Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiadienio horoskopas – kovo 15 d.

Šypsenos
Fotolia nuotr. / Šypsenos
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Diena reikalaus tolerancijos ir diplomatijos, todėl kuo rimčiausiai atsižvelgsime į kitų žmonių norus, poreikius ir pasiūlymus. Kelias popietės valandas priimant svarbius sprendimus, galite stokoti atidumo, o tuo metu pradėti darbai gali užtrukti – galiausiai nusvirs rankos. Vakare užvaldys nepasitikėjimas, o diplomatijos – kaip nebūta.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nebūti kategoriškiems ir atsižvelgti į kitus žmones – tokia turėtų būti jūsų harmoningos dienos taktika. Praverstų taikyti rekomendacijas, išgirstas iš kitose šalyse gyvenančių asmenų, sužinotas iš užsienio šaltinių ar mokymo įstaigoje, tačiau naujų metodų popiet netaikykite. Vakare savo tikruosius ketinimus slėpsite po devyniomis spynomis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien neatsispirsite norui nuoširdžiai pasidarbuoti ne tiek dėl rezultatų, kiek dėl gero mikroklimato darbo vietoje. Neprašausite pasitikėdami tais, kurie siūlo savo pagalbą ir patarimus. Vakare leiskite kitam žmogui groti pirmuoju smuiku, net jei jums ir netiks pasiūlyta tema.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tinkamai elgtis su pinigais padės keli paprasti žingsniai

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Siekdami saviraiškos, vis dėlto nepagailėsite dėmesio nei jums besišypsantiems, nei prieštaraujantiems asmenims. Vykdydami dienos projektus, atsižvelkite į partnerių rekomendacijas, o antrosios pusės patarimų klausykite, norėdami nepasiklysti vaikų auklėjimo labirintuose. Vakarėjant pralaimėsite visas kovas, jei nepatausosite sveikatos.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Sieksite užmegzti kuo šiltesnius santykius su šalia esančiaisiais, kad pasijustumėte reikalingi, suprasti ir saugūs. Užduotys nelauks. Kai imsitės visos atsakomybės už savo darbą, jus lydės jausmas, kad diena prabėgo ne veltui. Vakaro laiką pasiglemš vaikai arba mėgstamas užsiėmimas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Diplomatiški, atidžiai besiklausantys, noriai besimokantys ir bendraujantys – tokie būsite didžiąją dalį dienos. Regis, žmonės pasidalins su jumis vertinga informacija, kurią panaudoti reiktų ypač atsakingai. Vakarop įniksite į šeimos aktualijas. Deja, ramiai ir taikiai namų galvosūkių bus neįmanoma išspręsti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savo vertę jausti ar kitiems tai parodyti šiandien jums pavyks, neperžengiant kitų žmonių nustatytų ribų. Popiet, atsispyrę reklamos vilionėms, išvengsite beprasmių išlaidų. Vakare turėsite su kuo susitikti ir apie ką pasišnekučiuoti, tačiau tai, kas jums svarbiausia, nutylėsite.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Viskas jūsų rankose, jei tikėsite savimi ir kitiems tapsite teisingumo bei tolerancijos pavyzdžiais. Natūralu, jei tam tikros abejonės vis dėlto apniks. Laimė, gautos žinios ar sutikti žmonės padės apsispręsti. Vakarop apniks prieštaringi jausmai, kai reikės išsirinkti norimą daiktą ar skaičiuojant pinigus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kilus norui užsisklęsti, vis dėlto nelikite abejingi tiems, kurie prašys jūsų gero žodžio ar pritarimo. Jei manysite, kad neturite ko kitiems pasiūlyti, apsidairykite, gal vis dėlto surasite. Palengvės grąžinus skolas ar ištarus atsiprašymo žodžius. To rezultatus geriausiai pajausite vakare, kai kitų dėmesys nukryps į jus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Panaudokite dieną tam, kad užsitarnautumėte savo kolegų pagarbą ir lojalumą. Tam reikės būti ir lankstiems, ir tvirtiems. Regis, jūs visai neprastai su šia prieštaringa užduotimi susidorosite. Vakare labiau nei įprastai pageidausite poilsio ir pabėgti nuo visokių niekingų kasdienių smulkmenų, kurios nenoriai jus paleis.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Turėsite didelių profesinių ambicijų apie kurias turbūt garsiai nekalbėsite. Tačiau pasirinkę kryptį, nuo jos nesitrauksite, nebent to reikės išsaugoti taikai darbo vietoje ir geriems santykiams su vadovybe. Vakaras pralėks nepastebėtas, jei ne konkuruosite su draugais, o parodysite jiems, kokie svarbūs yra jūsų gyvenime.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kai šiandien plačiai užsimosite, draugų ar bendražygių būsite mažumėlę nuleisti ant žemės. Tiesa, jų rekomendacijos padės jums tinkamai panaudoti savo žinias ar ryšius, be to, išvengti beprasmio blaškymosi šen bei ten. Galiausiai užsibrėšite tikslą, link kurio kelią gali pastoti šeimos rūpestėliai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien galite būti kiek sutrikę, matydami tai, kokius tikslus jums kelia darbdaviai ar kiti žmonės. Jei pasitikėsite tais, kurie jums siūlo pagalbą, joks siekis neatrodys per sunkus. Tiesa, popiet verčiau vengti naujų iššūkių, o rinktis tai, kas jau laiko patikrinta. Vakare jūsų įsitikinimai gali nublankti prieš kitų argumentus.

Horoskopą sudarė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt