Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – kovo 25–26 d.

Pušis
Shutterstock nuotr. / Pušis
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Savaitgalį ilgėliau pamirkę vonioje ar baseine, jausitės lyg naujai gimę. Abi dienas likite pasyvūs ir džiaukitės gyvenimu. Jei kur nors skubėsite, tai nebent padėti nuskriaustiesiems ar silpnesniesiems. Beje, dar kils išganingų idėjų, besižvalgant į ateitį, tačiau jos nesumenkins poreikio prisiminti praeityje patirtus jausmus.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį skubėsite išbandyti grožio procedūrą, kuriai anksčiau trūko laiko, ar kitaip sustiprinti savo žavesį. Sekmadienį jūsų mintys kels nuostabą. Nepaisant to, daugiau laiko abi dienas skirkite ne veiklai, o poilsiui ir dvasiniams poreikiams. Tai, kas svarbiausia, vyks jūsų viduje. Derėtų pasistengti, kad širdyje būtų giedra ir jauku.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dėl senų gerų laikų ar tuomet liepsnojusių jausmų šeštadienį padarysite bet ką, ko tik būsite paprašyti. Sekmadienį jus glumins sapnai. Būsite linkę šio to atsisakyti dėl geros savo bičiulių nuotaikos ir savo komandos pasiekimų, visai pamiršdami save. Nes laimėti vieniems jums būtų ne taip saldu.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį susitikimas su seniai matytu draugu gali būti proga atgaivinti prigesusią draugystę. Sekmadienio pokalbiuose su draugais bus dėl ko nusistebėti ir kai ką suplanuoti ateičiai. Tačiau pakaks ir įsivaizdavimų apie tai, ką galite, ar blaškymosi į visokiausius kraštutinumus, tikintis tapti svarbiems ar reikalingiems.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį atsiras veiklos, kuri leis jums parodyti, kad esate ne iš kelmo spirti. Sekmadienį visai neprastai pašnekėję, pakreipsite ar pakoreguosite savo įvaizdį. Rūpės daug kas, bet nedomins visokios smulkmenos. Noriai leisitės į žinių gilinimo, kelionių planavimo ar kitokius toli siekiančius žygius.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip maitintis skirtingiems Zodiako ženklams, kad būtų sveiki ir liekni

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį suskubsite pareklamuoti savo žinias, požiūrį ar paslaugą, kad visi, kurie buvo apie tai pamiršę, prisimintų. Sekmadienį iš toli ar užsienio kalba atskubės žinių, kurios vers prarasti amą. Beje, savaitgalis atneš pilnatvės jausmą, jei leisite kitiems jums padėti įveikti savo inertiškumą ar perlipti per savo įpročius.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kai šeštadienį kažkas jums išties dosnią ranką, būkite už tai dėkingi, tačiau savo apetitui neleskite užaugti. Sekmadienį tikslūs klausimai duos dar tikslesnius atsakymus. Abi dienas leiskite sau kiek atsipalaiduoti, perduodami vairą kitam žmogui. Tiesa, tai nereiškia, kad neturėtumėte dėl savo žmogaus pasistengti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį bus galima rasti takelį į jos ar jo širdį, tačiau nesitikėkite, kad

esate laukiami išskėstomis rankomis. Sekmadienį išgirsite unikalių minčių, kurios gali būti ištartos tiek jūsų partnerių, tiek priešų. Beje, nevalia pamiršti savaitgalį meilės buities darbams, augintiniams ir neatmesti progos pasirūpinti savo ar kitų savijauta.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį ką nors gražaus ir gero atlikti dėl savo tobulesnės kasdienybės ir sveikesnio kūno bus ir gera, ir privalu. Beje, sekmadienį klausykitės ir sužinosite, kaip tai atlikti tuo būdu, kurio dar iki šiol nebandėte. Nemažai jūsų savaitgalio laiko susirinks jūsų atžalos ar mėgstama veikla, kurių vilionėms ar prašymams neatsispirsite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitgalį su malonumu aukosite artimiesiems ir savo namams, kad tik po jūsų stogu niekam netrūktų dėmesio. Tiesa, tai nesulaikys jus šeštadienį nuo reginių, kūrinių ir įspūdžių, kuriais suskubsite pasimėgauti ir tuos, kurie jums brangiausi, pralinksminti. Sekmadienį diskusijoms ir azartui niekaip neatsispirsite.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gėlių horoskopas

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį namuose imsitės vykdyti kokį vis atidedamą sumanymą. Beje, svečiuose galite sulaukti ir seniai matytų žmonių. Sekmadienį gali gimti sprendimų, kurie atneš permainų į jūsų namus. Beje, neatsisakysite ir priežasčių su kuo nors susitikti, kam nors širdį išlieti, kur nors nuvykti ir kai ką išklausyti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ne tik dėl savęs išlaidausite savaitgalį, bet ir su kitais noriai dalinsitės tuo, ką turite. Šeštadienį būsite visai neprasti oratoriai, pašnekovai ar rašytojai. Mokėsite savo žodžius gražiai supakuoti ir galbūt grįšite prie anksčiau aktualių temų. Sekmadienį išgirsite naujienų, griaunančių ir naujai perdėliojančių jūsų dienotvarkę.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Duosite valią savo emocijoms savaitgalį. Nors kai kam atrodys, kad pernelyg atlapojote savo širdį, tačiau į tokias pastabas geriau nereaguokite. Šeštadienį jums gali pavyks gauti išsvajotą, o gal net ir užsitarnautą laimikį. Sekmadienį kilusiais keistais sumanymais ar gebėjimais pasidalinkite su kitais, nes iš to gausite naudos.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt