Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – vasario 4–5 d.

vida_press_22.80179106
Vida Press nuotr. / vida_press_22.80179106
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Lėta ir kiek pasyvi šeštadienio energija puikiai tiks sumanymams įgyvendinti, panaudojant konkrečias priemones. Regis, sočiai pavalgyti ir patogiai pailsėti vis dėlto bus svarbiausia. Po tokio lėto ir tingaus šeštadienio sekmadienį sėsite į bendravimo traukinį, nes daug svarbių dalykų reikės aptarti ir dėl to būtinai pasiginčyti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį jūsų žemiškiems polėkiams nebus kliūčių, jei pažabosite savo prigimtinį poreikį veržtis pirmyn. Neskubėdami lėčiau pasieksite tikslą, taip pat ir pasitikėdami autoritetais. Nerasite geresnio užsiėmimo už pokalbius sekmadienį. Noriai laikysite rankose vairą ir niekam jo neperleisite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Prasidėjus savaitgaliui, neprarasite savitumo, jei atsižvelgsite į tuos, kurie turi jus ko išmokyti. O jau tuomet galėsite užsiimti tuo, kas padeda jaustis išskirtiniais. Sekmadienį jus bus lengva suvilioti nuolaidomis ar kitomis pirkėjams skirtomis pagundomis. Noriai derėsitės, naudodami slaptus motyvus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį visų geriausia pailsėti, tačiau jei norėsite kuo nors užsiimti, raskite tokią veiklą ar tokią vietą, kad jūsų nepamatytų kokia jums bloga akis. Savaitgaliui baigiantis puikiai žinosite, kaip turite elgtis, kad jus stebėtų ir kopijuotų. Regis, draugai lengvai įsitrauks į diskusiją, kad ir kokią temą pasiūlytumėte.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį neatsispirsite draugų vilionėms, todėl įsiliesite į grupės veiklas. Jus suvienys kartu praleistas laikas ar atliktos užduotys. Sekmadienį leiskite savo mintims klajoti. Puiku, jei perskaitysite knygą, padėsiančią jums atsakyti į klausimus, kurių negalite su kitais aptarti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį imsitės užsilikusių darbų ar susirasite kitų būdų, kaip išsiskirti iš minios. Regis, nepavyks likti abejingiems tam, kaip į jūsų nuopelnus reaguoja kiti. Paskutinė savaitės diena smagiai pralėks tarp bičiulių, kalbantis, dalijantis savo patirtimi, įspūdžiais, aptariant būsimų kelionių planus ar prisimenant ankstesnes tolimas išvykas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Prasidėjus savaitgaliui stiprės noras daryti kitiems įtaką, o žvilgsnį patrauks konkretūs dalykai, padedantys jums daugiau suprasti ir atveriantys daugiau galimybių. O savaitei baigiantis jūsų iškalba taps priemone, kuri padės gauti trokštamą pagarbą, palaikymą ar pasiekti kito ne mažiau svarbaus tikslo.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Pirmoji savaitgalio diena judės lėtu ritmu, o jūs nenoriai skanausite turbūt kitų žmonių rankomis ar lūpomis siūlomas dovanas. Tiesa ta, kad, save įveikę, atrasite daugiau. Sekmadienį optimizmo ir entuziazmo jums teiks nauja informacija, taip pat galimybė kitiems ją perteikti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį jums pravartu patikėti savo antrąja puse, o jei jos šalia nėra, susirasti žmogų, kuris gali jums parodyti prasmingo savaitgalio gaires. Sekmadienį jūsų noras pasislėpti nuo klegesio kitų žmonių bus nesuprastas. Akylai stebėdami ir klausydami kas vyksta, pamatysite daugiau.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei šeštadienį negausite kokių nors užduočių, tai patys jų būtinai prisigalvosite, siekdami to, kad visi būtų sotūs, sveiki, o aplinka džiugintų jaukumu ir patogumu. Paskutinę savaitės dieną turėtumėte praleisti su tais, kurie jums svarbiausi. Regis, lengvai ir džiugiai įsitrauksite į veiklas, kurios jums bus pasiūlytos.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitgalis permainingas, nes šeštadienį rūpinsitės tuo, kad jūsų mažieji ir mylimieji nestokotų duonos ir žaidimų. Sekmadienį pramogos bus mažiau svarbios, nes rūpės paieškoti informacijos apie sveikatą, buities patobulinimą. Vos ką nors sužinoję, skubėsite aptarti su šeimos nariais.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį namuose turėsite pakankamai darbų namuose, tačiau neleisite, kad kas nors jus skubintų. Tokiu atveju veikiau užsispirsite ir nei iš vietos nepajudėsite. Sekmadienį rūpės pradžiuginti save ir kitus. Beje, pasišnekučiuoti bus smagu, todėl lengvai velsitės į visokiausias diskusijas su kaimynais ar socialinio tinklo bičiuliais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį namuose turėsite pakankamai darbų namuose, tačiau neleisite, kad kas nors jus skubintų. Tokiu atveju veikiau užsispirsite ir nei iš vietos nepajudėsite. Sekmadienį rūpės pradžiuginti save ir kitus. Beje, pasišnekučiuoti bus smagu, todėl lengvai velsitės į visokiausias diskusijas su kaimynais ar socialinio tinklo bičiuliais.

Sudarė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt