Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Susikurkite simbolį savo namams apsaugoti

Mistinis ženklas
Fotolia nuotr. / Mistinis ženklas
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Simboliai buvo svarbūs per visą žmonijos istoriją. Senosiose kultūrose jie naudoti žmogaus ir namų apsaugai, gerovei kurti. Mūsų laikais retai tuo tebetikima, tačiau vis tiek įdomu pasmalsauti ir galbūt šiomis žiniomis pasinaudoti.

Kiekvienu laikotarpiu simboliai keičiasi. Tai priklauso nuo kultūros ir mados tendencijų, tačiau kai kurie jų per amžius liko nepakeičiami. Žmogų per gyvenimą lydi daugybė simbolių. Vienu laikotarpiu pastebimi vieni, kitu – kiti svarbūs ženklai. Kartais jie susapnuojami ar į kokį nors daiktą nuolat atkreipiamas dėmesys. Teigiama, kad jei konkretus simbolis suteikia vilties, džiaugsmo, pasitikėjimo savimi ar kitus jausmus, specialiai naudojant jį namuose stiprės tam tikros savybės, bus lengviau pasiekti norimą tikslą.

Jei konkretus simbolis suteikia vilties, džiaugsmo, pasitikėjimo savimi ar kitus jausmus, specialiai naudojant jį namuose stiprės tam tikros savybės, bus lengviau pasiekti norimą tikslą.

Simbolis veikia dviem būdais. Viena vertus, jį galima naudoti energijai sukoncentruoti ir išsaugoti. Antra vertus, simbolis gali veikti kaip energijos stiprintojas ar jos perdavėjas. Kiekvienas simbolis sąveikauja su žmogaus energiniu lauku, jį silpnina arba stiprina.

Susikurkite savo simbolį

  • Tam tikros formos simbolis skleidžia tik jam būdingą energiją. Pavyzdžiui, apskritimas visais laikais buvo susijęs su visumos ir baigtumo idėja. Tai vienas stipriausių simbolių, reiškiančių amžinybę, vienybę, visumą, tobulybę ir magiją. Šios formos yra Saulė ir Mėnulio pilnatis. Šie du dangaus kūnai simbolizuoja gimimą ir mirtį, pradžią ir pabaigą, kaip ir spiralė – dinamiką, nuolat kintančią energiją. Viena vertus, šis simbolis gali padėti lengviau baigti pradėtus darbus, leisti suvokti visuminius procesus. Kita vertus, padėti pažinti kolektyvinę, visatos sąmonę.
  • Trikampio formos simbolis pirmiausia asocijuojasi su piramide. Trys jos kampai simbolizuoja kūno, proto ir dvasios arba tėvo, motinos ir vaiko ryšį. Taip pat Šventąją trejybę. Tai dvasingumo, apsaugos simbolis, skatinantis siekti dvasinių vertybių. Jei jūsų šeimoje – trys nariai, trikampiai simboliai padės palaikyti vienybę ir šeimos tvirtybę. Tiesa, jei norite namuose pasistatyti piramidę, turėtumėte tai daryti labai apdairiai. Geriausia, jei ji stovės kur nors nuošaliau, nes piramidės energija labai galinga ir šiek tiek kitokia nei paprasto trikampio.
  • Daugelis mėgsta naudoti kvadratą kaip gerovę simbolizuojantį simbolį. Išties ši geometrinė forma susijusi su keturiomis gamtos stichijomis: vandeniu, oru, žeme ir ugnimi; taip pat su keturiomis pasaulio šalimis. Taigi kvadratas – stabilumo ir jėgos, materialiojo pasaulio simbolis. Jis padės susitvarkyti finansinius reikalus, įgyti stabilumo ir pastovumo.
  • Jei norite turėti simbolį savo namams apsaugoti ar kokiai nors energijai sustiprinti, galite nusipiešti jį ant popieriaus lapo, nusilipdyti ar tiesiog įsigyti to simbolio formą. Kiekvieną simbolį reikia pašventinti arba kitaip išvalyti jo energiją. Tarkim, metalinius daiktus derėtų pernešti per ugnį ar nuplauti švariu tekančiu vandeniu. Popieriaus lapą, ant kurio nupieštas simbolis, būtų gerai išnešti į lauką ir kurį laiką palaikyti pavėjui.
  • Nesistenkite visiškai suprasti jums ką nors simbolizuojančio daikto reikšmės. Jei jis jums mielas, traukia akį ir širdį, vadinasi, šiuo laikotarpiu yra reikalingas ir gali suteikti tai, ko jums reikia. Pasikliaukite jausmais, kuriuos jumyse sukelia, šalia pasidėję pamedituokite. Galbūt tokiu būdu sužinosite apie šį simbolį daugiau, nei susirinkę krūvą informacijos, kuri jums visai netinka.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Simbolis Burtai
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt