Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiadienio horoskopas – rugpjūčio 9 d.

Gėlės
„Fotolia“ nuotr. / Gėlės
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šiandien būsime labiau užsisvajoję nei kitomis dienomis. Negalėdami ilgėliau užsilikti sapnų pasaulyje, visą dieną problemas spręsime pasikliaudami nuojauta, be saiko fantazuosime ir nenoriai taikstysimės su realybe. Paskubinti savęs ar kitų nebus įmanoma, tačiau pavyks kūrybiniai sumanymai. Jėgas atgausime pabuvę prie vandens telkinio ar pasimėgavę vandens procedūromis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Naktį regėti sapnai nepaleis visą dieną, o ir dieną kai kas jus apkaltins, kad esate atitrūkę nuo realybės. Jei kai kuo, kas jums svarbiausia, nenorėsite su kitais dalintis – nieko tokio. Tiesa, vakare teks aptarti buities ar sveikatos problemas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jei šiandien šalia bus draugų ar kolegų, ne tik puikiai jausitės, bet ir priartėsite prie savo troškimų. Regis, būsite linkę šio to atsisakyti dėl geros bendražygių nuotaikos, su malonumu bendrausite ir su pasimėgavimu kitų svajones pildysite. Vakare gali būti sudėtinga išgirsti ir suprasti vaikus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Talismanai pagal horoskopą

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Per dieną niekaip neišvysite iš galvos troškimo pasirodyti kuo geriausiai. Tiesa, tinkamos pastangos darbo vietoje padės jums gauti pageidaujamą atlygį ar kaip nors pakelti savo savivertę. Jei dienai baigiantis teks šnektelėti su namiškiais, nebūkite kategoriški ir smulkmeniški.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jums šiandien labiau rūpės ne tai, kas šalia, o tai, kas kuo toliau nuo jūsų. Galbūt šis noras atitrūkti tiks keliaujantiems, skaitantiems ar turintiems ryšių su kitomis šalimis, tačiau trukdys tiems, kurie turės įsisavinti tikslią informaciją ir nenukrypti nuo dienotvarkės.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Per dieną didžiąją dalį nesusipratimų įveiksite, pasitikėdami kitais ir juos įsileidę į savo planus. Nors ne viską, ką jie jums patars, norėsite girdėti ir suprasti, tačiau sau tai pritaikę – nė kiek nesigailėsite. Kažkam tyliai pasitarnavę ar norą išpildę, jausitės pakylėti, tačiau ne visi laurai atiteks jums.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Turėsite galimybę suteikti pasirinkimų ir veikimo laisvę kitiems, net jei jums kai kas bus sunkiai suprantama. Tačiau pasimėgauti bendromis veiklomis ar poilsiu su draugais bus vienas malonumas. Vakare jūsų žodžiai gali nuskambėti ne taip įtaigiai, kaip jūs tikėsitės, todėl reikės pasistengti.

SvarstyklėsSvarstyklės

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Darbas ir buitis šiandien teiks jums džiaugsmo ir prasmės, jei įsitrauksite į tai visa esybe ir nesidairysite malonumų kažkur kitur. Vadovybės, klientų ar kitų jums svarbių žmonių palaikymas bus šalia. Tiesa, dienai baigiantis teks pripažinti, kad ne visos svajonės lengvai įgyvendinamos.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Visais jums prieinamais būdais sieksite maloniai leisti laiką, būsite motyvuoti kaip nors išreikšti save, ką nors gero atlikti dėl mylimo žmogaus ar vaikų. Turėsite ko išmokti iš kitų ir patys nevengsite kitus pamokyti. Vakare ne viską suprasite ir galėsite pritaikyti, ką išgirdę.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mėnulio užtemimas vienus apdovanos, kitus nuskriaus

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Kiek įmanoma sumažinsite žmonių, su kuriais bendraujate ratą, kad kuo geriau apsisaugotumėte nuo visokių išorinių įtakų. Taigi jausitės devintame danguje, galėdami leisti laiką namuose ar su artimaisiais. Tai neapsaugos jūsų nuo sudėtingų profesinių temų, bet leis patirti ar gauti šį tą mielo iš kitų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jums bus svarbu aptarti visokiausias aktualijas ar sumanymus, kurių bus pilna jūsų galva. Naujienų sraute mielai dalyvausite, ieškodami progų su kuo nors susitikti, kur nors nuvykti ir kai ko naujo pasimokyti. Nors šalia bus nemažai malonių žmonių, kai kurių jų išsakytų minčių jums nepavyks suprasti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Turėsite apsčiai materialių lūkesčių, kurie vers jus rūpintis savo pajamomis ar pirkiniais, tačiau vis nukrypstant nuo tikslo ir išklystant iš tiesesnio kelio. Bet kokiu atveju turėsite sąlygas pritaikyti darbe savo gebėjimus ir iš to gauti naudos. Vakare bus nepatogu sužinoti kitų žmonių paslaptis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Noriai dalyvausite dienos įvykiuose žinodami, kad nuo jų daug kas priklauso. Dienos toną ir kryptis rinksitės patys, nelaukdami kitų malonių ar pritarimo. Saviraiškai būdų rasite pakankamai, tačiau nesielgsite nesavanaudiškai. O jei vakare kažkas pasijus nesuprastas, jums tai neturėtų rūpėti.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!​​​​​​

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt