Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitės horoskopas – sausio 30 – vasario 5 d.

Horoskopas
Shutterstock nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šią savaitę gims galybė sumanymų, todėl netilpsite savame kailyje, norėdami įrodyti savo idėjas. Kai to pasiekti nepavyks, lengvai išpūsite iš musės dramblį ir pasakysite keliskart daugiau, nei planavote. Prieš savaitgalį Venerai perėjus į Avino ženklą, jausmus pradėsite reikšti atvirai ir tiesmukiškai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Iniciatyvos. Šią savaitę pradėsite mažumėlę užsisvajoję. Jūsų svajonėmis netikintieji turės pasitraukti, kai jūs nuspręsite, kad viskas, kas buvo sumanyta, privalo būti įgyvendinta.

Artėjant savaitės viduriui jūsų lauks didysis iššūkis, susijęs su darbo reikalais. Kai sužlugs grandiozinis planas, jums bus sunku patikėti, kad patys savo poelgiais ar kalbomis tai išprovokavote. Iš antrosios pusės ar darbo partnerių lūpų pasipylus pažadams, tikrai nebus lengva viską sugrąžinti į pradinę padėtį.

Prieš savaitgalį plačiai nusišypsosite, nes grožio, jausmų ir pinigų valdovė Venera įsikurs jūsų ženkle ir apdovanos savo dėmesiu. Dėl jos tiesiog pražysite, pasirūpinsite savo įvaizdžiu ir net galėsite nesivaržydami rodyti iniciatyvą, kai jums prieš akis sušmėžuos žavus objektas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Pogrindyje. Viskas prasidės įkvepiančiais komandiniais planais, kuriems nebus suteikta tiek daug privilegijų ir paramos, kiek tikėsitės. Vis dėlto nenorėsite nuleisti rankų, net jei žvelgiant į jus visiems kitiems atrodys priešingai.

Vos pabandysite su kuo nors pasidalinti savo požiūriu, lyg kokia yla iš maišo išlįs praeities nuosėdos. Jos nepadės sulaukti jumis tikinčių pasekėjų. O jei kolegos prisiekinės, kad yra išvien su jumis, tai bus ne daugiau nei tuščias muilo burbulas.

Jūsų ženklo valdovė Venera prieš savaitgalį įsikurs karingame Avino ženkle, dėl ko jums nusvirs rankos – jūsų metodai taps neveiksmingi. Nieko čia nepakeisite, teks išlaukti. Svajosite arba slėpsite tai, ką jaučiate, savaip ieškodami išeities.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Geri ketinimai. Savaitė įsibėgės pamažu. Ir net jei ir būsite užsibrėžę nemažų tikslų, kiek gražesnių nei galima įsivaizduoti, jūsų paskubinti juos įgyvendinti nebus įmanoma. Regis, taip atsitiks dėl to, kad mėgausitės savo numatytų siekių grožiu, užuot tiesiog siekę rezultato.

Jei savaitei dar neįpusėjus komandos nariai ar draugai iškrės kokį netikėtą pokštą, pajusite, kaip jūsų tvarkingai statytas kortų namelis ima byrėti. Laimės ir paguodos pažadas atskubės nelauktas ir neprašytas. Dėl jo noriai brisite į neištyrinėtus vandenis, aklai tikėdami tais, kuriuos mylite.

Prieš savaitgalį Venera apsilankys Avino ženkle ir čia pasiliks ilgam. Didžiąja jūsų vertybe taps komanda, kurioje noriai skleisite savo kerus ir galbūt rizikuodami dėl trumpų malonumo akimirkų paaukosite kurį nors draugišką ryšį.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Reaguoti ramiai. Ši savaitė prasidės tikint savimi ir pasauliu, gal net įsivaizduojant, kad žinote būdą, kaip jį išgelbėti. Liūdna, kad ne visi tuo tikės ir vietoj jūsų užmojų pasiūlys vykdyti pareigas. Kaip į tai reaguosite, tokį savaitės startą ir turėsite.

Tiesa, jūsų reakcija bus svarbi dar keletą dienų, kai reikės gesinti gaisrus, įsižiebusius santykiuose dėl netikėtai pakitusios situacijos darbe ar iš esmės pasikeitusių darbdavių planų. Bus deklaruojančiųjų, kad visokeriopa pagalba laukia namuose, tačiau ar viskas būtent taip, derėtų pasitikslinti.

Baigiantis darbo savaitei vertybių ir jausmų valdovė pereis į jūsų profesinių pasiekimų sritį. Manysite, kad jūsų meilė darbui suteiks papildomų taškų, laimint vadovybės ar auditorijos palankumą. Ir tame bus nemažai tiesos.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pakeisti požiūrį. Savaitės pradžia gali atrodyti ne tokia patogi, kaip jums norėtųsi, todėl dažniau slėpsitės, nei rodysitės viešumoje. Kažin ar tai suteiks džiaugsmo, tačiau atsiras norinčių padėti jums pereiti į kitą etapą, kada bus galima žygiuoti pakelta galva.

Gausite keletą užduočių, primenančių, kad geri dalykai neateina lengvai. Tiesa, jus dėl to įtikinti gali būti nelengva, o dar sunkiau pritaikyti keistas žinias, pakitusį požiūrį darbe ir buityje. Bus tiek daug šnekų, tiek susitikimų, pažinčių ir pasiūlymų, neva galinčių pagerinti jūsų darbų eigą, kad vos spėsite rinktis.

Savaitgaliui atėjus, jausmai taps aiškesni, nes Venera įžengs į Avino valdas. Jei myli – pasakys, jei ne – taip pat į vatą nevynios. O jums vertybe taps didelis platus pasaulis su gausybe šalių, žinių ir požiūrių, kurį su malonumu studijuosite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pasitikėjimas kitais. Savaitės pradžioje startuosite ne vieni, o tiems, kurie kartu su jumis, suteiksite tiek įgaliojimų, kiek tik pajėgsite. Laiko ar energijos stygius dėl trinties namuose ar pareigų šeimai vis dėlto neleis abejoti savo pasirinkimais.

Ramybę drums išaiškėjusios paslaptys ar nutrauktas finansavimas ir kitaip užtrenktos durys į saviraišką, kūrybą, smagų laisvalaikį ar mėgstamą veiklą. Surizikuosite išlaidas padengti patys, tačiau vertindami savo galimybes darysite klaidų. Paprasčiausiai dėl to, kad visko atrodys daugiau, nei yra iš tiesų.

Prieš savaitgalį Venera pradės kelionę Avino ženklu, o ši situacija jus mokys vertinti tai, ką gali suteikti kiti žmonės. Turbūt teks paminti savimeilę, kad galėtumėte pripažinti, jog jūsų santykių kokybė priklauso nuo gebėjimo pasitikėti tais, kurie šalia.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Harmonijos paieškos. Šios savaitės pradžioje užsiimdami kasdiene veikla svajosite, kaip ją patobulinti, tačiau ar ką nors ta linkme ryšitės nuveikti, nežinia. Tai gali lemti dvi priežastys: vis kam nors stengsitės įtikti arba bus abejojančiųjų jūsų rezultatų tikrumu.

Šeimos gyvenime taip pat vyks keisti dalykai, kuriuos bus dar sunkiau kontroliuoti. Regis, antrosios pusės siūlymai neatitiks tų taisyklių, kurios nuo amžių galiojo po jūsų namų stogu. Vargu ar jas pakeisite, net jei savo įtaka, ryšiais, autoritetu ir kitais privalumais neabejosite.

Prieš savaitgalį jūsų santykių srityje įsikurs Svarstyklių valdovė Venera. Net jei šiai planetai ši vieta visai nepatogi, jūs iš to išpešite naudos, ypač, jei esate vieniši. Viena bėda, kad šiuo metu užsiliepsnoję jausmai įsižiebs staiga, degs karštai, bet neilgai.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Dienotvarkės pertvarkos. Savaitės pradžioje gali būti malonių užsiėmimų, kuriems niekaip neatsispirsite skirti kiek daugiau laiko nei įprastai. O jei pritrūktų pasitikėjimo savo jėgomis ar reikalingų priemonių, rasite kaip tai kompensuoti ar ištaisyti.

Didysis savaitės nesusipratimas susijęs su netikėtai pakitusia situacija darbo vietoje ar jūsų dienotvarkėje. Jūsų susitikimų ir kitų veiklų grafikas sugrius ir bus atnaujintas. Tačiau netikėkite tais, kurie geranoriškai siūlys savo pagalbą. Veikiausiai jie turi ketinimų ar motyvų, kurių jums dabar pamatyti neįmanoma.

Prieš savaitgalį šis tas keisis jausmų ir vertybių srityje. Šie pokyčiai jus mokys vertinti gražią darbo aplinką, gerą savijautą ir puikius santykius su kolegomis. Be viso to, dar būsite apdovanoti ir negęstančia konkurencijos dvasia.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Brangūs malonumai. Šios savaitės pradžioje turėsite nemažai veiklos namuose. Net patiems bus keista, kiek daug svajonių galima įgyvendinti po savo namų stogu. O jei nei viena taip ir nebus realizuota, kaltinkite tik save ir savo pernelyg didelius reikalavimus sau ir šeimos nariams.

Noras laikyti visas vadžias savo rankose jums nepagelbės ir tuomet, kai kas nors iš jūsų mylimųjų ims ir iškrės kokį netikusį pokštą. Tokį, kuris atsieis kiek daugiau, nei planavote išleisti. Dosnumu sužibės jūsų bičiuliai ar bendražygiai, turbūt ir patys nuoširdžiai tikintys, kad gali savo pažadus įvykdyti.

Ugnies ženklan perėjusi Venera apdovanos romantiškomis nuotaikomis ir įsimintinomis malonumo akimirkomis. Kuo dėkingesni jausitės už tai, ką gaunate, ir kuo stipriau tai vertinsite, tuo labiau jūsų džiaugsmas prie jūsų trauks aplinkinius.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Namai namučiai. Savaitė prasidės šnekučiuojantis apie šį bei tą su tais, kurie šalia, ir turbūt net šį tą išlaužiant iš piršto. O jei kas nors mes repliką, kad sekate pasakas, turbūt nerasite argumentų, kurie tai paneigtų. Vis dėlto jums bus gera turėti klausytojų ir pašnekovų.

Savaitei artėjant link vidurio nerasite argumentų, kurie padėtų perkalbėti namiškius, sumaniusius įvykdyti namuose perversmus. O jei kažkas neplanuoto po namų stogu įvyks ne dėl žmogiško faktoriaus, tiesiog nerasite žodžių. Priešingai, amo neprarasite kalbėdami su savo vadovybe, kuri irgi nepašykštės tuščių pažadų.

Į jūsų šeimos sritį perėjusi Venera jūsų didžiąja vertybe padarys asmeninį gyvenimą, namus ir artimuosius. Tiesiai ir atvirai reikšite jiems jausmus ir privačią erdvę gražinsite, tikėdami, kad be to jūsų namuose nebūtų nei taip gražu, nei taip gera.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Bendravimo džiaugsmas. Savaitė prasidės skaičiuojant pinigus, bet ne tuos, kuriuos norite išleisti sau, o tuos, kuriuos norite kam nors paaukoti. Jūsų pasakiškas dosnumas ne visiems patiks, o gal kuris nors iš kolegų ar bičiulių suspės jus sustabdyti, pavyzdžiui, iš jūsų gausiai pasiskolindami.

Jūsų poziciją dažniau prikąsti liežuvį bandys pakeisti smalsuoliai arba netikėtos naujienos, kurioms nerūpi jūsų norai. Tačiau vos akiratyje atsiras įkvepiančių, optimistiškų ir žavių perspektyvų, išduosite visas savo paslaptis, kad tik jos taptų realybe. Deja...

Baigiantis darbo savaitei, dėl Veneros, įsikūrusios Avino ženkle, jau mėgausitės galimybe pasišnekučiuoti, o trumpos kelionės, pažintys, susitikimai, naujienos, visokiausia informacija ir galimybė tuo pasidalinti bus tai, ką užvis labiausiai vertinsite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Prarasti ir įgyti. Savaitė prasidės žinant, kad esate ten, kur turite būti. Plaukdami savo pasirinkta kryptimi ir kviesdami kartu jungtis kitus, vis dėlto suprasite, kad ne visi mano taip, kaip jūs.

Beje, nesvarumo būseną galite netikėtai patirti savo asmeninių vertybių srityje ir dėl to kiek sugadinti santykius su savo bičiuliais ar komandos nariais. Net jei bus kas ištiesia gėrybių kupiną ranką, neva galinčią užgesinti ankstesnius gaisrus, neskubėkite jos pačiupti. Kažkas čia gali būti ne visai teisinga.

Jūsų ženkle pasisvečiavusi Venera prieš savaitgalį įeis į jūsų materialinių vertybių sritį. Šįkart tik nuo jūsų priklausys, ar daugiau sukaupsite, ar išleisite, tačiau nusprendę paišlaidauti, ilgai nesvarstydami griebsite visa, kas gražu, miela ir malonu.

Horoskopą parengė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt