Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiadienio horoskopas – balandžio 19 d.

Medžio šakelė
Shutterstock nuotr. / Medžio šakelė
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Pirmoji dienos dalis patiks tiems, kurie nori pasidarbuoti iš peties. Nevengdami visokiausio, net paties juodžiausio darbo, įgyvendinsime savo tikslus. Popiet už darbą labiau rūpės kažką kitiems išaiškinti. Tiesa, motyvas bus tas pats – rezultatas. Tačiau nepanašu, kad kalbos ves link to, ko trokštate.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Iki vidurdienio jūsų materialūs norai pildysis, ypač, kai imsitės konkrečių priemonių ir tikėsite savimi. Tačiau norėdami viską daryti savaip, o ne taip, kaip jūsų prašoma, vis sau pakišite koją. Vėliau radę prasmę komandiniame darbe, vilsitės šį tą gero nuveikti dėl savo ar grupės ateities, tačiau ne visi jūsų pageidavimus išgirs.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kol diena įpusės, turėsite ne vieną svajonę, kuriai išsipildyti trukdys nežinomos priežastys. Laimė, jokios kliūtys neatrodys tokios neįveikiamos, kad jus sustabdytų. Popiet įniksite į veiklas, kurioms reikės originalumo ir atvirumo naujovėms. Tačiau jums labiau patiks vaikščioti pramintais takeliais.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dienos pradžioje neafišuodami savo sumanymų ir prisijungę prie tų, kurie jums reikalingi, nuversite kalnus. Tačiau paslysite vos perleidę vairą kai kam iš savo bendražygių ar subūrę didesnę komandą. Vėliau strigs bandymai prisiminti tai, kas buvo padėta į ilgalaikę atmintį, sunku bus ištarti atleidimo žodžius.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dienos pradžioje, užuot bandę patys pasiekti viršūnes, imkitės veiksmų kartu su komanda. Įsilieję į grupę ir užleidę pozicijas kitiems, daugiau laimėsite, nei patys vieni raškydami laurus. Vėliau priimkite gautus pasiūlymus bendradarbiauti, tačiau neišplepėkite svetimų paslapčių bičiuliams.

TAIP PAT SKAITYKITE: Astrologinė vaistinėlė, arba kokie augalai tinkamiausi jūsų Zodiako ženklui

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Iki popietės jūsų žinias pritaikyti darbo vietoje nebus labai paprasta, tačiau tiksliai žinodami, ko siekiate, ir su deramu užsispyrimu dirbdami, atliksite ne vienos dienos darbus. Sėkmingai popietei ieškokite patikimų partnerių, kurie padės jums, jei nepateikinėsite provokuojančių klausimų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nors dienos pradžioje jūsų kūrybiniams projektams ar pramogų planams kelias bus užkirstas dėl lėšų ar palaikančiųjų stokos, gerą užnugarį jums suteiks jūsų pačių patirtis, žinios ar toli gyvenantys pažįstami. Popiet norėdami gero rezultato, turėsite pasikartoti anksčiau išmoktą ir primirštą medžiagą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dienos pradžioje negreitai, bet tinkamai spręsis vis neišsprendžiamos šeimos problemos, nes sulauksite tam palaikymo ar reikalingų lėšų. Tačiau kaip tuo užsiimant nesugadinti jums aktualių santykių, reikės pasukti galvą. Vėliau papūs vėjai, kviečiantys papramogauti, tačiau šįkart tokio didelio palaikymo nesulauksite.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte visokiuose jūsų planuose noriai dalyvaus ir kiti, todėl spėsite aptarti, ką reikia, ir susitikti su tais, su kuo privalu. Deja, dėl to darbe liks nepatenkintų dėl neatliktų užduočių. Popiet užklups šeimyniniai rūpestėliai, kuriuos pasidalinti su antrąja puse nepavyks, o aptarti juos bus dar sudėtingiau.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip bendrauti su skirtingų Zodiako ženklų atstovais

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dienos pradžioje žinosite, ką, kada ir kam pasiūlyti, kad draugų traukinys lėktų nepriekaištingai. Tiesa, kai ko užsigeidę ar mylimų asmenų užgaidas patenkinę, palengvinsite ir piniginę. Antroje dienos pusėje bus daug judesio ir šnekų, kurių dalis atrodys ne visiškai įdomios ar parankios.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ryte jūsų kūrybiškumas bus pajėgus išjudinti bet kokius nejudančius vandenis, tačiau sėkmingai veiklai trukdys asmeniniai stabdžiai ar asmeninio gyvenimo peripetijos. Popietę vietoj dėmesio savo asmenybei labiau norėsite nusibrėžti asmeninio pasaulio ribas ir pro jas nieko neįsileisti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ryte nebus noro reaguoti į naujienas, aplink zujančių žmonių problemas ar kitaip dalyvauti dienos įvykiuose. Tačiau asmeniniai motyvai ar šeimos nariai motyvuos sutvarkyti ne visiems matomus reikaliukus. Antroje dienos pusėje namuose kilusios diskusijos gali būti ženklas, kad reikia šį tą išsiaiškinti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Įsitraukę į bendravimo darbe sūkurį, būsite ant bangos ir galėsite nuveikti išties daugiau nei kitomis dienomis. Kita vertus, dalis jūsų gabumų liks snūduriuoti arba bus atmesti kaip nereikalingi. Vėliau mieliau lauksite jums palankaus momento, nei imsitės ryžtingų žingsnių.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt