Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – rugpjūčio 12–13 d.

Aktyvus savaitgalis su draugais
Shutterstock nuotr. / Aktyvus savaitgalis su draugais
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Savaitgaliui būsime numatę nemažai veiklos. Didžiausios kliūtys gali būti mūsų įgeidžiai ir besaikis troškimas kuo daugiau gauti ar išsikovoti. O dar – būtinybė tikrinti faktus ir kitaip gręžiotis atgal. Laimė, disciplina ir žinojimas, ko norime, ims viršų, leis pritaikyti žinias ir patirtis turiningam savaitgaliui kurti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Beveik visą savaitgalį, iki pat sekmadienio popietės, būsite aktyvūs ir niekaip nerasite stotelės, kurioje būtų galima stabtelėti. Nenusivilkite, jei kai kas neprisijungs prie jūsų, o parodys, ko dar neatlikite ar kokio pažado neįvykdėte. Be to, teks vieną kitą prakaito lašą išlieti, pabandžius kitus įtikinti ar išmokyti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų užsispyrimas savaitgalį mažai kam rūpės, o jūsų suplanuotų pramogų džiugesys blės dėl būtinybės kai ką pertvarkyti, perkurti ar kitiems išaiškinti, kad jūsų planas buvo kitoks. Tačiau išdrįsite prašyti palaikymo, tikėdamiesi įvykdyti kai kurias įstrigusias asmeninio gyvenimo užduotis.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Išsiruošę į savaitgalio nuotykius su draugais, turėsite ne vieną priežastį pakonkuruoti ar išplėšti bendrą pergalę. Tačiau susiruošę aptarti šeimos planus, suprasite, kad juos užgožia kalnas nesusipratimų. Be to, jūsų laukia nelengvas, bet prasmingas pokalbis ar pamoka.

TAIP PAT SKAITYKITE: Norite geresnio gyvenimo? Dėkokite ir jauskitės už viską dėkingi!

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ambicijų turėsite daugiau, nei galėsite aprėpti, o jas dar labiau didins jūsų artimųjų reakcijos. Tačiau neleiskite joms išsipūsti. Gavę užduotį, ją atlikite, nes tai leis gauti tai, ko trokštate. Susidūrę su tais, kuruos senokai matėte, galiausiai suprasite susitikimo priežastį.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį mažu nepasitenkinsite. Vis ką nors sumąstysite, kad kiti imtų iš jūsų pavyzdį ar jumis sektų. Kiek per sudėtingi atžalų prašymai bus įveikiami, o jūsų pastangos kilstels jus vaikų akyse. Iš užmaršties išlįs ir senos skolos ar prisiminsite pirkinius, kuriems vis neatsirasdavo vietos jūsų pirkinių krepšyje.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Užtarnauti kitų pasitikėjimą savaitgalį bus nelengva, bet svarbu. Jei kas nors pasakys, kad kartojatės, nesiliaukite kalbėję. Vieną dieną vis tiek būsite išgirsti, ypač jei jūsų kritika ar patikslinimai bus verti dėmesio. Be to, šeimos nariai jums padės įvykdyti seną svajonę ar slaptą troškimą.

SvarstyklėsSvarstyklės

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitgalį reikės peties, į kurį galima atsiremti. Kita kalba, ar to norėsite. Manydami, kad viskas jūsų rankose ir viskas jums galima, sustabdysite kitų iniciatyvas. Pernelyg reikalaudami, nieko nepešite. Kai kas užmins ant pamirštos nuoskaudos, tačiau gausite informacijos, padedančios įtikinti draugus.

TAIP PAT SKAITYKITE: 5 knygos, kurios pakeis jūsų gyvenimą

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį viskas atrodys paprasčiau, jei galėsite ką nors aktyviai veikti, kaip nors savo veiksmais pasitarnauti kitiems ar pagerinti savo savijautą. Galimas daiktas, jog likimas suves su seniai matytu bičiuliu, iš kurio kai ką sužinosite. Pakaks susitelkimo įvykdyti kokią reikšmingą sumanymą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitgalį mokėsite pasidžiaugti tuo, kas šalia, ir kitiems parodyti, kiek aplink spalvų, skonių ir pramogų. Pokalbiai ar naujienos gali parodyti ankstesnių pasirinkimų trūkumus. Nesuklysite, jei imsitės atsakomybės dėl vis atidėliotų studijų, kelionių ar kitų akiratį plečiančių planų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitgalį su malonumu leisite namuose, negalėdami nustygti vietoje ir susitaikyti su artimųjų tingumu ar abejingumu. Ryšitės imtis bendrų finansinių problemų sprendimo. Be to, gausite patvirtinimų, kad jums reikia persigalvoti, pasikartoti žinias ar kur nors grįžti, kad kai ką suprastumėte ar atrastumėte.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Turėsite galybę reikalų, kurie neduos jums ramybės visą savaitgalį. Teks rimčiau pažvelgti į draugų reikalavimus ar pamokymus, nes jų nuomonė gali pagerinti jūsų santykių ar socialinio gyvenimo kokybę. Paslaptys, kurias jums kažkas patikės, turės prasmę.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitgalį turėsite didelių troškimų, kurių niekas nespės tenkinti. Tačiau kažin ar negautas prizas sumažins jūsų pageidavimus. Norėsite to ar nelabai, vis tiek teks grįžti prie niekaip neišdiskutuotų temų su partneriais. Prasmės ieškokite ne vien lengvose užduotyse.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!​​​​​​

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt