Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Susiplanuokite vestuves pagal horoskopą!

Vestuvės
Fotolia nuotr. / Vestuvės
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Jei jau šią vasarą įvyks jūsų vestuvės, tikriausiai pradėjote jas planuoti. Kartais tai darydamos remiamės pažįstamų nuomone, draugų rekomendacijomis, tačiau visiškai pamirštame įsiklausyti į savo vidų. Ar paklausėte savęs, kokia iš tiesų turėtų būti ši nuostabi diena. Štai ką apie tai sako jūsų horoskopas.

Galite prieštarauti, kad tikrai ne visiems Vandeniams ar Ožiaragiams patiks toks pats vestuvių scenarijus, ir jūs būsite visiškai teisūs, tačiau kiekvieno Zodiako ženklo atstovus vienija kur kas daugiau bendrybių nei skirtybių.

Galite prieštarauti, kad tikrai ne visiems Vandeniams ar Ožiaragiams patiks toks pats vestuvių scenarijus, ir jūs būsite visiškai teisūs, tačiau kiekvieno Zodiako ženklo atstovus vienija kur kas daugiau bendrybių nei skirtybių.

Taip pat galite tai paversti tiesiog žaidimu ir pasitikrinti, ar mūsų siūlomos rekomendacijos nors šiek tiek atitinka jūsų lūkesčius. O galbūt patarimai jums taip tiks, kad galiausiai padės apsispręsti, kokios iš tiesų turėtų būti jūsų vestuvės. Taigi, pradedame! Prie kiekvieno ženklo rasite raktinius žodžius, kurie padės jums suprasti tendencijas.

Avinas – svarbu originalumas!

Raktiniai žodžiai: linksmybės, nuotykiai, noras pasirodyti, išsiskyrimas iš minios.

Jūsų vestuvės turi būti neįtikėtinai originalios, todėl jas planuodami tikrai nesinaudosite žurnaluose spausdinamais patarimais ar madingomis programėlėmis, pavyzdžiui, „Pinterest“. Labai populiari šiuo metu vestuvių organizatorė taip pat jūsų nesužavės, nes jos paslaugomis naudojasi daugelis, o jūsų vestuvės turi būti nepakartojamos ir visiškai unikalios. Avinai labai kūrybingi, todėl ir jūsų pasirinkta erdvė, ir suknelė gali būti ne tik originali, bet net ir ekstravagantiška. Trijų karštų patiekalų vakarienė? O, ne! Tai taip dvelkia senove. Kur kas geriau susikviesti draugus ant jūros kranto ir atsivežti mėsainių vagonėlį.

Jautis – princesės vestuvės

Fotolia nuotr./Nuotaka
Fotolia nuotr./Nuotaka

Raktiniai žodžiai: romantika, didelės pastangos, atkaklumas.

Jūsų nebaido senovinės tradicijos. Priešingai – galbūt vieną gražiausių savo gyvenimo dienų netgi norėsite grįžti keliais amžiais atgal. Jūs mėgstate klasiką, todėl norėsite nuostabios baltos suknelės, milžiniško torto, šiek tiek sentimentalios vestuvių valso melodijos, gal dar arkliais traukiamos karietos... Na, tiek jau to, karietą pakeis senovinis limuzinas. Daug dėmesio visada skiriate detalėms, tad jūsų išrinktasis, tikėkimės, dėl to labai neprieštaraus. Servetėlių spalva turės derėti prie gėlių spalvos ir indų, o gal net juostelės jūsų plaukuose. Vestuvių puotos vietą taip pat planuosite itin rūpestingai. Jei negausite norimos ištaigingos salės, dėl to galite pakeisti net vestuvių datą. Juk bent šią dieną turite jaustis tikra princesė!


Dvyniai – metų šventė

Raktiniai žodžiai: universalu, jaunatviška, gyva.

Madingiausi didžėjai, garsiausi madų dizaineriai ir populiariausių žurnalų viršelius puošiančios žvaigždės. Tokios būtų jūsų vestuvės, jei galėtumėte rinktis. Tai didžiausia metų šventė mieste, apie kurią turi parašyti visi žurnalai ir parodyti visos televizijos. Esate smalsi ir apsukri, todėl sugebėsite tinkamai atsirinkti svečius, kad savo tikslo pasiektumėte. Na, bet kaipgi norėtumėte atrodyti ir jaustis jūs pati? Kokią nors suknelę „susikombinuosite“, dėl automobilių susitarsite. Svarbiausia – tegul prasideda šventė!


Vėžys – atsargiai ir apgalvotai

Raktiniai žodžiai: atsargu, išjausta, gerai apgalvota, tradiciška.

Nieko nebūtų nuostabiau už tai, kad viena, niekieno nestebima, galėtumėte savo mylimajam ištarti pačios pasirašytus priesaikos žodžius. Na, tebūnie jūsų santuoką palaimina keletas pačių ištikimiausių draugų ir šeima. Nieko daugiau jums nereikia. Tačiau giliai širdyje suprantate, kad ne jums vienai tai šventė, o jūs juk norite būti gera visiems. Tad pasitelkusi savo išradingumą, pajausdama, kas pasiseks, o ko geriau vengti, surengsite išties nuostabią šventę tiek sau, tiek artimiesiems, kurią visi prisimins. Iš būsimos anytos pasiimsite ką nors seno, iš draugės - ką nors skolinto, nepamiršite savo dėmesiu pamaloninti ir savo mamos. Juk jūsų diena turi ilgam visiems įsiminti.

Liūtas – triukšminga ir įsimintina!

Shutterstock nuotr./Nuotaka glosto žirgą.
Shutterstock nuotr./Nuotaka glosto žirgą.

Raktiniai žodžiai: entuziastinga, išdidu, kūrybiška

Įdarbinti tikrai bus visi artimieji, juk tai didžiausia jūsų šventė, o jūs mėgstate viską, kas ryšku, matoma, triukšminga. Mėgstate save parodyti, norite būti pamatyta, o ką jau kalbėti apie tokią dieną. Tad nors suknelę išsirinksite gal ir ne visiškai šokiruojančią, tačiau ji bus verta dėmesio arba dėl dizainerio vardo, arba dėl išskirtinio modelio ir detalių. Neatsisakytumėte ir vestuvių organizatoriaus paslaugų, juk kad vestuvės būtų triukšmingos, reikia suorganizuoti daugybę konkursų, žinoti šimtus juokelių, galinčių pralinksminti svečius, išmanyti etiketą ir stebėti, kad nei vieno svečio neapimtų nuobodulys. Jei nusamdytas organizatorius pasirodys nieko vertas, darbo imsitės jūs pati.

Mergelė – paprasta, bet ne prasta

Raktiniai žodžiai: kuklu, praktiška ir patikima.

Dėl savo vestuvių paskolos tikrai neimsite, nes manote, kad nuostabią šventę galima suorganizuoti ir visai nebrangiai. Tiesiog dėl to reikia kur kas daugiau pasistengti ir tiek. Bet jūsų tai negąsdina, nes turite šimtus pažįstamų, kurių vienas gali padėti pigiau išsinuomoti salę, kitas susitarti dėl muzikinės grupės, o trečia draugė turi savo proginių drabužių saloną, taigi nuomota naujausio modelio suknelė jums nieko nekainuos, tik nuoširdžią padėką draugei. Nemėgstate ir didelio triukšmo, tad, priklausomai nuo aplinkybių, galite tyliai susituokti šventėje dalyvaujant tik artimiausiems žmonėms arba suorganizuoti subtilią ir elegantišką šventę.

Svarstyklės – viskas turi būti tobula!

Raktiniai žodžiai: perfekcionizmas, dėmesys detalėms, įvaizdis.

Jūsų vestuvės – jūsų ir tvarka, todėl ne tik iš anksto ir itin atidžiai bei rūpestingai rinksitės drabužius, puotos vietą, laiką, bet pasidomėsite ir svečių apranga. Kadangi esate diplomatiško elgesio pavyzdys ir kiekvienoje situacijoje mokate elgtis būtent taip, kaip reikalauja aplinkybės, be to, nepakenčiate konfliktų, mandagiai, bet taikliai parinksite žodžius, norėdama sužinoti, kuo kas vilkės, kaip ir prie ko ką derins, – juk nenorite, kad kas nors sugadintų jūsų šventės nuotraukas. Dėl to gali tekti ant pečių užsiversti daugybę rūpesčių, tačiau juk jums viskas turi būti tobula!

Skorpionas – paslaptingumas svarbiausia!

123rf.com nuotr./Santuoka
123rf.com nuotr./Santuoka

Raktiniai žodžiai: paslaptinga, įdomu, intriguoja.

Jums nereikia patarinėti, kaip planuoti savo vestuvių šventę, nes jūs iš tiesų jau viską esate iš anksto numačiusi ir apgalvojusi. Skorpionai tiksliai žino, ko jie nori, todėl kontroliuoja kiekvieną detalę, kol viskas tampa tobula. Tai galima pasakyti ir apie jūsų suknelę, ir apie nuostabiai bei išmoningai papuoštą pokylių salę, ir apie pasamdytus fotografus. Kadangi jums be galo svarbu visame kame turėti paslapčių, net ir planuodama savo vestuves pasiliksite kokią nors staigmeną, apie kurią net nepranešite savo mylimajam. Tačiau kiek jums bus džiaugsmo, kai visi aikčios iš netikėtumo. Pavyzdžiui, jei po romantiško valso panorėsite sušokti aistringą tango. Tačiau nepamirškite – tango šokamas tik dviese. Tad savo partnerį reikėtų apie tai informuoti iš anksto.

Šaulys – su mylimu žmogumi kad ir į pasaulio kraštą

Raktiniai žodžiai: laisvė, intelektas, komfortas

Tikriausiai norėtumėte susituokti kur nors negyvenamoje saloje, kaip nors nepaprastai ir itin išmoningai. Ir visai nesvarbu, ką vilkėsite, kuo avėsite. Šauliai – avantiūrų mėgėjai, didelės širdies žmonės. Todėl ir jų vestuvės gali būti „didelės ir storos“ arba visiškai romantiškos ir avantiūriškos, pabėgant su mylimu žmogumi į pasaulio kraštą. Taigi nuo to, kurį variantą pasirinksite, priklausys, ar turėsite išsiųsti 300 pakvietimų į savo gyvenimo šventę, ar tik parašyti žinutę mamai: „Esu Las Vegase. Šiandien mano vestuvės!“ Nežinote, kurį variantą pasirinkti? Klausykite savo širdies – ji visada geriausiai patars!

Ožiaragis – neverta blaškytis!

Raktiniai žodžiai: subtilu, tradiciška, išbandyta.

Jei esate gimusi po Ožiaragio ženklu, tikriausiai žinote, kad galutinai nuspręsti dėl svarbių savo gyvenimo įvykių jums labai sunku, nes vėliau nemėgstate blaškytis ir keisti savo sprendimo, todėl tikriausiai ne kartą atidėsite savo vestuvių šventę. Ir taip pasielgsite visai ne dėl to, kad abejojate mylimu žmogumi, ar vis dar svarstote, ar jis tas vienintelis. Tiesiog jūs negalite suklysti. Paprastai esate labai tvirta ir pasitikinti, gerai žinote, ko norite, tačiau kai kalba pasisuka apie santykius, žemė pradeda slysti jums iš po kojų. Todėl tikrai neapsiriksite, jei pasirinksite tradicinę baltą vestuvinę suknelę, prabangią, tačiau skoningą puotą, leisite pasireikšti tėvams. Tradicijų laikymaisi padės jums vėl pajusti stabilumą ir pasitikėjimą. Neverta blaškytis!

Vandenis – svarbiausia sukurti atmosferą!

Fotolia nuotr./Nuotaka
Fotolia nuotr./Nuotaka

Raktiniai žodžiai: originalu, neįprasta, kitaip

Sakoma, kad Vandenio ženklo moterys išteka vėliausiai, jei apskritai nenusprendžia likti vienos ir nepriklausomos. Ir kam gi tas vyras reikalingas? Todėl kai draugės matuojasi vestuvines sukneles ir slapčia nuo savo draugų planuoja šią gražią šventę, jūs jaučiatės visiškai abejinga šiam šurmuliui. Tačiau jei jau nusprendėte tekėti, tikrai viską darysite kiek kitaip nei jūsų draugės. Galbūt sumaišysite stilius, todėl jūsų vestuvės atrodys kiek eklektiškos. Pavyzdžiui, šoksite ne valsą, o lindihopą, nors vilkėsite visiškai klasikinę suknelę. Puotos salėje įrengsite modernią sieną, prie kurios būtinai turės nusifotografuoti visi svečiai. Rodos, visiškas chaosas, bet tai jūsų diena, ir jūs turite teisę švęsti taip, kaip norite. Neabejokite!

Žuvys – romantikės vestuvės

Raktiniai žodžiai: švelnumas, jaukumas, jausmai

Sunku būtų rasti romantiškesnių merginų už gimusias po Žuvies ženklu. Joms svarbiausia ne vaizdas, ne įvaizdis, bet meilės ir švelnumo kupina atmosfera. Juk tai jų diena! Nuostabiausia diena! Todėl viskas turi tiesiog spinduliuoti jausmais. Jei nežinote, kaip tai įgyvendinti, pasikliaukite vestuvių planuotojais, tik būtinai pabrėžkite, kad svarbiausia – romantiška atmosfera. O jei vestuves organizuosite pati, prisiminkite, kad jaukumo suteikia tinkamas apšvietimas, kai šviesa sklinda ne iš vieno šaltinio, o iš daugelio. Todėl pridėliokite žvakių, parinkite tinkamą muziką, primerkite daug gėlių. Nebūtinai jos turi būti brangios, jaukumo suteiks ir didžiulės lauko gėlių puokštės. Žuvis sujaudins kas nors, kas netikėtai vietoj banalaus tosto perskaitys šia proga tinkamas eiles.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt