Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – balandžio 15–16 d.

Velykos
Fotolia nuotr. / Velykos
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Per didžiąsias pavasario šventes ir joms ruošiantis, mūsų nuotaikos svyruos į visas puses: vos nuliūsime iki sielos gelmių, netrukus vėl pakilsime į pačias šventinio džiaugsmo viršūnes. Bus ženklų, rodančių, kad gyvenimas nestovi vietoje. Viskas gamtoje ir mintyse apimta pavasarinio atsinaujinimo, tad ir kai kurie santykių, jausmų ir finansiniai aspektai taip pat pajudės iš sąstingio.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Didįjį šeštadienį pradėsite kupini geriausių norų ir lūkesčių. Tiesa, dalis svajonių nuplauks neišsipildžiusios, tačiau vilties niekas neatims. Sekmadienio įvykius bus sunku prognozuoti, todėl Velykas švęskite be didelių išankstinių planų. Tuomet neteks klausinėti, kodėl viskas taip pakrypo, ar ieškoti, kas pagrobė šventinę nuotaiką.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį jokios temos jums nebus tabu, tačiau ne visi supras, kodėl kišatės į kitų reikalus. Iš tiesų tik tai darysite tik norėdami kitiems pagelbėti. Velykas pasitiksite pakylėti ir gerai pasiruošę, tačiau nebūsite nusiteikę priimti netikėtus įvykių posūkius ir žmones, nenorinčius prisijungti prie jūsų planų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį partnerių jums reikės kaip kelrodžių, kurie dalį jūsų laiko iššvaistys vėjais, o kitą dalį nukreips labai kūrybiška linkme. Šventinį sekmadienį jums paruošti netikėti susitikimai, kaip yla iš maišo lendančios ambicijos ir trikdančios taisyklės, kurias tikriausiai sukurs jums svarbūs asmenys.

TAIP PAT SKAITYKITE: Astrologinė vaistinėlė, arba kokie augalai tinkamiausi jūsų Zodiako ženklui

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Didįjį šeštadienį nesėdėsite rankų sudėję, tačiau nuo žemiškų planų jus atitrauks iš toli atvykę žmonės. Dienai baigiantis, laimę rasite po savo stogu. Išauštus Velykų rytui pasaulis atrodys nepakartojamas, vėliau šildysitės netikėto dėmesio spinduliuose, o galiausiai susirūpinsite ne tik gera nuotaika, bet ir gera savijauta.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį leiskite žaismingai, tačiau nelaukite, kad kiti paseks jūsų pėdomis. Visi pažadai praplauks pro šalį. Vėliau sulauksite gerų naujienų ir smagių žmonių, kurie leis Velykas pasitikti pakylėtiems. Sekmadienį entuziazmas augs, jūsų ausis pasieks netikėtos žinios, o dėl vaikų reikės kažko atsisakyti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį paskyrę savo asmeninam gyvenimui ir namams, patirsite palaimą, kuria negalėsite užkrėsti savo antrosios pusės. Vakare turėsite kuo apdovanoti namiškius. Velykos būtų tobulos, jei nereikėtų kelti kojos iš namų, tačiau atsakomybės našta taip pat bus šalia. Tiesa, viena planuosite, o kita turėsite.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį turėsite nemažą sąrašą susitikimų ir kitų reikalų, į kuriuos kibsite su deramu užsidegimu. Ne viskas pavyks, bus ir dėl ko rankos nusvirs, tačiau jūsų entuziazmas nugalės visas kliūtis. Šventinį sekmadienį, kupini noro kuo daugiau sužinoti ir pasidalinti, susidursite su vėlavimais ar reikalingos informacijos trūkumu.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Dieną prieš Velykas rasite priežastį ir pasidžiaugti, ir paliūdėti, ir save, ir kitus apdovanoti. Regis, galimybė duoti labiau džiugins, nei proga gauti. Margučius ridensite kuo puikiausiai, lyg tai būtų darbas, kuriam visus metus ruošėtės. Tiesa, laimikis bus netikėtas ir turbūt mažesnis, nei vilsitės.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mintys gydo ir sargdina

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šventinis savaitgalis jums suteiks galimybę pasijusti savo vietoje tarp savų žmonių. Tiesa, kartais tuo mažumėlę piktnaudžiausite. Šeštadienį namiškiai sužlugdys jūsų viltis, o draugai jas prikels. Sekmadienį žaisti ir mėgautis ne pergalėmis, o žaidimo eiga bus daug svarbiau, nei kitus mokyti žaidimo taisyklių.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Didįjį penktadienį būsite kiek izoliuoti nuo esminių įvykių ar galimybės daryti jiems įtaką. Todėl sugalvosite istorijų, kurios padės save pateisinti. Velykoms taip pat neruoškite sau pagrindinio vaidmens, nes daug geriau įsiliesite į šeimos pasiūlytą scenarijų. Net ir neišgirdę aplodismentų, nenuliūskite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį daug tikėsitės iš savo bičiulių ir ieškosite, kaip jiems įtikti. Ir nors kai kurie jūsų geri norai liks be atgarsio, vis dėlto rasite kuo sudominti kitus. Pirmąją Velykų dieną rasite su kuo pasikalbėti apie ateitį ar net gausite informacijos, kuri keis jūsų asmeninius ar su darbu susijusius planus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį jūsų geri ketinimai gali būti mažiau svarbūs kitiems, nei jūs įsivaizduosite. Tiesa, kažkas jums padės realizuoti save ir tai parodyti kitiems. Per Velykas netrūks ambicijų, kurios skatins jus parodyti tai, kad esate ne iš kelmo spirti ir galite pateisinti kitų žmonių pasitikėjimą, įvykdant nelengvus prašymus.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt