Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – balandžio 8–9 d.

Dangaus kūnai
„Shutterstock“ nuotr. / Dangaus kūnai
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Savaitgalis toks įvairiaspalvis, kad panorėjęs kiekvienas ras priežastį tiek juo pasimėgauti, tiek patirti tokių emocijų, lyg krentant iš aukštybių. Nesileidžiantieji į kraštutinumus bus išgelbėti. Svarbiausia, kad net ir tiems nepavyks nuobodžiauti. Šeštadienį bus galima kai ką svarbaus atlikti, o sekmadienį teks įrodyti, kad nusipelnėte meilės ir poilsio.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį, nors ir atsiras jumis nepasitikinčių ir jums nepritariančių, turėsite jėgų atlikti šį tą, dėl ko galiausiai neliks jokių abejonių dėl jūsų kompetencijos ar darbštumo. Sekmadienį ilsėsitės veikdami tai, ko nesupras kiti žmones, minantys jums ant nuoskaudų ir siūlantys ką nors, kas jums visiškai nepriimtina.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kai šeštadienį užsiimsite tuo, kas jums patinka, visiems teks trauktis iš kelio. Netgi tiems, kurie teigia, kad viską išmano geriau, ir tiems, kurie nepritariamai linguoja galva. Sekmadienį meskite iš galvos lūkesčius, kad jūsų pasiūlymus išskėstomis rankomis priims bičiuliai, o jūsų kūriniams eksponuoti ar pramogoms finansuoti atsiras dosnių rėmėjų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų slaptas su šeima ar namais susijęs planas šeštadienį gali pajudėti iš vietos, jei paliksite be dėmesio visokias intrigėles ir liausitės krimstis dėl rūstaus antrosios pusės žvilgsnio. Sekmadienį vis dar būsite prilipę prie savo namų ir artimųjų, kuriems reikės besąlygiškai įrodinėti savo atsidavimą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip bendrauti su skirtingų Zodiako ženklų atstovais

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Naujienos ir kitos žinios šeštadienį sklis, nepaisydamos tų, kurie bando diktuoti savo sąlygas ar yra numatę jums keletą komplikuotų užduotėlių. Sekmadienį nevalia pasijusti išmestiems iš mėgstamos erdvės tik dėl to, kad kažką nepakankamai gerai mokate ar ko nors neatlikote.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį jūsų žygiai dėl asmeninės gerovės pasieks tobulą rezultatą. Tiesa, sąlygos tam nebus visiškai puikios, kaip antai, nuolatinis jūsų entuziazmo gesinimas ir visokiausias jus aplimpantis skepsis. Sekmadienį skepticizmo nesumažės, tačiau padaugės vilties, kad kažkas gali jus išgelbėti. Iš tiesų patys galite tai ne prasčiau atlikti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį žinosite, kaip pasielgti, kad jūsų veiksmai nebūtų beprasmiai ir ką kam pasakyti, kad jūsų žodžiai neliktų be atgarsio. Tai neapsaugos nuo nykių santykių klystkelių ir trikdžių, susitariant dėl bendrų lėšų panaudojimo. Sekmadienį palengvėjimas ateis tik tuo atveju, jei įvykdysite patį nemaloniausią šeimos narių prašymą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Pabėgti nuo visko, kas nedžiugina – toks būtų labiausiai geidžiamas jūsų savaitgalio planas. O ūpą mažins daug kas. Nepaisant to, turėsite šeštadienį pakankamai stiprybės ir pagalbininkų, kurie padės jums šį tą reikšmingo atlikti. Sekmadienio planus griaus anksčiau neatlikti darbai ir dar visa trukdytojų minia.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Geras sprendimas pradėti savaitgalį – susirasti bendraminčių. Iš jų bendraudami daug sužinosite, o kartu galėsite atlikti išties nemažai. Tai tikrai geresnis pasirinkimas, nei iš paskutiniųjų siekti įtikti tiems, kuriuos mylite. Tiesa, sekmadienį mylimi žmonės bandys atitraukti jūsų dėmesį ir išsireikalauti savo teisių.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Turėsite sau išsikėlę svarbių tikslų, tačiau prieš pradėdami juos vykdyti, jausite pareigą perlipti per šeimyninių pareigų liūną. Viską suderinę, patirsite ne tik nusivylimo kartėlį, bet ir galėsite džiaugtis lauktu laimikiu. Sekmadienį, sulaukę jau girdėtų priekaištų apie meilės ir dėmesio stoką, pripažinkite tiesą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kontroliuoti padėtį šį savaitgalį jums gali būti ir naudinga, ir kenksminga. Patys jauskite, kada peržengiate ribą, kad neprarastumėte artimiausiųjų pasitikėjimo. Šeštadienį, stipriai laikydami vairą savo rankose, įrodysite, kad iš jūsų yra ko pasimokyti. Sekmadienį išgirsite ne vieną priekaištą, kuriems atremti reikalingi argumentai bus pasibaigę.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jūsų pastangos dėl šeimos šeštadienį nenueis vėjais. Būsite įtaigūs, kai reikės suvienyti kitus ar įtikinti. Tačiau bandymai slapčia išpešti informaciją gali būti ne tokie sėkmingi. Sekmadienį bus sunku patiems imtis atsakomybės, todėl apie jūsų pažadus ar skolas priminę draugai turbūt pasieks priešingo rezultato.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitgalį, kai jus užklups neatliktų įsipareigojimų kruša, verčiau nebandykite jos išvengti. Tačiau svarbiausius įsipareigojimus atlikę, skirkite dėmesio sau ir savo antrai pusei. Šeštadienį turėsite kuo sudominti aplinkinius, jei nepaslysite, pamatę nepasitikėjimo jumis ženklų. Sekmadienį santykiai bus opi tema, todėl elkitės atsargiai.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt