Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Seksualiausias Zodiako ženklas. Kas jis?

N-18
Pora lovoje
Fotolia nuotr. / Pora lovoje
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Charakteris, temperamentas, gyvenimo būdas – visi šie dalykai lemia ir seksualumą. Tačiau pripažinkite – kas jums seksualu, jūsų draugei gali atrodyti storžieviška. O tie vyrukai, kurie jūsų visai netraukia, kitą dailiosios lyties atstovę viliote vilioja. Tad kaipgi nuspręsti, kuris Zodiako ženklas yra seksualiausias?

Astrologai turi įvardiję pačius seksualiausius horoskopo ženklus pagal jų troškimą dažnai mylėtis, aistringumą ir kitas panašias savybes, tačiau kiekvienai moteriai ir vyrui „geras seksas“ reiškia visiškai skirtingus dalykus.

Astrologai turi įvardiję pačius seksualiausius horoskopo ženklus pagal jų troškimą dažnai mylėtis, aistringumą ir kitas panašias savybes, tačiau kiekvienai moteriai ir vyrui „geras seksas“ reiškia visiškai skirtingus dalykus.

Tarkim, jei jums patinka ramiai ir lėtai mylėtis, vargu ar seksualus atrodys energingasis Avinas, kuris yra be galo aistringas. Jis, nors ir nėra didelis egoistas, tačiau kartais, užuot ėmęsis glamonių, tiesiog norės „greituko“. Kitas Zodiako ženklas, kuriam lovos malonumai taip pat yra ne mažiau svarbūs, taip pat Ugnies stichijos atstovas.

Liūtas mėgsta pasirodyti visose gyvenimo srityse, taigi seksas – tikrai ne išimtis. Šio ženklo vyras pasitelks visą išmonę ir gebėjimus, kad atrodytų idealus meilužis, dėl to jie puikūs suvedžiotojai, su jais smagu praleisti vieną naktį. Ar ir toliau jie bus puikūs meilužiai, priklausys nuo jūsų.

Visiškai priešingai elgsis Jautis, kuriam svarbu viskuo – tiek maistu, tiek miegu, tiek seksu – mėgautis. Šio ženklo vyras niekur neskuba, yra atidus ir atkaklus, tačiau neretai jam pačiam patirti malonumą yra svarbiau, nei patenkinti partnerę. Kitas Žemės stichijos atstovas Ožiaragis lovoje gali jus labai nustebinti, nes šalta ir neretai niūri jo išorė slepia jausmingą ir švelnią esybę, kuri intymiausiomis akimirkomis visiškai atsiskleidžia.

Fotolia nuotr./Intymi akimirka.
Fotolia nuotr./Intymi akimirka.

Dvynių mylimajai nuobodžiauti tikrai neteks, tačiau šis vyras tikrai ne iš aistringiausiųjų. Švelnus ir subtilus Vėžys stengsis patenkinti jūsų slapčiausius troškimus ir intuityviai žinos, kaip tai padaryti. Didelės aistros iš jo tikėtis taip pat neverta.

O štai Mergelių vyrus vienos nakties nuotykiai retai suvilioja. Jiems patinka stabilumas. Be to, nepamirškite, kad šio ženklo vyrai gali būti pedantiškai tvarkingi ir atidūs smulkmenoms, o nešvaros jie iš tolo purtosi.

Svarstyklės – vienas iš romantiškiausių Zodiako vyrų. Didžiulė aistra jiems svetima, tačiau seksas su šio ženklo vyrais kupinas netikėtumų ir suteikia daugybę nepamirštamų jausmų.

Skorpionai – sekso karaliai, laikomi vienu aistringiausių Zodiako ženklų, nes jie ištvermingi, aistringi, nepavargstantys, tiesa, labiausiai dievinantys fizinę meilę ir į bet kokius sentimentus nesileidžiantys. Na, nebent tik savo mintyse ir fantazijose, apie kurias, vargu ar sužinosite, nes nerasite paslaptingesnio Zodiako ženklo už jį.

Šaulys mėgsta eksperimentuoti ir yra puikus meilužis, leisti su juo intymias akimirkas malonu ir pavojinga, nes kur kas sunkiau, nei sugundyti, yra jį sudominti ir „pririšti“.

Vida Press nuotr./Pora lovoje
Vida Press nuotr./Pora lovoje

Vandenis yra be galo originalus, o tai atsispindi ne tik įprastame gyvenime, kai jis priima nestandartinius sprendimus, bet ir mylėdamasis. Jūs tikrai nesuprasite, kaip jūsų intelektualus ir įdomus pokalbis nuvedė į lovą, kaip pradėjote mylėtis, taip pat niekada nebūsite tikra, kuo viskas baigsis. O kai baigsis, jums dar ilgai vis iš naujo mintyse iškils patirto malonumo nuotrupos. Be to, kartais atrodys, kad jis skaito jūsų mintis, ir elgiasi taip, kaip tą akimirką jūs norite.

Žuvų vyrai turi be galo daug erotinio žavesio, yra švelnūs ir netgi sentimentalūs, su jais praleistos intymios akimirkos ilgai nepamirštamos.

Kas tinka būtent jums?

Tai kas gi yra tas Zodiako seksualiausiasis? Kaip tikriausiai supratote, tai tas vyras, kurio reikia kaip tik jums. Nes kad ir kaip kas nors girtų išradingąjį Vandenį ar Svarstykles, galbūt jums reikia ne išradingumo, o laukinės Skorpiono aistros ir nenuilstamumo. Jei reikia švelnumo, ieškokite Vėžio arba Žuvų, tačiau nepamirškite, kad romantikos ir švelnumo kartais taip pat gali būti per daug. Egoizmu neretai pasižymintys ir tuo moterų dažniausiai kaltinami Avino, Liūto, Dvynių ir Ožiaragio ženklų atstovus užtarti būtų galima tik pastebėjus, kad jei nori, šie vyrai gali lovoje surengti ir „parodomąją“ programą. Viskas priklauso tik nuo jūsų, mielosios! O svarbiausia – nepamirškite, jog esminė gero sekso dalis yra meilė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt