Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas, gegužės 6–7 d.

Laimingas savaitgalis
Fotolia nuotr. / Laimingas savaitgalis
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šeštadienį būsime atidūs net menkiausioms smulkmenoms. Be to, ypač rimtai į viską žiūrėsime ir dar rimčiau kartosimės tai, ką buvome pamiršę ar leisime kitiems mums apie tai priminti. Sekmadienį parūps santykių kokybė. Regis, dėl jų versime kalnus, tam pasitelkę informaciją, pažintis, žodžio galią, iškalbą ir įvairiapusiškumą.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį rūpės visokie buities mažmožiai, tačiau bandydami įvesti tvarką namuose, užmiršite pasidžiaugti. Sekmadienį įsiklausykite į savo antrąją pusę ar šalia esančiuosius. Konkuruodami tarpusavyje, tačiau išlikdami diplomatiški, besimokantys ir aktyviai bendraujantys, kartu nemažai nuveiksite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Mokėsite pasidžiaugti šeštadieniu, daugiau laiko skirdami vaikams ir savo pomėgiui. Tačiau nekreipkite dėmesio į visokiausius skeptikus. Sekmadienį turėsite tiek parako įnikti į prieš jus susikaupusį darbų kalną, kad niekas jūsų nesulaikys. Nebent galimybė su kuo nors šnekėtis, užuot lenkus nugarą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Didžiausią troškimą išpildyti padės prieš miegą suformuluotas noras

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį numatysite sau nemažą užduotėlių sąrašą arba jį jums pasiūlys namiškiai. Tačiau meskite šalin viltis, kad jį įveikti jums kas nors padės, o dar mažiau galimybių, kad pagirs už pastangas. Sekmadienį aktyviai ilsėsitės, o galėdami su kuo nors parungtyniauti, nesusitaikysite su antrąja vieta.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį reikės sutvarkyti visokiausius aplink pabirusius reikaliukus ar šio to pasimokyti. Bendravimo ar išvykų malonumą gali nutraukti sveikatos ar buities trikdžiai. Sekmadienį vykusiai taisysite klaidas, atsiradusias jūsų asmeniniame ar šeimos gyvenime. Turėdami sumanymų dėl namų, būsite nesulaikomi.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį troškimas ką nors gauti, įsigyti ar kitaip įsitvirtinti jus motyvuos nesustoti ir būti atidiems smulkmenoms. Tačiau užsigeidę surizikuoti dėl kai ko malonaus, gausite neigiamą atsakymą. Sekmadienį lengvai įsitrauksite į bendras veiklas ar pramogas su draugais ir su užsidegimu žaisite komandinius žaidimus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kai šeštadienį elgsitės taip, kaip jums atrodo tinkama, visi kiti negalės atsispirti jūsų protingoms rekomendacijoms. Išskyrus šeimos narius. Sekmadienį, išsiruošę į reikalingų daiktų paieškas, taikysite aukštai ir lengvai nesustosite. Be to, būsite linkę atsižvelgti į savo autoritetus.

DAUGIAU SKAITYKITE: Mėnulis ir sveikata, arba ko nedaryti tam tikromis dienomis

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį mažiausiai norėsite kitiems atskleisti tai, kas jums rūpi. O jei būsite priversti dalyvauti susitikimuose ar kur nors nuvykti, jausitės ne savame kailyje. Sekmadienį versitės per galvą, kad kitiems įrodytumėte tai, kuo tikite patys, kai ką sužinotumėte ar kitus išmokytumėte to, ką patys išmanote.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienio sėkmės ir nesėkmės bus susijusios su bičiuliais. Nors gerai išmanysite komandos taisykles, tačiau retkarčiais pritrūksite savivertės. Sekmadienį leiskite sau pasislėpti nuo pasaulio šurmulio ir stebėkite jį iš šalies. Regis, turėsite kompanionų, norinčių kartu su jumis įkopti į vieną kitą nematomą viršukalnę.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį užsibrėšite nemenkus tikslus, visą atsakomybę pasiimdami sau. Regis, jos bus kiek per daug jums, tačiau patys to nepastebėsite. Sekmadienį leisite draugų apsupti ir norėsite kartu su jais įvykdyti ne vieną ambicingą planą. Tačiau viena neaišku – bus daugiau darbų ar tik kalbų apie juos.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Tai, kas kitiems šeštadienį bus neišsprendžiama problema, jums bus vienas juokas. Tačiau su tokiu požiūriu toli nenuvažiuosite, ypač manydami, kad visi jumis patikės. Sekmadienį pirmyn ves ambicijos, kurias dar labiau pakurstys sėkmingai vykdomos įvairiausios kasdienės buities užduotys.

VandenisVandenis

(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį būsite tikri, kad mokate tinkamai bendradarbiauti ir priimti iš kitų pagalbą, tačiau draugai gali įrodyti, kad viskas yra kitaip. Sekmadienį užplūs optimizmas, noras rizikuoti ir nukonkuruoti kitus. Suorganizavę sportinių rungčių ar į jas įsitraukę, savaitę baigsite kupini teigiamų emocijų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Įsikibsite šeštadienį į ranką tam ar tai, kuris gali jums padėti įveikti dienos negandas. Ir nors tas asmuo nepadės jums įkopti į jūsų asmenines viršukalnes, juo nenusivilsite. Sekmadienį privalėsite atsižvelgti į artimiausius ir pripažinti, kad mokytis būti dėkingiems yra ne mažiau svarbu nei dalintis.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt