Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – kovo 4–5 d.

Zodiako ženklai
Fotolia nuotr. / Astrologiniai ženklai
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šeštadienį prastai seksis skaičiuoti, būti tiksliems ir atidiems smulkmenoms, tačiau vaizduotės ir įkvėpimo bus atseikėta apsčiai. Sekmadienį galima tikėtis daug šnekų, tačiau ne visos duos naudos ar leis priimti sprendimus. Laimei, motyvų imtis veiksmų bus daugiau, nei reikia, todėl įmanoma viskas, ko griebsitės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienio rytą būsite kiek vangesni, o vėliau įgysite pagreitį, ypač bendraudami su kaimynais ar giminaičiais. Tiesa, bendravimui trūks aiškumo, nes labiau gilinsitės ne į žodžius, o į tai, kas slypi už jų. Sekmadienį grįšite prie primirštų gražinimosi ritualų, susidursite su kliūtimis išsakydami mintis, o siekdami rezultato noriai taikysite turimas žinias.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadieniui prasidėjus, dar kiek praplėsite savo teritoriją ir įtakas, o vėliau jas užleisite kitiems. Patys įsitrauksite į širdingus pokalbius su draugais, su kuriais bendraudami vaizdingai reikšite savo idėjas. Sekmadienį su bičiuliais susitarti nebus lengva, tačiau, gavę postūmį, nugalėsite savo vidinius demonus ar pasieksite vidinių permainų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį leiskite sau kiek ilgėliau pasirąžyti, o į darbus ar pramogas kibkite tik popiet. Tuomet įtrauks bendravimas, o pokalbiai suksis apie jus ir apie jūsų pasiekimus. Regis, vienaip ar kitaip šiek tiek pagražinant ir ignoruojant faktus. Sekmadienį taip pat laukia nemažai bendravimo. Jūsų bendraminčiai turės daug šansų laimėti, žinoma, jei drauge paisysite taisyklių.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalį nepageidausite veltis į visuomeninę veiklą, o jei teks būti tarp žmonių, rinksitės geriau viską iš šalies stebėti ar klausytis. Jei šeštadienį atsiras proga kitus pamokyti, įkvėpti ar sudominti savo pažiūromis, jausitės pakylėti. Sekmadienį kai kurie Vėžiai rinksis poilsį, bet bus ir tokių, kurie uoliai dirbs tam, kad įgyvendintų vieną iš savo tikslų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį būti vieni nenorėsite, todėl abi dienas užpildys bendravimas su bičiuliais. Gauti, suprasti ir skleisti informaciją bus paprasta, tačiau šeštadienį vis dėlto nesileiskite vedžiojami už nosies tų žmonių, kurie atskleis jums paslaptis. Sekmadienį jums bus įteiktas planas, kaip gerai perprasti ir pritaikyti gautas žinias.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Atsiras motyvacijos nuveikti ką nors reikšminga. Be to, jūsų antrosios pusės žodžiai kels vilčių ir žadins lūkesčius, o tai gali būti puikus pretekstas ne tik kartu pasvajoti, bet ir ką nors sukurti. Sekmadienį taip pat turėsite noro imtis kokios nors bendros veiklos, kurios nepavyks išvengti dėl namiškių įtakų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitgalį derėtų išplėtus ausis paklausyti, ką kalba žmonės. Regis, tokiu būdu sužinosite dalykų, kurie padės jums sustiprinti savo požiūrį ar užmegzti naudingų ryšių. Šeštadienį atsakymo sulauks tos Svarstyklės, kurios ieško sprendimų dėl sveikatos, o sekmadienį bus atskleista, kaip šį tą išsikovoti santykiuose.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Laukia aktyvus bendravimo savaitgalis. Tiesa, ar iš to bus naudos, sunku pasakyti, nes vykusiai slėpsite nuo kitų informaciją, kuria nenorėsite dalintis. Šeštadienį jus traukte įtrauks mėgstama veikla, kūryba, pramogos ir bendravimas su vaikais. Sekmadienį ryšitės rimtiems buities pirkiniams arba sveikesnio gyvenimo paieškoms.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Visą savaitgalį bus galima užmegzti vertingų kontaktų ir įgyti patikimų partnerių. Tiesa, geriau leiskite kitiems kalbėti, o patys atidžiai klausykitės. Neskubėkite patikėti tuo, ką išgirsite iš savo šeimos narių, tačiau ir abejingi nebūkite – galbūt to, kas svarbiausia, nepavyks išgirsti. Nubrėžę saugias ribas ar parodę planą, sekmadienį padėsite vaikams laimėti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį jūsų istorijos įkvėps, tačiau tiesa ta, kad dalis informacijos bus kiek iškreipta. Nors ja netikėti bus tiesiog neįmanoma. Sunku bus atsispirti kaimynų ar artimiausių giminaičių prašymams padėti. Sekmadienį, pasižvalgę po praeitį, prisiversite kai ką naudingo padaryti dėl savo namų ir šeimos gerovės.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienio rytas netiks skubantiems, o popietė patiks norintiems pafantazuoti apie pinigus. Tokiu būdu gims minčių, kaip praturtėti, ir galimybių išbarstyti tai, ką turite, prisidengiant kilniais tikslais. Sekmadienį netrūks išlaidų maloniems daiktams arba veiklai, taip pat gausite ir vertingų pamokų iš draugų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitgalį skirkite savo šeimai ir namams, kuriuose bus gera leistis į nesibaigiančius pokalbius. Šeštadienį Žuvis aplankys daugybė nuojautų ir kūrybinių minčių, tad nežinosite, kuo patikėti. Sekmadienį ne visi jūsų pasiūlymai pasieks namiškių ausis, tačiau jūsų pastangos panaudoti savo gebėjimus bus palaimintos.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt