą ar suorganizuoti prasmingą išvyką.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Pastangos įgyti. Kai šią savaitę jūsų iniciatyvos darbo vietoje beviltiškai žlugs, bandysite nuo nepatogumų pasislėpti, ieškodami išsigelbėjimo kur nors toli ar įnikdami į savo išgalvotą ar kitų sukurtą pasaulį. Kodėl gi ne, jei tai netrukdys jums pamatyti gėrybių, kuriomis jus apipila šeima, ir darbo vietoje pritaikyti savo įgūdžių.

Antroje savaitės pusėje stiprės noras įsitvirtinti ir gauti tai, ko esate verti. Energiją ir laiką skirkite ne tik pinigams skaičiuoti ar leisti, tačiau ir savo gabumams panaudoti ar savivertei stiprinti. Jaunatis sekmadienį atvers duris, už kurių daugiau progų užsidirbti ir priežasčių vertingiems daiktams įsigyti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Tobulas įvaizdis. Lūkesčiai dėl jūsų kolegoms reikalingo palaikymo gali subliūkšti, o gavus iš toli naujienų, įvyks nemenki vidiniai perversmai. Laimė, džiaugsmas darbe išaugs dėl gautų naujienų, su draugais bus gera išvykti į sielą pakylėjančias išvykas, o jūsų mintis pagaliau išgirs ir tie, kuriems jos bus adresuotos.

Savaitei persiritus į antrą pusę nebegalėsite lindėti slėptuvėje, nes norėsite save parodyti, ir kiti norės į jus pasižiūrėti. Negana to, pasistengs jungtis prie jūsų. Kad pagarbos ir susidomėjimo jumis būtų dar daugiau, sekmadienį jūsų ženkle vykstant jaunačiai apsispręskite, kaip dar geriau save pristatyti pasauliui.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Vidinė palaima. Jūsų aukos partneriams savaitės pradžioje nieko gero neduos, o komandinė dvasia kris arba priešprieša tarp draugų padidės dėl netikėtai pakitusio finansavimo plano. Tačiau bus kuo pasidžiaugti, pavyzdžiui, šį tą pagaliau paaiškinti savo šeimai ir darbe gauti atlygį už tai, ką gero esate nuveikę.

Vėliau reikės jūsų pasiaukojimo, nesavanaudiškų sprendimų, gebėti svajoti ir pastangų nurungti savo vidinius priešus, užuot prisifantazavus apie tuos, kurių nėra. Jaunatis jus stumtels į sapnų, svajonių ir vidinių išgyvenimų pasaulį, kurį apsivalius, privalu patirti kuo daugiau teigiamų akimirkų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Grupės siela. Kažkas savaitės pradžioje kenks jūsų sveikatai, santykiams su kolegomis ar darbo eigai, tačiau sunkiai tuo patikėsite. Profesinės iniciatyvos ne kažin kur nuves, nebent susitaikysite su iš koto verčiančiomis partnerių išdaigomis. Tačiau galėsite skanauti vaisius to, ką esate patyrę, išmokę ir su kitais pasidalinę.

Savaitės antroje pusėje darbe sužibs jūsų žvaigždė. Kapitono vairas bus tai, ko labiausiai nusipelnysite, jei nestabdysite savęs ir imsitės aktyvių veiksmų, skatinančių kitus jus gerbti ir jungtis prie jūsų. Jaunatis padės tiems, kurie žino savo siekius ir yra gerai apsisprendę, ką nori priimti į komandą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Grandioziniai siekiai. Vildamiesi patirti kuo daugiau džiaugsmo, toli savaitės pradžioje nenukeliausite, ypač jei tikėsitės, kad kiti už jūsų džiaugsmą turi sumokėti ar kitaip jumis pasirūpinti. Teks keisti kelionių planus dėl sveikatos ar kokių kasdienių netikėtumų. Kita vertus, jūsų gebėjimai bus pastebėti, o savanoriškos pastangos įvertintos.

Savaitės antroje pusėje jūsų profesinės ambicijos augs lyg ant mielių. Kuo daugiau pavyks pasiekti, tuo daugiau džiūgausite ir tuo daugiau norėsite, nes kuklumas tikrai nebus jūsų bičiulis. Didžiausias jūsų troškimas bus tapti visa galva aukštesniems už kitus ir jums tą pasiekti gali padėti sekmadienio jaunatis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Namų energija pagal kinų horoskopą

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nuotykių dvasia. Pasiaukoję dėl šeimos, greitai suprasite, kad jūsų aukos niekam nereikalingos. O surizikavę dėl kai ko malonaus, prarasite ne tik ką nors apčiuopiama, bet ir kitų žmonių pasitikėjimą. Nepaisant to, vertingų dalykų išmokysite kitus ir gausite visą glėbį meilės bei pagarbos iš savo bendražygių ar draugų.

Ūpas ir optimizmas nekris, o didės. Kelionės, nuotykiai ir įspūdžiai bus tai, dėl ko norėsite ryte lipti iš lovos, ir tai, apie ką mąstysite į ją vakare atsigulę. Atsiras dar daugiau polėkio ir galimybių keliauti, išmokti, pažinti, suprasti, pasidalinti, tik nepamirškite sukurti nepriekaištingą ir nekuklų sąrašą, kuriuo sekmadienį pasidalykite su jaunatimi.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Bendros pastangos. Įsivėlę į visokiausių melagysčių liūną, sunkiai iš jo išlipsite, nes labai norėsite tikėti viskuo, kas tėra saldus melas. Santykiai gali apkarsti dėl neplanuotai susiklosčiusių aplinkybių namuose. Tačiau išaiškėjusi informacija įprasmins, o meilė darbui ir vadovų dėmesys praskaidrins savaitės vidurį.

Vėliau tiek įsitrauksite į veiksmą, kiek norėsite bendradarbiauti. Bendri tikslai ir motyvai padės įvykdyti netgi tai, ko be pastiprinimo niekuomet neįvykdytumėte. Teks padėti koją už komforto zonos ribų ir pripažinti, kad be kito žmogaus – nė iš vietos. Kuo geriau žinosite, ko tikitės, tuo daugiau naudos jums duos savaitės gale įvyksianti jaunatis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Scena partneriams. Neplanuotų išlaidų dėl mylimų žmonių ir dėl to, kas jums malonu, bus daugiau, nei galite sau leisti. Radę, kaip tas išlaidas pateisinti, turbūt pasigailėsite tada, kai dėl niekingų naujienų reikės keisti darbų ar kitų savaitės planų eigą. Gera žinia ta, kad bus norinčių pasigrožėti jūsų kūryba, iš jūsų pasimokyti ar prisijungti prie siūlomų pramogų.

Antroje savaitės pusėje leiskite kitiems groti pirmuoju smuiku. Asmeniniai, darbo ir kiti santykiai bus tai, kuo žavėsitės, ir dėl kurių nesiliausite stengtis, o jūsų partneriai galės pamatyti, kaip juos vertinate. Jei dairotės žmogaus, kuris padėtų įveikti asmenines ar darbo viršukalnes, sekmadienį vyksiančiai jaunačiai siųskite žinią, kokio partnerio ieškote.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kasdienybės džiaugsmas. Jūsų pasiaukojimas namuose nebus suprastas, tačiau geri norai nedings. Nors atsiras būtinybė papurtyti piniginę dėl to, kas jums brangu ar džiugu, galėsite pakalbėti su vadovais dėl jums aktualių planų ir nuveikti šį tą gražaus ir gero savo namuose. Tiesa, tai padaryti jums padės kiti žmonės, o pagalbą jūs iš tiesų užsitarnavote.

Patogesnė buitis, džiugesnė darbo atmosfera ir geresnė savijauta bus tai, į ką kreipsite savo energiją nuo savaitės vidurio. Dar kokybiškiau, kūrybiškiau ir džiugiau pavyks įvykdyti tai, ko iš jūsų tikimasi buityje ar darbe, jei savo ketinimus užrašysite ir apie juos pamąstysite sekmadienį, kai vyks jaunatis.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt