Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitės horoskopas – rugsėjo 18–24 d.

Gėlių puokštė.
Fotolia nuotr. / Gėlių puokštė.
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Savaitė atneš įspūdžių, įsivaizdavimų, įžvalgų ir nerealių užmojų. Širdies reikalų, pinigų ir grožio planeta pereis į Mergelę, todėl jausmus apskaičiuosime, o jaunatis trečiadienio rytą tame pačiame ženkle padės planuojantiems ateities veiklas. Kai savaitgalį Saulė pereis į Svarstykles, dėmesio smaigalyje atsidurs santykiai ir visur sieksime pusiausvyros.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Kasdienės pergalės. Kupini užsidegimo žavėti savo išskirtinumu, susirūpinsite, kaip kuo geriau įvykdyti mažus kasdienius iššūkius. Čia kaip reikiant įsisvajosite. Racionalių sprendimų kažkas nuleis iš viršaus, pavyks deramai ir uoliai vykdyti pareigas. Panorėję atsisakysite kūnui kenksmingų įpročių, išbandysite sveikesnius produktus ar naują dietą.

Savaitgalį turėsite sau pripažinti, kad kai šalia nėra kito žmogaus, jūs niekas. Dažniau pažvelkite į pasaulį kito žmogaus akimis, o dėl harmonijos atsisakykite dalies savo poreikių. Jei mažos kasdienės pergalės nuvils, liaukitės fantazuoti ir pabandykite dar kartelį.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Viskas dėl džiaugsmo. Šeimos židinį kiek pakurstę kitiems sunkiai suprantamu kuru, leisitės į nuotykių paieškas, meile apdovanosite vaikus, bet galvos nepamesite. Nebent pernelyg pasikliaudami draugais prikrėsite kvailysčių. Žinių galios padės užkurti kūrybiškumo variklį. O ką dėl saviraiškos, vaikų laimės ir savo džiaugsmų užsibrėšite, tas ilgainiui išsiskleis nuostabiais žiedais.

Savaitgalį sustiprės noras imtis veiklos, sieksite patobulinti savo dienotvarkę ir darbo eigą, būsite lankstūs, išklausydami kolegų ar specialistų pasiūlymus. Draugų abejonės tuo, ką darote, tegul neverčia jūsų nuleisti rankų.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Namų darbai. Netikėtų naujienų porcija iš draugų ar stulbinančios pažintys sudrebins, tačiau vėliau atrasite būdų sukurti grožį ir harmoniją namuose. Nors po savo namų stogu pernelyg įsivajosite, atsiras kas jums atvers akis. Metas tvarkyti savo namučius, kuriuose tobulą tvarką įvesite tik tuo atveju, jei lengva ranka išmesite visa, kas laiko jus netikusių įpročių nelaisvėje.

Savaitgalį susikoncentruosite ties šviesiąja gyvenimo puse, užsigeidę pramogauti, mylėti, žaisti, šėlti su vaikais, kurti ir demonstruoti pasauliui savo kūrinius. Visa tai gali padėti stiprinti santykius su atžalomis. Nemeskite savo planų namuose tik dėl to, kad kažkam už jų ribų viskas atrodo kitaip.

TAIP PAT SKAITYKITE:Tik 5 kasdieniai įpročiai padės sustiprinti jūsų dvasinį ryšį su partneriu

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Pokalbyje, kelyje ir namie. Naujovės ar netikėtumai darbe prisidės prie jūsų gerovės. Daugės džiugių susitikimų, pažinčių, nuotaikingų išvykų ir smagių pokalbių. Tose šnekose ir diskusijose galite neįžvelgti kai kurių žinių spragų ar įsivaizdavimų, tačiau kai ką artimuose ryšiuose peržiūrėję, santykius pakoregavę ar atsižvelgę į kitų pasiūlymus, atrasite daug naujų žadančių kelių.

Savaitgalį stiprės poreikis užsidaryti savo pačių kiaute ar namuose. Įsitikinkite, kad neužsidarote nuo tų, su kuriais gyvenate. Geri santykiai su jais – jūsų šiuometinės gyvenimo kokybės sąlyga. Numatę išvykas, susitikimus ar šiaip išėję pasižmonėti, dėl nepagrįstų abejonių jų neatšaukite.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Gerovės link. Leidę sau mažumėlę paimprovizuoti, atkreipsite į save kitų dėmesį. Jo į valias gavę, susirūpinsite savo piniginiais reikalais. Užsigeidę ką nors turėti, nepuoselėkite iliuzijų, kad kažkas jūsų išlaidas padengs. Kai į pirmąjį planą išlįs savivertės ir materialinės gerovės temos, savo vertę ir turtus padidinsite turėdami planą, išmetę lauk krūvą visokiausio balasto ir pamiršę išdidumą, padėsite tiems, kam esate reikalingi.

Savaitgalį įsiliesite į bendravimo verpetą. Bendraudami, keliaudami, susipažindami ir mokydamiesi pasieksite, kad savo žodžiais ir susitarimais užtikrintumėte kuo geresnius santykius su tais, kuriuos kasdien sutinkate. Ką nors sumanę atlikti ir įsigyti, imkitės to patys, ignoruodami pažadukus.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Asmeninės galios. Išsilaisvinę iš dalies praeityje jus varžiusių dalykų, galėsite parodyti tikrąjį savo veidą. Jei nesate tikri, kad esate žavūs ir verti meilės, skubėkite į grožio saloną ar kitaip pasirūpinkite savo išvaizda. Nekas, jei dar imsite abejoti savo mintimis ar žodžiais, tikėdami, jog kažkas kitas viską žino geriau už jus. Parodykite kitiems, kokie ypatingi esate ir ko iš jūsų galima pasimokyti.

Savaitgalį visai patogiai pasijusite apsupti materialių gėrybių ar turėdami jomis pasirūpinti. Nuo šiol atsiradus galimybei uždirbti, atsiras ir rimtų priežasčių paišlaidauti. Taigi raskite sveiką balansą tarp pajamų ir išlaidų. Jūsų asmeninių iniciatyvų lai neiškreipia kitas asmuo.

Atokiau nuo visų. Komandiniai džiaugsmai – netikėtuose santykių vingiuose. Stiprės poreikis rasti vietą, kurioje galima pasislėpti nuo niūrios realybės. Regis, nuspręsite, kad geriau svajonės nei realus asmuo šalia. Nežinia, ar savo svajones perkelsite į realybę, bet suderinti šių stovyklų nepavyks.

Ne pro šalį išsilaižyti kelias praeityje įgytas žaizdas, išklausius šeimos narių įžvalgas.Savaitgalį jau galėsite išsiskleisti lyg žiedas, parodydami pasauliui viską, kuo esate nepakartojami. Tiesa, dar persekios baimės, nuoskaudos ir kitas praeities balastas. Visa tai bandysite išvyti įnikę į kasdienes veiklas, tačiau prie to teks grįžti ir susitvarkyti.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Komandos pavilioti. Neplanuoti dienotvarkės pokyčiai bus geras ženklas, primenantis apie teigiamus profesinius poslinkius. Tačiau atsiras progų atsiremti į draugo petį ar patiems tapti maloniu ramsčiu, atidžiu kolega ir paslaugiu bičiuliu. Kita vertus, jūsų kūrybiniai pasiūlymai gali būti niekam neįdomūs. Tačiau sužinosite dalykų, kurie jums padės tapti atidesniems ir paslaugesniems komandoje.

Savaitgalį mieliau trauksitės į užkulisius ir ten vykdysite savo planus. Atokiau nuo kitų žvilgsnių apsivalysite, pasinėrę į savo sielos gelmes. Ten jūs įžvelgsite klaidas ir atrasite tikrąsias galias. Ir ginkdie neklaidinkite bičiulių.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Atsidavę karjerai. Nuotykiai ir azartas suteiks žavių patirčių, praplės jūsų akiratį ir padidins besižavinčių jumis gretas. Geri santykiai taps patikimu pagalbininku, siekiant pripažinimo. Tiesa, ne visą save atiduosite darbui, šeimos narių ar tradicijų suklaidinti. Tiesa, verta atsisakyti įgrisusių profesinių tikslų ir griebtis naujų, kitaip panaudojant savo gebėjimus.

Nuo savaitgalio aplink jus daugės bičiulių. Įgyvendinkite savo planus, rasdami bendraminčių, junkitės į klubus, leiskite laiką su draugais ar daugiau jo skirsite komandiniams žaidimams ir veikloms. O jei turite kokį asmenišką tikslą, neleiskite namiškiams paveikti jūsų pasirinkimų.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Pakeltais sparnais. Jausmas, kad esate ne vieni, leis jaustis pakiliai. Naujos pažintys, esami santykiai ar kelionės plės akiratį. Pro atsiveriančius langus išvysite tai, dėl ko džiausis jūsų širdelės. Nestabdykite, jei anksčiau jums sektos kitokios pasakos, nei tos, kurias dabar girdite. Keiskite ir kelkite sparnus aukštyn, jei atsivers galimybių keliauti, mokytis ir pažinti.

Savaitgalį stiprės poreikis kuo geriau pristatyti save ir savo pasiekimus, būti geriau matomiems dėl to, ką darote. Savo ambicijų neatsisakykite, o lanksčiai derinkite savo norus su kitų žmonių poreikiais. Kitus įtikinti ar perkalbėti bus sunku dėl nepatikrintos informacijos.

TAIP PAT SKAITYKITE: Sustabdykite akimirką! Tai būtina!

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Bendri patyrimai. Netikėtas susitikimas ar pažintis atgaivins ankstesnį ryšį. Mėgausitės tuo, kuo kiti pasiruošę jus apdovanoti ar pasidalinti. Tačiau jūsų pačių dosnumas bus niekam nereikalingas, greičiau apkartins bendras patirtis. Neskubėkite daryti išvadų, kai viskas vyks keistai ir į paviršių išnirs paslaptys. Konkrečiomis priemonėmis patalkinkite tiems, kuriems to reikia.

Savaitgalį bus gera priežastis atsipalaiduoti ir pasidairyti šio to didesnio. Plėskite savo suvokimo ribas mokydamiesi, vykdami į tolimas keliones ar bendraudami su užsienyje gyvenančiais žmonėmis. Bendrų planų neapsunkinkite savo aukomis.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Beveik tobuli partneriai. Neįprastais sugebėjimais prisidėsite prie kasdienės laimės. Atviros durys bus pasimėgauti žmogumi šalia ar socialiniu gyvenimu, tik nuojautų nepainiokite ten, kur jos nereikalingos. Naujus santykių kelius minsite ir esamus tobulinsite, kai gerai suprasite, ko jums reikia. Draugai mestelės svarbių įžvalgų, kurias pritaikę, atrasite darnesnių santykių raktą.

Nuo savaitgalio vis dažniau reikės žengti ten, kur paprastai nenorite eiti, stiprinti ryšius ir pasitikėjimą kitais. Tam padės komplimentai, diplomatija ir kitos gudrybės. Parnerių iniciatyvos jums atrodys kitaip nei jiems, todėl leiskite jiems veikti, nesipainiodami po kojomis.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt