Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – birželio 17–18 d.

Smilkalai
Shutterstock nuotr. / Smilkalai
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šeštadienį norėsime užsidaryti savo susikurtame pasaulėlyje, tačiau atsiras besikišančių į mūsų reikalus, mokančių, kaip pasielgti, ir visokiomis žiniomis apipilančių. Sekmadienį gims stebinčių idėjų, kils noras ginti tai, kas brangu ir žūtbūt siekti, ko užsigeidėme. Dalindamiesi mintimis susidursime su skeptikais ir pamokslautojais.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį leiskite sau svajoti ir ilsėtis, net jei aplinkybės klostysis ne taip, kaip norite, būsite viliojami į įvairiausius pokalbius, kuriuose neturėsite jokio ūpo dalyvauti. Sekmadienį jūsų aktyvumą stabdys namuose nenorintys prisijungti prie bendros veiklos. Tikėtina, kad išsiskirs nuomonės, tačiau bus gera draugams parodyti savo išskirtinumą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį suprasite draugystės privalumus, jei nekreipsite dėmesio į tuos, kurie nepateisina jūsų vilčių, ir pabandysite juos suprasti. Gal patys atrasite, ką pasiūlyti, nors ir be didelio entuziazmo. Sekmadienį blaškysitės tarp poilsio ir veiklos. Atlapaširdiškumas bus nesuprastas, tačiau gali atsirasti neįtikėtinų galimybių padidinti pajamas.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį turėsite ambicijų, kurias silpnins partnerių skeptiškumas ar jūsų entuziazmo stoka. Sekmadienį neįprastomis patirtimis apdovanos draugai, tačiau bus žmonių, trukdančių išsakyti tai, kas jums rūpi. Stebėkite, ar paskatinti bičiulių, vaikų, noro pasirodyti ar gerai praleisti laiką, per daug neišlaidaujate.

TAIP PAT SKAITYKITE: Išmokite atsipalaiduoti: 12 būdų, kurie padės nusiraminti

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį bėgsite nuo kasdienių rūpesčių, pasinerdami į knygas, filmus ar išsiruošdami į keliones. Sekmadienį jūsų iniciatyvos bus sutiktos nepalankiai, o namiškių pagalbos nemokėsite panaudoti tinkamai. Aplinkiniai įvykiai lems vidinius perversmus, bet jūsų mintys sveikatos, buities ar mitybos gerinimo temomis nebus išgirstos.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį junkitės prie tų, kurie turi jums ką pasiūlyti. Ir nors kai kas iš jų jus trikdys, atsiras ir vertingų dalykų. Sekmadienį tikėdami, kad galite daug, kažin ar kam tai įrodysite, tačiau patys tos minties neatsisakysite. Savo žiniomis sudominsite bičiulius, tačiau kils sunkumų išsakant savo jausmus patiems brangiausiems.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį žaisite pagal antrosios pusės ar kito svarbaus asmens taisykles. Ir nesuklysite, leidę jam ar jai jus vesti ne visai logišku keliu. Sekmadienį teks atlikti šį tą, ko šiaip nedarytumėte. O ir kiti neatsisakys jums padėti ar su jumis bendradarbiauti. Tačiau namuose prireiks ilgai ir nuobodžiai aiškinti, ko jūs siekiate.

SvarstyklėsSvarstyklės

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį susigalvosite visokios veiklos ir leisitės vėjo krypties nešami, kartais nukrypdami nuo plano ir vėl prie jo sugrįždami. Sekmadienį vis lauksite patvirtinimo iš kitų ir sąlygų, kad galėtumėte apginti tai, kuo tikite. Pasitikėjimas savimi peržengs ribas, nenoras jūsų suprasti tykos už kampo, tačiau bus ko pasimokyti iš draugų. Nustebins gautos žinios.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį rinksitės pramogas, kūrybą ar mylimųjų glėbį. Visus kitus norėsite palikti likimo valiai, atmetę jų pageidavimus įpiršti jums kokį niekutį. Sekmadienio kovas tek kovoti ne vien su norinčiais išmušti jus iš pasirinkto kelio. Gavus kitų žmonių palaikymą, keisis įpročiai, tačiau bus sunku lieti pasitikėjimo pamatą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vienuolio patarimai, kaip gyventi prasmingiau

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį tapsite tobulais šeimos nariais. Tiesa, kiek perlenksite lazdą su savo pageidavimais, keliamais šeimai. Sekmadienį santykius atgaivinti gali kažkas netikėto ar įspūdingo, jei netapsite stabdžiu, trukdančiu mylimajam išsakyti savo mintis. Būsite azartiški ir leisite sau ir bičiuliams pajusti vasaros šėlsmą, rungtynių ir laimėjimo malonumą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį jums žūtbūt reikės pasikalbėti, tačiau toms šnekoms laiko neliks dėl įvairių nuo jūsų nepriklausančių aplinkybių. Sekmadienį rūpės namai ir visa, kas juose. Kai grandiozinius planus rikiuosite namiškiams prieš akis, jiems liks tik aikčioti. Greit ką nors nusprendę, taip pat greitai viską mesite, vos kas nors užmins seną nuskaudą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį kažko užsigeidę, nesustosite, kol to negausite. O ir išlaidausite neskaičiuodami. Sekmadienį bus netikėtų susitikimų, stebinančių pramogų, nesusikalbėjimo su bičiuliais, bevaisio įtikinėjimo, ūpą numušančių nesibaigiančių diskusijų, buities ar sveikatos trikdžių ir noro pralenkti tuos, kurie su jumis visai nerungtyniauja.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį diktuokite toną kitiems, užuot ieškoję, už ko pasislėpti. Tegul visi žino, kad ir jūs galite sužibėti ir pasiūlyti kitiems kai ką vertingą. Sekmadienį bus netikėtų pirkinių, galimybių pritaikyti neįprastus įgūdžius namuose, nepildomų pažadų, asmeniškumų, kurie kitiems nė motais ir perdėtų pastangų kam nors ką nors įrodyti.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt