Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitės horoskopas – vasario 20–26 d.

Nuotaikingas puodelis.
Fotolia nuotr. / Nuotaikingas puodelis.
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šią savaitę burnos lengvabūdiškai neaušinkite, nes atsiras ausų, galinčių išklausyti jūsų idėjas, ir žmonių, siūlysiančių kuo rimčiausiai į jas atsižvelgti. Savaitei baigiantis Merkurijus Žuvų ženkle mintis nukreips ten, kur nuojautos ir pasakos. Galiausiai įvyks Saulės užtemimas, mokantis svajoti ir aukotis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Išskirtinės mintys ir vertingos pamokos. Kai jūsų išskirtiniai pamąstymai sudomins bendražygius, išsakytos mintys pasklis it koks virusas, dėl kurio įgysite daugiau bičiulių. Negana to, sulauksite žinių, patvirtinančių, kad einate teisingu keliu. Galimas daiktas, tai padės pasirinkti tinkamą bendravimo kryptį.

Šią savaitę jums užklius nebent vadovai ar įvykiai darbe, kurie vers keisti kryptį ir koreguoti savo veiksmus. Tam jūs būsite visiškai nepasiruošę.

Savaitgalį, kai Merkurijus įsikurs Žuvų ženkle, pasinersite į trikdančių, bet apvalančių minčių pasaulį. Išvalyti savo vidų ir mokytis aukotis pakvies Žuvų ženkle sekmadienį įvyksiantis Saulės užtemimas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Pagalba tikslams įgyvendinti. Savaitės pradžioje tylos ledus darbe pralaušite išsakę vieną kitą iki tol slėptą mintį. Apie jas netruks diskutuoti visi: ir tie, kuriems tai įdomu, ir tie, kurie apsimeta abejingi. Visa tai nebus vien tušti garsiai skambantys puodai, nes atsiras tokių, kurie jūsų mintis įvertins ir pasiūlys pagalbą idėjoms įgyvendinti.

Be viso to, išgirsite nemalonių pamokymų, kurie pažadins jūsų norą iš paskutiniųjų ginti savo vidinį pasaulį nuo įsibrovėlių.

Savaitės pabaigoje Merkurijui įsikūrus vandens ženkle būsite nuplukdyti arčiau bičiulių, su kuriais bus gera pasidalinti tuo, kas guli širdyje ar sukasi ant liežuvio galo. Saulės užtemimas Žuvyse sekmadienį jus pakvies patikėti komandos dvasia ir dėl jos kai ką paaukoti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Stebėkite ženklus. Šią savaitę idėjos tiesiog sklandys ore, o galva bus prikimšta kūrybinių minčių. Nei vienų neatmetę, suprasite, kad viskam galima rasti vietos ir tinkamą pritaikymą. Juo labiau kad atsiras žmogus, kuris parodys, kaip geriausiu būdu tai atlikti.

Jei nutiktų taip, kad išaiškėtų bičiulių ar grupės narių paslaptys, ar kai kas dėl neišsakytos priežasties apsispręstų pasitraukti iš komandinių žaidimų, būtų sunku rasti kelią atgal.

Savaitgalį, norėdami išsakyti savo mintis, pasijusite taip, lyg kas nors būtų užrišę jums burną. Laimė, viena kita geniali mintis gims einant profesiniu keliu. Karjera neliks nuošalyje ir dėl sekmadienį įvyksiančio Saulės užtemimo. Galvoje painiava ir sunku atrinkti pelus nuo grūdų? Stebėkite ženklus, jie padiktuos jums kryptį.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Intuityvios paieškos. Šią savaitę darbe bus ne viena priežastis nustebti ir pasakyti daugiau, nei ketinote. Tiesa, norėdami, kad informacija suvienytų bendriems tikslams, venkite lengvabūdiškumo. Norėdami sulaukti pagalbos, jos paprašykite, o jei norite ką nors sužinoti iš namiškių, paklauskite. Žodžiams galo nebus.

Beje, turėsite progų įsitikinti, kad darbo fronte ne viskas tobula. Priešingai, pamiršę tikrąją santykių esmę – harmoniją ir pusiausvyrą, skirtingos pusės rinksis konkurenciją ir norą tikrinti kiekvieną kito žmogaus žingsnį.

Savaitgalį peno mintims ieškosite intuityviai, o atrasite toli nuo namų. Pokalbių metu įsisiūbuos tikėjimo, įsitikinimų, studijų ir kelionių temos. Savaitę užbaigsiantis Saulės užtemimas pasiūlys progų gilinti žinias ar plėsti akiratį keliaujant, studijuojant, pažįstant kitas kultūras.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Praminti takai – ne jums. Padiskutuoti su juo ar ja darbe ar namuose bus išties smagu, nes sužinosite, kad tas žmogus žino tokių dalykų, kurių net neįsivaizdavote jį žinant. Nors kalbos liesis upeliais, kai kurios diskusijos pakryps išties rimta linkme. Jei norite, kad jos būtų vaisingos, laiku darykite pauzes, kad ir kiti spėtų įsiterpti.

Tiesa, bandymai atrasti stebuklingą metodą, kuris pagerintų jūsų sveikatą ar patobulintų darbo aplinką, gali patirti fiasko. Raginimai susitaikyti su esama situacija ar vaikščioti pramintais takais bus negailestingai atmesti.

Savaitei baigiantis, Merkurijus pereis į Žuvis. Tame pačiame ženkle įvyks Saulės užtemimas. Nevengsite temų ar informacijos, kurią iki šiol laikėte paslaptyje. Galimas daiktas, jog paskatinti kitų asmenų ką nors suprasti ar įgyvendinti, ryšitės pereiti į kitą etapą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Svarbu išklausyti. Šią savaitę bus apstu pašnekesių su kolegomis ar priežasčių aptarti sveikatos klausimus ir apie tai paieškoti informacijos. Kai kurie pasiūlymai gali išties priblokšti, tačiau to, ko neišbandėte, negalite komentuoti. Namiškių rekomendacijų taip pat nereikėtų atmesti.

Raginimai imtis pertvarkų kūrybiniuose projektuose ar vaikų auklėjime gali būti labiau griaunantys, nei padedantys ką nors pakeisti į gera. Be to, tai pareikalaus ir nemenkų finansų.

Nuo savaitgalio išklausyti kitą žmogų taps svarbiau, nei patiems savo mintis išsakyti. Saulės užtemimas sekmadienį gali turėti įtakos jūsų santykiams, todėl visą iniciatyvą į rankas tegul perima jūsų partneriai, galite besąlygiškai jais tikėti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Įtakos sferos. Šią savaitę netrūks džiugių ir dažnai jūsų pačių inicijuotų pašnekesių. Tiesa, kai ką intriguojančio sužinosite ir iš kitų asmenų ar besisukiodami socialinio gyvenimo užkulisiuose. Pažintys ar žinios jums padės įgyvendinti net keisčiausius kūrybinius ar laisvalaikio sumanymus.

Jei namuose nepavyks pasidalinti įtakos sferomis, neieškokite to priežasčių. Panašu, jog kažkam rūpės ne taika ir kompromisai, o noras žūtbūt laimėti.

Savaitgalį Merkurijui pakeitus ženklą, jums bus svarbios buities ir sveikatos aktualijos. Dėl Saulės užtemimo rinksitės tokią dienotvarkę ar dietą, kuri padės susikurti patogesnę darbo, buities aplinką ir leis pasitarnauti kitiems, kuriant sveikesnį gyvenimą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Bendravimas. Namuose šią savaitę ne tik daug kalbėsite, dėl ko atrasite kitokių sprendimų kasdienybei sutvarkyti, bet ir daug ką nutylėsite. O galų gale, apsisprendę dėl pirkinio savo namams ar šeimai, atsikratysite ilgo neapsisprendimų šleifo.

Apskritai labai neatsipalaiduokite, nes gali kilti nesusipratimų keliaujant ar per susitikimus. Sužinoję ar išmokę šį tą naujo, užsinorėsite griauti tai, kas patogu ir nusistovėję ir tokiu būdu susikursite sau papildomų užduočių.

Savaitės pabaigoje kis bendravimo pobūdis: faktai bus mažiau svarbūs už kūrybines mintis. Be to, tai laikas įsiklausyti į savo vaikus ir patiems pajusti kūrybos dvasią. Saulės užtemimas prabudins jūsų vidinį vaiką, mokantį džiaugtis, kurti ir mėgautis gyvenimu.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeima – svarbiausia. Savaitė bus užpildyta turiningu bendravimu, kuriam temas diktuos bičiuliai ar vaikai. Netrūks pašnekesių su vaikais, įspūdingų susitikimų, stebinančių žinių ir pasidalinimų kūrybinėmis mintimis. Kai ką iš viso to atsirinkę ir tinkamai pritaikę, vėliau turėsite puikią kūrybinių idėjų bazę.

Deja, beatodairiškai siekdami patenkinti tam tikras savo ar mylimų žmonių užgaidas, rizikuosite netekti to, kas jau iki šiol įgyta ir nepriekaištingai funkcionuoja.

Savaitgalio pokalbiai pamažu įtrauks į veiklą namuose, kur netrūks ir džiaugsmo, ir liūdesio, ir nostalgiškų prisiminimų. Saulės užtemimas Žuvyse jums primins, kad atėjo metas kuriam laikui pamiršti profesinius ar visuomeninius siekius ir suprasti, kad šeima visų svarbiausia.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Įsisiūbuojanti vaizduotė. Su kuo nors pasišnekučiuoti ar bent pamąstyti apie savo pajamas šią savaitę turėsite ne vieną priežastį. Vadovai pastebės jūsų gabumus, o namiškiai pasiūlys netikėtų būdų pasipelnyti arba sėkmingai apsipirkti. Regis, sukaupta patirtis bus taip pat naudinga.

Jūsų inicijuotos permainos namuose gali būti ne tai, ko šeimos nariai iš jūsų tikėsis, tačiau jums įrodyti, jog derėtų elgtis kitaip, reikš tuščiai aušinti burną.

Savaitgalį stenkitės mažiau bendrauti, nes tiesą vis pagražinsite ir norėsite iškreipti dėl įsisiūbuojančios vaizduotės. Saulės užtemimas sekmadienį jus paskatins atkreipti dėmesį į šalia esančiuosius, ko nors išmokti ar trumpam išvykti. Svarbu neužsidaryti tarp keturių sienų ir nesiliauti tikėti gera žmonių valia.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Svajonės ir realybė. Gautos žinios padės rasti neįprastų problemų sprendimo būdų ar pasiūlyti jų kitiems. Visa tai pakoreguos įprastą kasdienybę ir leis užsitarnauti puikaus oratoriaus vardą.

Visa tai geriausiai pritaikysite komandiniame darbe, jūsų įžvalgų bus klausoma ir jas padedama įgyvendinti.

Ne kokios praeities patirtys ir nepasitikėjimas pašnekovais gali kiek sutrikdyti turiningą ir džiugų bendravimą. Ginčai ir staigi nuotaikų kaita tikrai bus ne tai, už ką norėsite save pagirti.

Savaitgalį daugiau mąstysite apie tai, ką turite ar norėtumėte turėti, nes į jūsų vertybių sritį pereis Merkurijus. Keista, bet svajoti norintiems daugiau turėti taps tiesiog būtina. Tai patvirtins ir Saulės užtemimas, kuris dar parodys, kaip galėtumėte uždirbti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Fizinio ir dvasinio pasaulių sandūra. Visą savaitę galvoje suksis įvairiausių minčių ir nuojautų apie tai, kaip pakeisti savo finansus. Turėsite noro pažinti tai, kas nežinoma, ir gauti patvirtinimą iš vadovų, kad jūsų lūkesčiai turi pagrindą.

Deja, aktyvios pastangos išsikovoti materialių dalykų gali būti bevaisės, ypač jei bandysite eiti prie vėją ir pasipriešinti savo komandos narių valiai.

Savaitgalį Merkurijus pereis į jūsų ženklą. Dėl to norėsite atvirai išsakyti visa, kas yra jūsų galvoje ir širdyje, o pašnekovus nuginkluosite savo įžvalgomis, vaizdingais posakiais ir taiklia nuojauta. Saulės užtemimas jūsų ženkle skatins nusimesti visas kaukes ir būti savimi.

Horoskopą sudarė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt