Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – vasario 18–19 d.

Kur svajonės nuneš
Fotolia nuotr. / Kur svajonės nuneš
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šeštadienį ignoruokite priekaištus, kad sėdite rankas sudėję. Jei bus kokios naudos iš aktyvios veiklos, tai vien iš tos, kuri jums įprasta ir iki tol išbandyta. Tiesa, Saulė pereis į Žuvų ženklą, todėl svajoti taps tiesiog būtina. Sekmadienį užvaldys noras kur nors lėkti, pažinti ar pamatyti. Jei ko nors užsigeisite, nepaisysite jokių barjerų.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Užuot kūrę asmeninius planus, šeštadienį įsiliekite į jus nešančią įvykių srovę ir nesipriešinkite tam, kad esate priklausomi nuo kitų. Saulės Žuvyse įtaka jums neakivaizdi, tačiau svarbi, jei norite susitvarkyti savo vidų. Sekmadienį užvaldys optimizmas ir noras laimėti jums patrauklių žmonių simpatijas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Atiduokite savo laiko duoklę antrajai pusei, atidėdami į šalį asmeninius planus. Dėl Saulės Žuvų ženkle rasite daugiau priežasčių pasiaukoti dėl bičiulių ar komandos bei pasvajoti apie savo ateitį. Jūsų motyvai sekmadienį bus mažai kam aiškūs, o jei puoselėsite kokį norą ar kuo nors susižavėsite, apie tai niekas nesuuos.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį taip įniksite į visokius buities darbus, kad nė nepajusite, kaip diena įsibėgėjo ir prabėgo, o rezultato – jokio. Tiesa, jūsų karjeros sritį apšvies Saulė Žuvyse. Prasidės laikas, kai galėsite ne tik svajoti apie profesinius pasiekimus, bet ir tų svajonių siekti. Tobulo sekmadienio raktą turės jūsų antroji pusė arba kokia draugė.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienio laiką greičiausiai pasiglemš jūsų vaikai arba pomėgis. Jei viskas kris iš rankų, vadinasi, pernelyg skubate išbandyti naujas patirtis. Į Žuvų ženklą perėjusi Saulė lems norą keliauti, bendrauti su toli gyvenančiaisiais ar užsieniečiais, gilinti žinias. Sveikatai ir visokioms buities smulkmenoms jūsų dėmesio ir entuziazmo reikės sekmadienį.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienis toks, kai nesinori kelti kojos iš namų. Naujos veiklos verčiau neplanuoti, jei nesate nusiteikę visko vėliau perdaryti. Beje, Saulė pereis į Žuvis, o jums tai reikš būtinybę kažko atsisakyti, kad atsirastų erdvės kitiems svarbiems dalykams. Paskutinė savaitės diena kompensuos lig tol patirtą entuziazmo ir džiaugsmo stoką.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį rasite priežasčių pabendrauti ar pasišnekučiuoti su tam tikrais žmonėmis, pasimokyti ar turima informacija pasidalinti. Į Žuvų ženklą perėjusi Saulė sustiprins jūsų saviraišką santykiuose ar dėl užmegztų socialinių ryšių. Jei sekmadienį turėsite pakankamai sumanymų namuose, niekam kitam neliks nei noro, nei laiko.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jūsų šeštadienis prabėgs skaičiuojant uždirbtus pinigus arba juos leidžiant. Tiesa, šią dieną įsigyti pirkiniai gali būti ne visai tokie, kokius įsivaizdavote. Saulė Žuvų ženkle jums leis išreikšti save kasdienėje veikloje. Bendrauti sekmadienį bus taip nuostabu, kad vos pradėję, niekaip negalėsite sustoti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį ieškosite priemonių, padedančių kitiems priminti apie save. Tačiau net ir dėl tokio kilnaus siekio priversti surizikuoti susilaikykite. Tiesa, savo „aš“ parodyti galėsite pasitelkę vaikus ar savo kūrybą, nes Saulė apšvies jums šį kelią. Sekmadienis jus užklups prekybos centre ieškant ko nors gražaus, sveiko, naudingo darbe ar buityje.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Kaip jums patinka pasiūlymas šeštadienį iki soties pailsėti? Taigi visus darbus palikite sekmadieniui, kai galėsite diriguoti kitiems, žinodami, kad niekas kitas to geriau už jus neatliks. Entuziazmas ir džiaugsmas liesis per kraštus, bet jums vis tiek bus per maža. Beje, kai savaitgalį Saulė įsikurs jūsų šeimos srityje, į pirmąjį planą iškils namų aktualijos.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitgaliui prasidėjus į savo reikalų sūkurį įtrauks draugai arba patys rasite sau vaidmenį komandoje. Be to, Saulė stiprins jūsų saviraišką ir kvies daugiau laiko leisti su broliais, seserimis ir kaimynais. Nepaisant to, sekmadienį kils noras nuo visko kiek atsiriboti ir pabūti ten, kur jūsų niekas netrikdytų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kažin ar šeštadienį jausitės atlikę visus savaitės darbus. Net jei nereikės skubėti į darbą, dalis jūsų minčių suksis kaip tik apie darbą. Saulė paliks jūsų ženklą, todėl ieškosite priemonių stiprinti savivertę ir rūpintis asmenine gerove. Sekmadienį tiks pabendrauti su draugais ir pasidalinti savo ateities planais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį leisite aukštai pakelta galva, nes, nepaisant įvairių nuomonių ir įtakų, tikėsite savo žiniomis ir požiūriu. Be to, į jūsų ženklą įeis Saulė, taigi pakvips ne tik tortu su žvakutėmis, bet ir bus galima pagaliau atverti jus dominančias, bet iki tol buvusias uždarytas duris. Sekmadienį užvaldys noras įgyvendinti savo troškimą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt