Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitės horoskopas – rugpjūčio 14–20 d.

Smėlio laikrodis
„Fotolia“ nuotr. / Smėlio laikrodis
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Savaitei nerangiai startavus, užsigeisime komforto. Jo ieškodami, įsivelsime į nepasitikėjimo voratinklius ir iš kito asmens primygtinai reikalausime supratimo, meilės ir kitų gėrybių. Norų nesuturėdami, užmiršime, kad šalia mūsų – realus asmuo, o ne visus norus pildantis džinas. Savaitgalį prikūrę neaprėpiamo dydžio planų, patys raitosimės rankoves.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Meilės alkis. Turėsime noro ramiai leisti laiką tarp savo namų sienų, apsupti pačių artimiausiųjų, tačiau galimybių tam vargu ar bus. Ir kaipgi kitaip, kai darbe apkrauti galybe veiklos būsite slapčia sekami, ar šiukštu ne pernelyg daug jūsų meilės, reikalingos darbui, atitenka namams.

Nepaisant to, jūsų norai patobulinti asmeninį gyvenimą nemažės, o augs lyg ant mielių. Jūsų antrajai pusei tai taps tikru išbandymu. Nesulaukę pakankamai dėmesio, meilės ar atsidavimo, savaitgalį vis tiek išsikovosite didžiulį gabalą romantikos, pramogų ar vasariško džiaugsmo.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ne vien tuščios kalbos. Savaitės pradžioje verčiau neieškokite malonių pašnekovų, ypač jei nemėgstate, kai jums prieštarauja ar, dar blogiau, pamokslauja. Antraip užgriūtų tokių nuomonių ir žinių, kurios visiškai sujauktų jūsų minčių eigą ar net priverstų jomis suabejoti.

Savo planų apie sveikesnį gyvenimo būdą ir nuoširdesnį darbą taip pat neviešinkite. Priešingu atveju, teks vykdyti tai, kam galbūt nesate pakankamai pasiruošę. Savaitgalį savo ir kitų nuostabai liausitės kalbėję, o imsitės realios veiklos, kad jūsų kasdienis gyvenimas išties taptų nepriekaištingas.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Milžiniški troškimai. Kiek verti esate ir kiek galite skirti tam, kad tai įrodytumėte, savaitės pradžioje turėsite patys nuspręsti. Priešingu atveju bet kas purvinais batais sutrypęs jūsų savivertę, privers atsisakyti to, ką ilgai taupėte, kaupėte ar be galo vertinote.

Dar reikės ir savo begalinius norus pažaboti, nes jie lėks lyg koks neprijaukintas padaras, nežinantis kur sustoti. O kai tai padarysite, savaitei finišuojant sutiksite įdomių žmonių ar išgirsite intriguojančių naujienų, kurios leis patirti nemažai vasariškų nuotykių.

TAIP PAT SKAITYKITE: Norite geresnio gyvenimo? Dėkokite ir jauskitės už viską dėkingi!

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Asmeniniai nesusipratimai. Savaitės pradžioje jūsų giedra padangė gali aptemti dėl artimo žmogaus pavydo, abejojančiųjų jūsų galimybėmis laimėti grožio konkursą ar nepavykus sužavėti to, prieš kurį ne pirma diena kedenate plunksnas.

Kompensacijos už praradimus ar pamestos savigarbos ieškosite namuose. Nors juose tikrai bus norinčiųjų praskaidrinti aptemusią jūsų padangę, jų gerų ketinimų nepakaks išpildyti jūsų pageidavimų sąrašą. Tačiau savaitgalį jūsų padėkos ar kitos dovanos ras vietą namuose.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Tylėti ar prasitarti. Nors savaitei prasidėjus slėpsitės nuo realybės ir nuo kasdienybės, ieškodami visokiausių pasiteisinimų, vis dėlto niekur nepaspruksite nuo nemalonių pareigų, kurias reikės atlikti, ir nuo nepatiklių asmenų, kurie nenorės girdėti jūsų pasiteisinimų.

Jei nenorite, kad pusė pasaulio perskaitytų jūsų slaptą dienoraštį, nemėtykite jo kur papuolė. Antraip plačiai pasklidusios informacijos nepavyks apsaugoti. Galiausiai bet kurią jums aktualią situaciją imdami į savo rankas, visus įtikinsite, kad esate ypatingi ir jums viskas įmanoma.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savanoriškos aukos. Meilė draugams jums gali kainuoti atžalų ar mylimojo priekaištus. Juos atremti argumentų pritrūksite, o besiblaškydami ir bandydami visiems įtikti, dar ir savo pozicijas tarp bendražygių susilpninsite.

Svarbu, kad bandydami pasigerinti ar kitaip užlyginti atsiradusias spragas, neištaškytumėte to, ką turite, į visas keturias pasaulio puses. Laimė, pagausinti savo turtus ar sustiprinti pasitikėjimą savimi galėsite savaitgalį, kai imsitės nesavanaudiškų ar užkulisinių veiklų.

SvarstyklėsSvarstyklės

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Įvairios iniciatyvos. Savaitės pradžioje jūsų meilės darbui šeimos nariai nesupras. Todėl veltui aušinsite burną ir laiką gaišite tam, kad įtikintumėte juos, jog viskas yra priešingai. Antraip ir darbas liks neatliktas, ir tikslai nepasiekti, ir visi susiję asmenys nelaimingi.

Nieko gero, jei nuspręsite iššokti aukščiau galvos siekdami darbdaviams įrodyti savo galias. Regis, visko prisižadėję, pasiklysite savo pažadų džiunglėse. Tačiau ne viskas prarasta, ir to įrodymas bus jūsų sumanymai, kuriuos realizuodami kartu su draugais lengvai įgysite pagreitį.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Geradariai. Norėdami savaitės pradžioje pasislėpti aukštame savo žinių, įsitikinimų ar tikėjimo bokšte, kažin ar pasijusite saugūs. Užgriuvusios naujienos, įvykiai ir susitikti žmonės privers jus persigalvoti ar bent suabejoti tuo, kuo šventai tikėjote.

Pataisyti ar dar labiau pabloginti padėtį gali jūsų dideli lūkesčiai. Nieko nepešite, aukodamiesi tiems, kam to nereikia. Tačiau gerų darbų daryti savaitei baigiantis jums niekas netrukdys, jei turėsite aiškų ir kilnų tikslą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nežinia, į ką atsiremti. Savaitės pradžioje nelengva bus kitiems parodyti, kad juos vertinate. Mėgautis tuo, kuo esate kitų apdovanojami, nepavyks, jei bandysite įtikinti juos, kad ir patys turite ne mažiau ką pasiūlyti ar jų siūlomos dovanos jums įtartinos.

Rizikingi komandiniai sumanymai įtrauks savaitės viduryje. Pažadėję jums tą ir aną bičiuliai visa tai greitai pamirš, taigi praradimų bus daugiau nei atradimų. Kita vertus, susiruošę į tolimą kelionę ar kitaip nusprendę praplėsti akiratį, nebūsite vieniši ir nuvilti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Pasiklydę. Santykių idilę savaitės pradžioje temdys jūsų nepasitikėjimas juo ar ja. Šis įtarumo vaiduoklis, nepaisant visokiausių aplinkybių, gali persekioti jus ne tik santuokiniame guolyje, bet ir visose kitose gyvenimo srityse.

Asmeninius, dalykinius ar kitus jūsų santykius drums ir jūsų ambicijos. Jų jokiu būdu nepaaukosite dėl kito žmogaus, nes būsite tikri, kad jūsų pastangos pasitarnaus visiems. Daugiau laimėsite suvieniję jėgas, užuot bandę nusiskinti laurus vieni.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Suderinti nesuderinama. Gerą atmosferą darbe, puikią sveikatą ir sklandžią kasdienybę užtikrinti savaitės pradžioje bus tiesiog neįmanoma. Ypač jei trauksite iš praeities visokiausius prisiminimus, nuoskaudas ir, užuot bandę ką nors gero padaryti, prisiminsite senas žaizdas.

Pernelyg optimistiniai užmojai, visokie pamokymai ir bandymai kur nors pasprukti nepadaugins mažų kasdienių džiaugsmų ir nepagerins savijautos. Tačiau savaitgalio kelionės kartu su svarbiu žmogumi gali kelis kartus padidinti jūsų perspektyvas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pabandyti atsirinkti. Jūsų kūrybinius ar romantiškus planus griaus bičiuliai. Todėl jiems verčiau neleiskite kaišioti savo įtarių nosyčių į jūsų mažų malonumų pasaulį. Antraip, neišvengę jų įtakos, turėsite kai ką iš esmės savo gyvenime pertvarkyti.

Pasitikėdami tais, kurie siūlys jums visą malonumų glėbį, taip pat nieko nelaimėsite. Gavus pasakiškų pasiūlymų atrodys, jog visos jūros iki kelių. Kita vertus, kasdienių rūpesčių bus kaip nebūta, jei priimsite jums ištiestą pagalbos ranką.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!​​​​​​

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt