Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitės horoskopas – rugpjūčio 7–13 d.

Naujas kelias - naujas gyvenimas
Shutterstock nuotr. / Naujas kelias - naujas gyvenimas
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Savaitė startuos Mėnulio užtemimu Vandenio ženkle. Ji padės mums įgyti vertingos patirties darbe ar santykiuose su bičiuliais. Jei nedarysime skubotų išvadų, neatsitrauksime, kai mus erzins, ir neatstumsime tų, kurie elgiasi arogantiškai, mūsų lauks laiminga pabaiga. Savaitgalį atgal judantis Merkurijus pakvies atidžiai viską peržiūrėti ir perklausyti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Tikras draugas. Jus savaitės pradžioje vandeniškojo užtemimo nuotykiai ištiks tarp draugų ar bendražygių. Nematysite to, ką gero jums siūlo kolegos, jei patys žūtbūt sieksite patirti kuo daugiau teigiamų įspūdžių, ką nors kitiems pasiūlyti ar bet kuria kaina sudominti. Apsidairykite, šalia tie, kurie gali praturtinti jūsų dienas.

Savaitgalį buitis, rutina ir sveikata paprašys jūsų atidumo smulkmenoms ir neleis skubėti. Ypač patiriant ar išbandant ką nors naujo. Teks viską kartoti, gilintis ir tikrinti, kad kasdienybės upė tekėtų nesustodama.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ambicingi. Nuo savaitės pradžios užvis labiau rūpės karjera ir visa, kas leidžia pasiekti aukštumas. Tačiau kils klausimų, ar esate ten, kur jums reikia, ar ankstesnėje kryžkelėje nepasirinkote klaidingos krypties ir ar viską padarėte, kad patektumėte ten, kur pageidaujate. Laimė, atsakymai, perspektyvos ir pagalba bus šalia.

Tačiau savaitgalį turėsite pripažinti, kad vasaros nuotykiai neįtraukia, vaikų suprasti nepavyksta, o kūrybos džiaugsmas blėsta. Visa tai dėl to, kad būtina atsigręžti atgal ir pataisyti tai, kas buvo pražiūrėta.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip Liūtui sutarti su Dvyniais? Arba kaip rasti bendrą kalbą su kolegomis

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šimtamyliai batai. Nuo pat savaitės pradžios būsite priversti ar pakviesti užsimoti kuo plačiau, sužinoti kuo daugiau, nuvykti kuo toliau ir pasidalinti savo patirtimis. Jei nepavyks išvykti ten, kur norite, ar pasiekti tų, kurie jums reikalingi, keiskite strategiją. Ir nepamirškite džiaugtis tuo, ką darote, antraip viskas neteks prasmės.

Po namų stogu netylantys pokalbiai taps painesni. Visi gilinsis į smulkmenas, kritikuos vieni kitus ir analizuos ankstesnius įvykius ar poelgius. Patys į šitą lyg ir beprasmių šnekų liūną įsibridę, ką nors galiausiai suprasite ar sutarsite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Įkyrūs pasiūlymai. Būtų išmintinga leisti kitiems jums kai ką pasiūlyti. Tai padėtų šią savaitę nenukrypti į lankas. Ir net jei manote, kad tai sumenkins jus, ar tikite, jog patys galite ne mažiau, persigalvokite. Kažkas jums patikės paslaptį, kuri bus įrodymas, kad esate ne vieni ir to nevalia pamiršti.

Susitikimai su seniai matytais žmonėmis, besikartojanti informacija, kvietimai atvykti ten, kur jau buvote, ir būtinybė gilintis į visas sutarties sąlygas – tokie iššūkiai jūsų laukia nuo savaitgalio ir ruošiasi bandyti jūsų kantrybę.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dėl kito žmogaus. Turite gerą progą pagerinti santykius su tais, kurie jums rūpi. Tačiau tai bus įmanoma tik tuo atveju, jei savo asmeninius poreikius kol kas paliksite už borto. Kai „aš“ neužtemdys „mes“, išvysite tai, ko nepadarėte dėl darnių santykių anksčiau ir ką dėl to galite padaryti dabar. Nenuostabu, jei išaiškės, kad veltui skiriate laiką ne tam žmogui.

Ypač rūpės pasišnekėti apie tai, ką reikia įsigyti ar kaip užsidirbti tiek, kad stygius nekamuotų. Taigi savaitgalį vis braidysite po anksčiau jau išbraidytus vandenis, skaičiuosite ir analizuosite, ką padaryti dėl sotesnio gyvenimo ir didesnio pasitikėjimo savimi.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nepriekaištinga kasdienybė. Savaitės pradžią ar net visą savaitę skyrę kasdienio gyvenimo tobulinimui ar rūpesčiui savo sveikata, sparčiai pasieksite geresnių rezultatų, nes tai, kas buvo paslėpta, taps matoma. Jei neužsimerksite prieš akivaizdžius dalykus, teisingai pasirinksite, kaip patobulinti savo kasdienybę, pagerinti savijautą ir įveikti netikusius įpročius.

Jūsų žodžiai taps pernelyg taiklūs, tačiau nuo savaitgalio vis dažniau primins vis grojančią seną plokštelę. Nors turėsite ką pasakyti, tačiau įsitikinkite, ar kalbate įtaigiai, ar pernelyg ne kritikuojate kitų, taip juos atstumdami nuo savęs.

SvarstyklėsSvarstyklės

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nieko svarbiau už džiaugsmą. Rinkti ir kaupti senkančias džiaugsmo atsargas lyg kokias gamtos gėrybes šią savaitę jums bus tiesiog privalu. Antraip praleisite progą patirti teigiamų įspūdžių, ką nors sukurti ar surengti šventę kitiems. Nekovokite su tais, kurie turi ką pasiūlyti, o pasirinkę kas jums tinka, žygiuokite savuoju keliu.

Neniekinkite ir vienatvės, kurioje sulauksite atsakymų, atsikratysite baimių ir suprasite žinias, kurias jums siunčia sapnai ar ženklai. Jie kartosis ir kreips jus ten, kur jau buvote, tačiau laikas parodys, kad sugrįžti vertėjo.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeimos keliu. Kas vyks jūsų namuose turbūt ilgam įsidėmėsite, jei nesislapstysite po profesinių pareigų skraiste. O dar ilgiau galėsite džiaugtis savo šeima ir didžiuotis savo namais, jei priimsite iššūkius, kuriuos jums paruošė gyvenimas, žmonės ar dar kas nors. Svarbiausia, kad sužinosite, ką turite atlikti.

Pokalbiai su draugais įgaus kitokią prasmę ir daugiau abipusės kritikos, tačiau tai ne priežastis tylėti. Susitiksite tuos, su kuriais seniai kalbėjotės ar būsite įvelti į visokių nesibaigiančių šnekų sūkurį, o su kai kuriais bičiuliais atitolsite, kad šį tą įvertintumėte kitu žvilgsniu.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Tobuli pašnekovai. Savaitės pradžioje paaiškės, geri ar blogi gyvenimo mokiniai esate, kaip kokybiškai dalijatės informacija ir kaip noriai įsitraukiate į bendravimą. Ir jei nieko iš gautos informacijos nepasimokysite, vadinasi, praradote dar vieną šansą pagerinti savo, kaip mokinio ar pašnekovo, reputaciją.

Beje, artėjant savaitgaliui, opės pašnekesio su vadovybe žaizda. Užuot skubėję jos atsikratyti ir kuo skubiau su svarbiais asmenimis pasidalinti savo mintimis, leiskite problemai subręsti, parepetuokite savo šneką ar permąstykite tai, ką ketinote pasakyti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Seksas pagal horoskopą

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Įgyti ir išmokti. Sulauksite pakankamai patarimų ir ženklų, kurie padės suprasti, kaip turėti tai, ko trokštate, kaip jaustis saugiems, būti materialiai nepriklausomiems ir savimi pasitikintiems. Deja, visa tai bus lengva praleisti, įsikibus į kitų žmonių siūlomą saugumą ar įsivėlus į energiją ir laiką siurbiančias kovas ar dalybas.

Norintieji pasikartoti žinias ar grįžti prie seniai užmesto studijų plano turės tobulas sąlygas. Į rankas paklius knygos, kurias norėsite dar kartelį perskaityti ar vis įsivelsite į diskusijas ta pačia pažiūrų tema.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Beveik tobulas aš. Šią savaitę neliksite nepastebėti ir gerai įsižiūrėję atrasite, ką svarbaus atlikti dėl savęs. Tiesa, emocijos uždengs tikrąjį jūsų „aš“ ir trukdys jums atsiskleisti. Kita vertus, jei liausitės konkuruoti ir savęs neišsižadėsite dėl tobulo ryšio su kitu žmogumi, gausite daugiau taškų, kurie stiprins jus, jūsų asmenybę ir jūsų ryšius su pasauliu.

Savaitgalį blaškysitės, įsigilinę į visokiausias paslaptis ar įsivėlę į bendrų vertybių temas. Mintys apie kreditus, investicijas, draudimus ir kiti panašūs klausimai neduos ramybės, tačiau bendri skuboti spendimai vargu ar duos naudos.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Vienui vieni. Jei rutina jūsų galutinai neįtrauks ir neužtemdys vidinių poreikių, atitolkite nuo kasdienybės. Kad ir kokią poilsio formą pasirinksite, vieni būdami kai ką naujo apie save ir savo pasaulį sužinosite. Gali pavykti atsikratyti netinkamų įpročių, prisirišimų, baimių ar kitaip atkurti sielos ramybę.

Pasiklausyti kitų žmonių, o ypač to paties svarbiausio asmens jums bus tiesiog privalu. Jei išgirsta informacija bus panaši į tą, kurią norite ignoruoti, vadinasi, jums tiesiog neišvengiamai aktualu tai išgirsti ar net dar giliau paanalizuoti.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt