Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiadienio horoskopas – gegužės 24 d.

Kaštonų žiedai
Fotolia nuotr. / Kaštonų žiedai
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Įvairias kasdieniškas ir nekasdieniškas situacijas šiandien vertinsime praktiškai, tačiau tai netrukdys būti kūrybingiems ir įžvalgiems. Kūrybingumą pritaikyti bus lengva, o tai stiprins žinojimą, kad vėjais nešvaistome brangaus dienos laiko. Vakarop stiprės noras ne tik įžvelgti prasmę, bet ir pamatyti tai, kas nematoma.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jei turite svajonių, šiandien žinosite, kaip jas išpildyti ar pritaikyti praktiškai. Tai suteiks ne tik pasitikėjimo savimi, bet ir padės jaustis stabiliau, leis pritaikyti gebėjimus ir įgyti tai, ko tikitės. Vakarop gausite ženklų, kaip įgyvendinant profesinius siekius sustiprinti savo finansinę padėtį. Šio to atsisakę, įgysite daugiau.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Būdami saviti, šiandien pateksite bet kur ir įtikinsite bet ką. Tam jus įkvėps draugai ar kolegos, su kuriais, pasitelkę savo asmenines savybes, galėsite nuveikti šį tą reikšmingo. Vakarop kažkas gali pakeisti jūsų požiūrį, o jūs turėsite geras sąlygas praplėsti savo įtakas ar kitus kuo nors įtikinti bei ko nors išmokyti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien turėsite konkrečių sumanymų, tačiau sėkmingiau darbuositės ne visų matomi ar komentuojami, o būdami užkulisiuose. Pakaks ir vaizduotės, kad tinkamai įveiktumėte jums iškeltus tikslus. Vakare norėsite suvokti, kodėl kažkas vyksta taip, o ne kitaip, kodėl žmonės vienaip ar kitaip elgiasi.

TAIP PAT SKAITYKITE: Norite suvilioti ar gauti darbą?.. Leiskite kūnui „kalbėti“!

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Radę sau tinkamą vietą komandoje, būsite užtikrinti dėl savo veiksmų. Tai sukurs sąlygas jums atlikti tai, kas iki šiol galėjo atrodyti neįmanoma. Jūsų žinios ir patirtys bus naudingos bendražygiams. Visą dieną skubėję lėtai, dienai gęstant, neatitraukite akių nuo tų, kurie gali parodyti jūsų klaidas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nuoširdžiai darbuodamiesi, galite pabaigti tai, kam vis trūko kantrybės, palaikymo ir užsispyrimo. Nesustoti motyvuos žinojimas, kad bet kada atskubės norintieji jums ištiesti ranką. Nedideli kasdieniai perversmai gali prisidėti prie gausesnių darbo vaisių, tačiau apsišarvuokite kantrybe.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ieškosite konkrečių sprendimų, susijusių su kelionėmis, mokymais, reklama ar pažiūromis. Jūsų partneriai tam ne tik pritars, bet ir parodys, iš kur galima pasisemti įkvėpimo ar atrasti kelius į širdis ar mintis tų, kurie jums reikalingi. Vakarop jūsų pomėgis ar tie, kuriuos mylite, keis nuomonę ar papildys jūsų žinių bagažą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien kitiems parodykite, kaip jais pasitikite, ir tai užtikrins jums ramybę bei stabilumą. Sujungę jėgas su kitais, įveiksite bet kokias darbo, buities, sveikatos ar kitas kasdienes kliūtis. Vakare savo silpnybes įveiksite motyvuojami šeimos narių ar matydami tikslą, dėl kurio norisi pasistengti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Stebuklingas gimimo momentas. Kaip ateitį lemia tos akimirkos gamtos reiškiniai?

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jums bus svarbiausia būti ne vieniems, o jau tuomet atsivers tos galimybės, kurių reikia. Beje, savo kūrybiškumą pritaikysite tik kitų žmonių dėka. Besąlygiškos meilės gali prireikti ir santykiuose. Vakare išgirsite kai ką intriguojančio ir neįtikėtinai aiškiai išvysite tai, kas anksčiau liko nepastebėta.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jūsų darbštumo, uolumo ir užsispyrimo darbe ar buityje šiandien jums bus galima tiesiog pavydėti. Nemažai pasitarnaus kai kas iš šeimos narių ar noras kai ką gero padaryti dėl savo asmeninio gyvenimo. Regis, ir kai kuriuos savo gebėjimus pritaikysite būtent taip ir ten, kur to labiausiai reikia.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Susikoncentruosite į tai, kas jums malonu ir gera, tačiau neieškosite lengvų kelių. O kas kitomis dienomis būtų prasimanymas, šiandien taps priemone sukurti ką nors konkretaus. Tam atrasite tinkamų išraiškos priemonių. Jūsų įžvalgoms nebus lygių, be to, priimsite puikių sprendimų, kaip ką nors perdaryti.

VandenisVandenis

(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Turėsite nemažai asmeninių planų, kurie kiek nustums darbą ir su juo susijusias problemas. Pavyzdžiui, noriai aukositės ar išlaidausite dėl savo šeimos narių, pamiršę apie tai, ko norite patys. Tačiau dėl nieko nesigailėsite. Vakare galimi svarbūs vidiniai pokyčiai, kuriems motyvų rasite namuose.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien noriai įsitrauksite į visokiausius pokalbius ar susitikimus, kuriuose įžvelgsite prasmę ir naudą. Tiesa, ji nebūtinai bus materiali. Žiūrintiems per pačių pasirinktos spalvos akinius pavyks būti išgirstiems ar suprastiems. Vakare verta paklausyti draugų, kurie galbūt pakeis jūsų minčių eigą.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt