Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – gegužės 20–21 d.

Gėlės vazonuose
Fotolia nuotr. / Gėlės vazonuose
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šeštadienį bus daugiau lūkesčių nei noro veikti, tačiau kai apie tai kažkas užsimins ar paragins pajudėti, nuliūsime, įsižeisime ar užsidarysime savame pasaulyje. Sekmadienį džiaugsmo nepadaugės, tačiau popiet tempas spartės ir noro veikti bus apsčiai. Be to, Saulė pereis į Dvynius, taigi žinios ir įvairovė taps pagrindiniais arkliukais.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį ne kažin ką norėsite įsileisti į savo vidinį pasaulį, tačiau jūsų niekas neklaus. Savaitgaliui baigiantis perimsite iniciatyvą į savo rankas ir neapsiriksite. Sekmadienį Saulė pradės judėti Dvynių ženklu, jus apdovanodama ypatingu smalsumu, poreikiu judėti, bendrauti ir išmokti naujų dalykų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį su bičiuliais verčiau neaptarinėkite finansinių reikalų ir dėl vertybių nesiginčykite. Sekmadieniui prasidėjus vis dar ieškosite draugų ar grupės, prie kurios galima prisijungti, tačiau vėliau rinksitės vienatvę. Saulė iškeliaus iš jūsų ženklo, todėl saviraišką atrasite stiprindami savivertę ar ką nors įsigydami.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį primygtinai siekdami tobulo rezultato, sukelsite daugiau sumaišties, nei ką nors išsikovosite. Sekmadienį pradėsite ieškodami kaltų dėl nesėkmių ar blogos nuotaikos, tačiau vėliau atrasite smagesnių užsiėmimų su draugais. Saulė pradėjo kelionę jūsų ženklu, taigi metas šviesti ir priversti kitus patikėti tuo, kad esate ypatingi.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip puoselėti grožį pagal Mėnulio kalendorių

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį rasite su kuo pasiginčyti, tačiau kažin ar ką nors kam nors įrodysite – jūsų argumentai nebus įtikinantys. Sekmadienį stengsitės kitus sudominti ir patys pasirodyti. Tačiau Saulė gretimame ženkle skatins kur kas daugiau laiko praleisti stebint ir apmąstant, apsivalant ir ilsintis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį užsigeisite nusiraškyti komandinių pergalių, kurios veikiau supriešins, nei padės ko nors pasiekti. Sąjungininkų, o ne priešų ieškokite sekmadienio ryte. Jei dėl ko nors ir kovosite savaitgaliui gęstant, tai bus žinios ar įsitikinimai. Saulė Dvyniuose jums – kvietimas sustiprinti esamas pozicijas darbe ar užsitarnauti naujas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį verčiau pasirūpinkite santykiais, užuot bandę iškovoti asmenines pergales. Aplinkiniai to neįvertins, o nugalėję kitus, pralošite patys. Sekmadienį jums reikės žmogaus, kuris suprastų ir paguostų, tačiau kuo toliau, tuo geriau jausitės, jei nuo visko atsiribosite. Dvyniuose esanti Saulė jums bus signalas pasirūpinti karjera.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį turėsite kasdieniškos veiklos, kuri kiek trukdys jūsų didesnius planus. Sekmadienį taip pat pakaks įkvėpimo ir polėkio ką nors nuveikti. Tiesa, vėliau ieškosite, prie ko prisišlieti, kad būtų lengviau susidoroti su turimomis užduotimis. Saulė Oro ženkle jums bus paskata daugiau sužinoti, aplankyti ar tuo, ką žinote, pasidalinti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Sielos kelionės už kūno ribų

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį su malonumu svajosite ar vaikysitės to, kas jus džiugina. Kai jūsų svajonės suduš, rasite ką dėl to apkaltinti. Sekmadienį vis dar skirsite laiką tam, kas malonu ir tiems, kurie jums brangūs. O tada viso to vietą užims ne tokie malonūs dalykai. Saulė Dvynių ženkle ragins šį tą savyje iš esmės pakeisti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį jūsų pastangos dėl šeimos nesutaps su tuo, ko iš jūsų tikisi kiti žmonės, turbūt nepriklausantys jūsų šeimai. Kai kuriems iš jų netgi gali pasirodyti, jog kai ką darote netinkamai. Sekmadienį stengsitės dėl to, kas jums brangu. Saulė pradės judėti priešingoje Zodiako pusėje, taigi save atrasite partnerystėje.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį skirti laiko pokalbiams ar kitaip plaukti pasroviui trukdys prasta savijauta, buities ar kiti kasdieniai reikalai. Sekmadienį jausitės stipresni ir galintys daugiau, ypač jei to norės jūsų šeimos nariai. Pasikeitusi Saulės padėtis stiprins poreikį rūpintis darbu, mityba, higiena, sveikata ir kasdienio gyvenimo kokybe.

VandenisVandenis

(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį, norėdami pildyti savo, vaikų ar mylimųjų norus, neišvengsite vidinio ar išorinio konflikto bei nepageidaujamų išlaidų. Sekmadienį norėsite kai ką gauti ir šį tą sužinoti. Saulė oro ženkle kvies realizuoti save, pramogauti, leisti laiką su vaikais, džiaugtis ir užsiimti kūryba.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį eiti savo keliu trukdys šeima. Jei elgsitės savaip ir imsitės to, kas jus žavi ir vilioja, neišvengsite konflikto su pačiais artimiausiais. Sekmadienį pakaks laiko ir sau, ir tam, ką užsigeidėte turėti. Saulė Dvyniuose jums atvers kelius atrasti savyje naujų savybių ir geriau save išreikšti tarp artimiausiųjų.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt