Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – balandžio 29–30 d.

Pražydo medžiai
Fotolia nuotr. / Pražydo medžiai
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šeštadienį reikės tiek daug visko aptarti, kad sunku bus liautis kalbėti. Jei nespėsite visko išpasakoti, vakare užsičiaupsite, kai ore pasklis priekaištai, kritika ar skeptiškumas. Sekmadienį kūrenti šeimos židinį bus svarbiau, nei ieškoti galimybių už savo namų ribų. Mėgausitės galimybe ne tik pailsėti šalia savo artimųjų, bet ir kai ką dėl jų padaryti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį būsite smalsūs, nenustygsite vietoje, daug bendrausite, tačiau niekaip nesusitelksite į vienintelę svarbiausią sritį. Rasite, kaip visus priblokšti savo idėjomis, tačiau atsiras ir kitaip galvojančiųjų. Sekmadienį dėl namų ir namiškių visaip stengsitės, naudodami savo gebėjimus ar lėšas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Pirmyn vejami gausybės norų, šeštadienį būsite nesustabdomi ir nepralenkiami. Dalies pageidavimų neatskleisite kitiems, tačiau ir neleisite diktuoti jums sąlygų. Sekmadienį įsisuksite į bendravimo ar išvykų sūkurį, kurių metu visais įmanomais būdais stengsitės atskleisti save.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį bendraudami su bičiuliais taip geisite dėmesio savo mintims ir idėjoms, kad ne kartą peržengsite net savo pačių nusistatytas ribas. Galimas daiktas, išgirsite pastabų, kad imate kartotis. Sekmadienį kiekvienu savo poelgiu arba papildysite savo piniginę, arba patuštinsite, pildydami savo norus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Bildukai – pramanas, fantazija ar realybė? Kaip su jais susigyventi?

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Mieliau šeštadienį stebėsite kitus arba jums žinomais keliais kopsite link jus dominančio tikslo. Bendraujant ar skaitant knygas gims idėjų, kaip įgyvendinti savo siekius ar svajones. Sekmadienio veiklos kartu su bičiuliais ne tik leis gerai praleisti laiką, bet ir, atsidūrus dėmesio centre, susižerti aplinkinių simpatijas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį būsite plepūs, žaismingi ir nerūpestingi, atsidūrę tarp žmonių, kurie jus palaiko ir supranta. Pavyks ir bandymai nustebinti juos savo žiniomis, išmokyti ar įtikinti. Sekmadienį pirmenybę teiksite poilsiui. O pasirinkę stebėtojo poziciją, susitelksite ties tuo, ką numatėte nuveikti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadieniui turėsite numatę nemažai veiklų, tačiau gali būti sunku visur suspėti dėl išsiblaškymo, pernelyg aktyvaus bendravimo ir kišimosi ne į savo reikalus. Dienai baigiantis atsiras neatidėliotinų naminių pareigų. Sekmadienį savo rūpestį ir žinias dosniai dovanosite bičiuliams.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį turėsite ką kitiems papasakoti ir ko pamokyti. Šalia bus žmonių, kurie stebina, ir asmenų, kurie turi jūsų nuomonę paneigiančių faktų. Sekmadienį visos problemos atrodys nieko vertos tiems, kurie turi tikslą. Link jo judėdami būsite jautrūs kitų poreikiams ir pasiruošę bendradarbiauti.

DAUGIAU APIE TAI SKAITYKITE: Jūsų galias sustiprins ir apsaugos amuletas iš tinkamų akmenukų

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį suprasite, kad jums žūtbūt reikia įminti kažkokią paslaptį ar rasti neįprastus kelius, kad pelnytumėte kitų žmonių pasitikėjimą. Kliūtis kurs lėšų ar pasitikėjimo savimi stoka. Sekmadienį pakaks kelių nereikšmingų įrodymų, kad įsitikintumėte, jog gyvenimas yra puikus. O visus, kurie tuo abejos, jums pavyks perkalbėti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį žodžiai liesis lengvai ir sklandžiai. Tačiau, užuot vien kalbėję, pabandykite pasiklausyti kitų. Neįprasti mylimųjų ar vaikų žodžiai ir poelgiai suteiks naujų patirčių bei įspūdžių, tačiau jums tai gali būti nė motais. Sekmadienį jausite, kaip sudominti kitus prisijungti prie jūsų gerų darbų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį turėsite daug planų, tačiau dalis taip ir liks tik planais, nes per šnekas su namiškiais ir įspūdžius neturėsite laiko jų imtis. Sekmadienį bus gera šalia turėti žmonių, su kuriais galima puikiai praleisti savaitgalio dieną, jais pasirūpinant, paglobojant ar kartu užsiimant kokia šeimyniška veikla.

VandenisVandenis

(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį patirsite bendravimo ir turiningo laisvalaikio ar kūrybos džiaugsmą. Gausite stebinančios informacijos ar patirsite netikėtų susitikimų, tačiau ne visi draugai jums pritars. Sekmadienį susirasite buities darbų arba jų parūpins šeimos nariai. Laimei, laikas jas atliekant lėks smagiai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį šeimos aplinka ir savaitgalio rutina jus įkvėps. Jei ko nors užsigeis jūsų šeimos nariai, ilgai būsimų pirkinių sąrašo neperžiūrėsite, nes būsite linkę elgtis impulsyviai. Sekmadienį su malonumu imsitės tėčio ar mamos pareigų, užsiimsite mėgstama veikla ar skubėsite pasižmonėti.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt