Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitės horoskopas (rugsėjo 11–17 d.)

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Norai ir troškimai augs neapsakomu tempu, ypač kai atsiras norinčių juos išpildyti. Tačiau ne vien vėjai pūs galvoje. Įsimylėjėliai užsimanys įsipareigoti, o darbštuoliai paskęs darbų krūvoje. Vieniems nepatiks tai, ką darome, o kiti dar labiau padidins mūsų nešamą darbų naštą. Kas mums nepatiks, visi sužinos, nes norėsis apsiginti žodžiais ar, juos pasitelkus, ką nors išsikovoti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Tarp pramogų ir pareigų. Pirmenybę teiksite asmeniniams poreikiams, bendravimui, tiems, kurie artimi ar brangūs. Sulauksite pastiprinimo iš toli. Jei ieškote būdų saviraiškai, būsite pastebėti, jei norėsite jausmus parodyti, gausite žinių, jei užsigeisite pagerinti savo, kaip tėčio ar mamos įgūdžius, sulauksite palaikymo iš partnerių, kai teiksite siūlymus dėl vaikų ar pasiūlysite pramogų planą.

Tačiau kils sunkumų ar trūks optimizmo tiems, kurie rūpinasi sveikata ar nori kuo tobuliau atlikti savo darbą. To darbo bus kaip niekad daug. Ne tik nugarą lenksite, bet ir daug apie tai kalbėsite, ieškodami kaipgi patobulintus tą savo kasdienybę.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Džiaugtis ir konkuruoti. Šią savaitę stengsitės dėl savęs ir dėl šalia esančiųjų. Jūsų meilė namams sulauks pritarimo, o noras papuošti namus, ką nors nupirkti šeimai ar pasigirti savo asmenine aplinka bus išpildytas visų tų, kuriems ši tema rūpi ne mažiau nei jums. Visokiausi užmojai, padedantys pagerinti sveikatą, patobulinti buitį ar mitybą, lengvai įgaus pagreitį.

Lėšos kūrybiniams projektams kažkur užtruks, o laisvalaikio organizavimas beviltiškai strigs. Tačiau net ir neturėdami to reikalingo ramsčio po ranka ar stokodami lėšų, nesustosite. Dėl pageidaujamo laimikio įsitrauksite į konkurenciją, ginčus su mylimaisiais ar vaikais, taip vis užlipdami ant to paties grėblio.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Besivejant šeimyninę laimę. Noriai vykdysite asmeninių norų pildymo misiją, tačiau ir kitiems leisite pasireikšti. Regis, jūsų partneriai ar žmonės, kurių nuomonė jums svarbi, suteiks reikalingos informacijos, supažindins su reikalingais žmonėmis, pakvies išvykti ten, kur jausitės išties pakylėti. Gal ir kokia romantiška pažintis apšvies jūsų rudenėjančius takelius.

Kita vertus, ne viskas eisis be trikdžių. Ypač namuose. Antroji pusė nepritars jūsų planams, visokie reikalavimai ir suvaržymai neleis atrasti vidinės pusiausvyros ar namuose rasti pasislėpusios laimės. Vietoj jos sukiosis tie, kurie savo kalbomis trikdys jūsų ramybę tol, kol neišklausysite.

TAIP PAT SKAITYKITE: Norite, kad jūsų norai pildytųsi? Tinkamai juos suformuluokite!

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dovanos ir praradimai. Per savaitę ir komandoje pasireikšite, ir savo vienatvę pamaitinsite, ir sau dėmesio išsiprašysite. Tačiau daugiausia malonių ir kitokių gėrybių jums nubyrės tuomet, kai būsite atsakingi darbuotojai ir priimsite kasdienybės ar gyvensenos tobulinimo iššūkį. Auksinę žuvelę pagausite privačioje erdvėje ar tuomet, kai šalia bus jūsų šeima.

Deja, minčių, mokymosi, bendravimo, susitikimų traukinys nevažiuos taip džiugiai ir lengvai. Reikės leistis į diskusijas neišsemtomis temomis, rengti ataskaitas apie savo įvykdytas užduotis ar prisipažinti apie neįvykdytus planus, atšaukti kelionę dėl ligos ar kitos nelemtos stotelės, pasitaikiusios visai ne vietoje.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Žavūs ir išlaidūs. Nors visaip norėsite nukreipti dėmesį nuo savęs, aplinkybės rinksis savus kelius. Nieko tokio, nes dažniausiai dėl to, kad esate žavūs, matomi ir gerbiami, išlošite vieną kitą skanesnį saldainį. Jis jums atiteks ne tik už gražias akis, bet ir už kūrybinius sprendimus, už meilę, kurią dovanosite, ir už visa kita, ką aplink save paskleisite.

Minėti dalykai pateps jūsų savimeilę medumi, tačiau sunku prognozuoti, ką galvosite ir kalbėsite, žiūrėdami į santaupas, kurios seks dėl pramogų, atžalų ir kitų jūsų širdžiai malonių dalykų. Nevengsite aršiai pasisakyti, kas gali padėti jums užsidirbti arba, priešingai, be reikalo išlaidauti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Tai, ko reikia ir ko ne. Šią savaitę turėsite ambicijų ir noriai žaisite komandinius žaidimus, tačiau tai dar ne viskas. Dalis jūsų veiklų, norų ir planų liks nematoma. Galimas daiktas, patys gerai nežinosite, ko trokštate, kol kas nors iš šeimos narių jums neišaiškins, neparodys, nepatars, nepaprašys. O praturtėsite tuomet, kai nieko nelaukę iš kitų, patys juos apdovanosite.

Jūsų asmenybei teks kiek per didelis krūvis reikalavimų. Juos parūpins jūsų šeimos nariai ar ant jūsų galvos užsiritusios kažkokios niekaip nesibaigiančios pareigos. Ką galvojate, sužinos daug kas, nes liežuvis už dantų niekaip netilps.

SvarstyklėsSvarstyklės

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Mieli bičiuliai. Visą savaitę jausitės daug išmanantys ir svarbūs, ypač studijų suole ar darbe, būsite iš toli matomi ir giriami, o ypač žavūs tarp draugų. Jums reikės dėmesio ženklų iš bičiulių ar bendražygių, o norėdami juos sužavėti nė kiek nepasikuklinsite. Svarbios žinios jums leis sužydėti pačiais gražiausiais žiedais, viliojančiais prie jūsų komandos narius.

Jūsų ramybę, poilsį ir vidinius poreikius drums nemalonios išvykos, nepageidaujami susitikimai ar naujienos, visokiais būdais besibraunančios į jūsų gyvenimą. O kai kam ir kuprinė ant pečių su visa jos mokymosi našta bus per sunki. Ką su tuo daryti, jūs geriau žinote, tačiau nepervarkite, kovodami su tuo, ko nėra.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Žavūs karjeristai. Šią savaitę kai ko atsisakysite ir šio to pasimokysite, o gal net kam nors nosį nušluostysite profesinėje arenoje ar atsakingiau tvarkydami finansus. Su didesniu pasitikėjimu naudosite darbe savo talentus ir tokiu būdu dar daugiau širdžių sudrebinsite. Regis, ir angelas sargas sukiosis šalia tam, kad padėtų jums profesinėje veikloje.

Ar jūsų sėkmė darbe, ar nepasitikėjimas savimi, ar neturėjimas ko pasiūlyti, ar kitos priežastys trukdys pelnyti gero komandos nario vardą. Bandydami sužinoti ką darote ne taip, per daug aktyviai kalbėsite, vesdami savo bendražygius iš kantrybės.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip apsisaugoti nuo energinių vampyrų?

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Įtikinėjimo menas. Savaitę leisite tarp žmonių. Tačiau už žmones jums vis tiek bus svarbiau tai, kuo tikite, ką išmanote ir ką esate patyrę. Jei susikoncentruosite, patikėsite savimi ir leisite bičiuliams jums atverti galimybių duris, turėsite sąlygas nukakti ten, kur akys krypsta, išmokyti kitus to, ką išmanote patys ar ką nors kitiems įrodyti.

Darbe ne viskas tobula dėl per didelių reikalavimų. Kiti dėl to nebus kalti, nes patys sau juos išsikelsite. Patys save nepakankamai dažnai pagirsite už pasiekimus, tačiau to galbūt net nepastebėsite. Ir dėl tos priežasties bandysite perkalbėti, nurungti, nukonkuruoti visus, kurie jūsų nevertina.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Visokiausi galvosūkiai. Šią savaitę turėsite ką veikti ir į ką atsižvelgti prieš apsispręsdami. Labiausiai bus apdovanoti tie, kurie leis kitiems juos palepinti ar apipilti dovanomis. Gausybės ragas bus jūsų darbe, tačiau juo pasinaudoti galėsite tik laikydami kito asmens ranką. O už neįvykdytus pažadus, laikomus paslaptyje, pagaliau išdrįsite imtis atsakomybės.

Toli keliaujantieji ar kremtantieji karčią mokslų šaknį kažin kodėl įtikės, kad viskas sunkiau, nei anksčiau manė, o gal iš tiesų susidurs su lemtingomis kliūtimis. Kaltinti nebus ko, nebent netikusią karmą. Bus apsčiai entuziazmo nuginčyti kiekvieną, kurio nuomonė kitokia.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ne vieniši. Labiausiai susirūpinę savo mažu asmeniniu pasauliu, visais jo malonumais ir pareigomis, šią savaitę galėsite kramsnoti saldžius asmeninių, darbo ar socialinių santykių vaisius. Jausmas, kad esate ne vieniši stiprės, gavus tinkamą bendražygių paraginimą. Be to, dar sulauksite pasakiškų pasiūlymų iš kažkur toli ar užmegsite daug žadančius ryšius.

Deja, draugai nesuteiks to, ko tikėsitės, ar uždraus atidaryti duris, kurios jums bus žūtbūt reikalingos. Vis dėlto norėdami išpešti iš kitų jums rūpimą paslaptį, būsite nesulaikomi kaip vėjas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kasdienybės pilnatvė. Nors toli nuo namų ir tų, kuriuos mylite, nenorėsite trauktis, meilė darbui kvies jus eiti ten, kur būsite reikalingi. Su tokiu atsakingumu imsitės jums pavestų užduočių, kad kitiems teliks jums pavydėti ar jus pamėgdžioti. Beje, aplinkiniai su malonumu jums padės, pripildydami kasdienybę visokiomis gėrybėmis.

Santykių fronte pažadai nebus tokie saldūs, nes niekaip nepavyks įvykdyti jums užverstų partneriškų pareigų. Riebus žodžiai liesis upeliais, kurių neretas pataikys tiesiai ten, kur ir bus adresuotas. Gan greit suprasite, kad be reikalo kažką įskaudinote, tačiau, kas žino, gal tokiu būdu lopinėlį laimės ar dėmesio išsikovosite.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt