Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – sausio 28-29 d.

Šalna
Fotolia nuotr. / Šalna
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šį savaitgalį derėtų atšvęsti prasidėjusius naujuosius Gaidžio metus: sudarykite būsimų darbų, pergalių, tikslų, troškimų, svajonių ir pageidavimų planą. Laimės, entuziazmo ir noro laimėti bus į valias, nes Marsas įeina į savo valdas – Avino ženklą. Beje, sekmadienį nerizikuokite pilstyti iš tuščio į kiaurą.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalį bus noro veržtis pirmyn ne tik dėl to, kad prasidėjo nauji metai – nuo šeštadienio jūsų ženkle Marsas, veiksmo planeta. Turintiems tokį įrankį, bet koks tikslas lengvai pasiekiamas. Nors sekmadienį menka tikimybė, kad pavyks pasiekti ką nors konkretaus, galite išgirsti žinią ar sulaukti įžvalgos, kuri pasitarnaus jūsų karjerai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitgalį nenorėsite slėptis kitiems už nugarų, nes kažin kas jus stums į priekį parodyti kitiems, ką esate pasiekę. Su jūsų užgaidomis nesitaikstys į gretimą ženklą įėjęs Marsas. Viskas lyg einant prieš vėją, o rezultato jokio. Kitaip pasijus tie, kurie savanoriauja ar stengiasi įveikti savo silpnybes. Savaitę užbaigsite, gilindami savo ar kitų žinias.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalį prieš akis atsivers tiek perspektyvų, kad nežinosite, kurią iš jų čiupti. Veiksmo planeta Marsas šeštadienį perėjo į kitą ženklą ir nuo šiol jums geriausiai pasitarnaus siekiant ne asmeninių, o komandinių pergalių. Sekmadienį bet kurį pašnekovą matysite kiaurai, tad nesunkiai gausite atsakymą į iki šiol neišspręstą galvosūkį.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalį pradėsite gerai žinodami, kad taip, kaip buvo iki šiol, nebebus, o to, kas pajudėjo, nevalia sustabdyti. Marsas nuo šeštadienio jūsų siekių srityje, todėl gyvenimas ims lėkti it pašėlęs tiesiai link jūsų numatytų tikslų, konkuruojant ir lipant per galvą visiems, kurie trukdo. Beje, sekmadienį antroji pusė suintriguos savo kalbomis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Bent dalį šeštadienio skyrę savo santykiams aptarti, artimiausiu metu įgausite tinkamą pagreitį. Tiesa, savo energiją nuo šiol noriai investuosite į studijas, keliones, akiračio plėtimą ir kovą už savo įsitikinimus. Sekmadienį jums bus įkandami net ir sunkiausi buities ar sveikatos uždaviniai.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitgalį stabtelkite tam, kad numatytumėte naujus būdus, kurie pagerintų jūsų buitį, savijautą, mitybą – jaunaties padedami lengviau sulauksite norimų permainų. Be to, veiksmo planeta ugnies ženkle jus darys magiškai patrauklius ir kvies gilintis į tai, kas nematoma. Sekmadienio pokalbis su atžalomis iš esmės pakeis jūsų požiūrį.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitgaliui prasidėjus, kiek ilgėliau pamąstykite apie naujas pramogas, kitokį laisvalaikį, mėgstamą veiklą, kūrybą, romantinius žygius ar atžalų auklėjimą. Tai bus puikus startas šioms gyvenimo sritims. Tiesa, nuo šiol Marsas – jūsų santykių srityje, todėl laimėsite kovodama kartu su partneriais, o ne prieš juos. Sekmadienį namuose bus atskleistos tam tikros paslaptys.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienis prasidės pertvarkomis namuose. Pasiraitokite rankoves, kad kuo greičiau atliktumėte įvairias buities užduotis. Įsitikinkite, kad turite numatę veiksmų planą, nepulkite lyg akis išdegę tai šen, tai ten, labai nesusimąstydami apie pasekmes. Sekmadienio žinia pakoreguos jūsų įprastą gyvenimą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitgalis bus kupinas polėkio ir noro veikti, tačiau daugiau naudos duos ne konkretūs veiksmai, o tinkama strategija. Marsas Ugnies ženkle nuo šeštadienio pažadins jumyse žaidėjo dvasią. Norėsite kovoti už tai, kas džiugina, ir ginti tuos, kuriuos mylite. Sekmadienį gali pavykti įsigyti tai, ką vis atidėliojote, ar apsispręsti dėl reikšmingo pirkinio.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Norėdami sukurti sotesnį gyvenimą, savaitgalį nesivaržydami kurkite turtingos ateities planus ir būdus, kurie praktiškai jums padėtų pritaikyti savo gabumus. Nuo šeštadienio Marsas ragins jus nenuleisti rankų stengiantis dėl savo namų ir šeimos, o sekmadienį, jei norite padaryti kam nors įtaką ar išsakyti savo poziciją, drąsiai kalbėkite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitgalis jums gali tapti asmeniniu startu, kad ir kur nusprendėte patekti ar ką nuveikti. Tačiau užuot pasiraitoję rankoves, pirmiausia apsvarstykite, ko trokštate. Tiesa, Marsas nuo šeštadienio Avino ženkle visaip jus skubins, didins smalsumą ir bendravimo poreikį. Vis dėlto sekmadienį suprasite šį tą, apie ką nevalia niekam prasitarti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jums savaitgalį pravartu pasirūpinti savo vidine harmonija. Pailsėkite, imkitės dvasinių praktikų, atleiskite. Beje, Marsas, šeštadienio rytą paliekantis jūsų ženklą, skatins pasirūpinti ne vien dvasinėmis vertybėmis. Būsite aktyvūs, kovodami už savo materialinę gerovę. Sekmadienio pokalbis su bičiuliu pakeis jūsų požiūrį į jį ar judviejų draugystę.

Horoskopą sudarė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt