Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiadienio horoskopas – vasario 1 d.

Sušalusios gėlytės
Fotolia nuotr. / Sušalusios gėlytės
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Dienai prasidėjus, galvoje suksis galybė idėjų, tačiau siekdami jas įrodyti ir būti suprasti susidursite su kliūtimis. Be to, prieš akis matydami tikslą, elgsitės itin spontaniškai. Sunkiai seksis paisyti kitų norų, sieksite pirmauti ir bet kokia kaina laimėti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien, kai jūsų mintys nepasieks reikiamų ausų, kas nors pasiūlys liautis eiti prieš vėją ir savo originalius sumanymus palikti ateičiai. Deja, jums tokia taktika nebus priimtina, nes kovos dvasia bus stipri, o jūs nenustygsite vietoje, kol nepasieksite savo. Išlošite, prisiminę, kad mūšio lauke galite pasitelkti savo komandą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų nuomonė šiandien gali būti ne visiems įdomi ar paprasčiausiai sunkiai suprantama. Po kelių nevykusių bandymų kažką kitiems įrodyti, pasirinksite atokesnę poziciją ir palauksite palankesnio momento. Regis, atsitraukimas ne tik padės išvengti konfliktų darbe, bet ir leis rasti reikiamą sprendimą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų grupės sumanymai šiandien gali nesulaukti atgarsio, palaikymo, svarbios informacijos ar pageidaujamų lėšų. Tačiau bet koks atmestas pasiūlymas dar labiau sustiprins komandos norą nugalėti. Jūsų grupės ryšiai, bendražygių ar iš aplinkinio pasaulio jus pasieksiančios žinios padės pelnyti daugiau.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kad ir kokie gaisrai šiandien užsiliepsnos, gavus netikėtą pasiūlymą iš darbdavio ar pakitus aplinkybėms darbe, tai žinosite tik jūs ir jūsų partneriai. Net jei aplinkybės atrodys ne pačios palankiausios, vis tiek rankų nenuleisite. O jei tikėsite ir sieksite, būtinai atsiras tokių, kurie ateis ir pasiūlys visa tai, ko jums trūksta.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Neįprastas požiūris šiandien bus sunkiai pritaikomas kasdienėje veikloje, tačiau lengvai nepasiduosite, nors ir nesulauksite palaikymo iš kolegų ar draugų. Atsižvelkite į kitų patarimus ir savo tikslus suskaidykite į dalis. Tai padės greitai pasiekti rezultato ir kuo puikiausiai su viskuo susidoroti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nors ir turėsite gražių norų, vis tiek patirsite nusivylimą kitais žmonėmis ar jų pažadais. Nuriję kartėlį, turėsite perdėlioti savo planus. Vis dėlto nepalikite kitų asmenų nuošalyje. Po kelių bandymų vieniems įveikti nelengvą distanciją, atrasite svarbią tiesą, kad greičiau finišuoti pavyksta suvienijus pajėgas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ramaus šeimos gyvenimo, o tiksliau – ramių ir jaukių pokalbių namuose pažadas būtų melas, nes šiandien kažin kodėl niekaip nepavyks suderinti asmeninio ir visuomeninio gyvenimų. Raginimai ilgai nesvarstyti prieš pasirenkant vieną ar kitą ėjimą jus trikdys, todėl ieškosite žmonių, už kurių būtų galima pasislėpti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kasdienybė šiandien neslėgs savo nuobodžia našta, nes kažkas joje gali iš esmės persimainyti, dėl ko sutriks jūsų įprasta dienotvarkė, o bandymai atkurti pradinę padėtį gali būti nevykę. Šios ar kitos priežastys skatins jus visą energiją skirti kasdienėms problemoms spręsti. Tam raktą rasite savo namuose.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dienos įvykiai skubins jus kuo greičiau gauti tai, ko norite. Per nuolatinį skubėjimą galite neišgirsti tų, kuriems reikia jūsų dėmesio ir meilės, arba mestis į kitą kraštutinumą ir dėl jų ar to, kas jus džiugina, mažumėlę persistengti. Net ir nevykę bandymai ar papildomos išlaidos jūsų nesustabdys.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nors šiandien jūsų nedžiugins įvykiai šeimoje, tačiau negalėsite palikti savieigai to, kas vyksta, ir nesikišti. Deja, kad ir kaip to norėsite, jums bus sunku pakoreguoti įvykių raidą. Bet kuriuo atveju, jėgų problemoms spręsti negailėsite ir tuo nemažai nusipelnysite savo šeimai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jums šiandien teks dažniau patylėti, nei kalbėti. Sunku bus nulaikyti liežuvį už dantų, kai būsite įtraukti į neplanuotų naujienų ar įvykių sūkurį. Domėkitės tuo, kas vyksta, tačiau nesikiškite ir kol kas neišsakykite savo požiūrio, nesidalinkite tuo, kas guli ant širdies.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Be galo norėsite teikti pasiūlymus, tačiau jūsų iškirtinės ir gal net toli žvelgiančios rekomendacijos greičiausiai bus atmestos. Tai neturėtų sumažinti jūsų savivertės, o kaip tik paskatinti ieškoti naujų sprendimų. Juo labiau kad diena tam puikiai tiks. Beje, atsakymus galite rasti savo praeityje.

Horoskopą sudarė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt