Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiadienio horoskopas – vasario 15 d.

Šalna
Fotolia nuotr. / Šalna
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Nors dienos pradžioje bus apėmęs nepasitikėjimas kitais, o vėliau teisinsitės užgriuvusiais netikėtumais ar ieškosite, kas sugriovė jūsų planus, dienos pabaiga bus džiugi. Netikėtai pakrypę įvykiai įrodys, kad likę ten, kur buvote, nebūtumėte gavę jums skirto prizo. O jei dėl kažko abejosite, vakare jums bus kas parodys kryptį.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Palikti likimo valiai savo asmeninių ar darbo santykių šiandien nepajėgsite. Tiesa, šią harmoniją ryte trikdys nepasidalinimas įtakos sferomis darbe, o popietę jūsų asmeninės užgaidos ir siekis viską atlikti savaip. Kad ir kaip būtų, jis ar ji vakare jus apdovanos, o santykius sutvirtinti padės jūsų požiūris ar žinios.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Įvairūs darbai darbeliai ir jūsų pagalbos besitikintys kolegos – maždaug toks laukia jūsų dienos scenarijus. Jei ryte kils sunkumų pritaikant žinias, o popiet prieš akis staiga išdygs kalnas nesmagių prisiminimų, tai neturės įtakos perspektyvoms, kurios atsivers vakare. Jomis pasinaudosite tobulai, jei tik pasitarsite su kitais.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Susiruošę patirti kuo daugiau malonumo ir gėrio, atsikratykite minties, kad kiti jus turi linksminti. Antraip bus sunku susitaikyti su kolegų išdaigomis. Patys kurdami savo džiugią dieną, netrukus suprasite, kad atliekate tai nepriekaištingai. Kitiems bus gera prisijungti prie tokios džiugios jūsų nuotaikos.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Mielai šiandien užsidarytumėte tarp keturių sienų ir užsiimtumėte sėkmingų šeimos santykių puoselėjimu. Kuo toliau dienos įvykiai bus nuo šio idealo, tuo sunkiau su jais susitaikysite. Santykių peripetijų ir neplanuotų įvykių darbe atsikratę, vakare gausite išsvajotą dovaną – šeimos laimę.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nors aplink jus bus apstu įdomių žmonių, gausite intriguojančios informacijos, vis dėlto kažkas neduos ramybės. Gal tai aibė nenumatytų darbų ir informacija, kuriai neturėsite laiko pasiruošti. Vakaras kompensuos visus trūkumus, apdovanodamas turiningu bendravimu.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dienos pradžioje jums teks ryžtis kažko atsisakyti, tikintis kai kam įtikti ar patenkinti savo pačių užgaidas. Popietę bandymai išsaugoti tai, kas jūsų, gali būti nesėkmingi. Vakare atrasite būdą save apdovanoti, jei to nepadarys kiti. Galiausiai liksite savimi patenkinti, nes pavyks įvykdyti nelengvą užduotį namuose.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien galimus iššūkius įveiksite tik išlikdami saviti. Tai bus puikus pavyzdys kitiems. Taigi, rytiniai namiškių reikalavimai, jums nepatinkantis kitų žmonių elgesys ar norai neišmuš jūsų iš pusiausvyros. Nors dieną vis niekaip nepavyks rasti harmonijos, vakare pavyks atgauti pusiausvyrą ir sulaukti trokštamos pagarbos.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pageidausite išlikti kiek užsidarę nuo įprasto dienos šurmulio, todėl ryte raginimai kur nors vykti, bendrauti ar sudalyvauti kaip reikiant trikdys, o popietę prie to prisidės pasipylusi netikėtų užduočių kruša. Per dieną nenoriai prisitaikę prie esamų aplinkybių, vakare rasite ramų kampelį dideliems sumanymams kurti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Gerai jūsų dienai reikės komandos palaikymo ir, be abejo, jūsų noro įsilieti į grupės veiklą, kuri nebus visiškai tobula. Dienos pradžioje tai pasireikš kliūtimis pritaikant savo gabumus, o vėliau dėl saviraiškos komandoje stokos. Laimė, vakare būsite šalia tų, kurie negailės patvirtinimo, kad esate ypatingi, o jūs nersitės iš kailio, kad tai įrodytumėte.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Sieksite sukurti gerą atmosferą darbe ir manysite, jog žinote, kaip tą pasiekti. Tačiau nedidelis žingsnelis į šoną gali priversti jus pajusti, jog negalite kontroliuoti šio vyksmo. Ryte taip nutiks dėl to, kad persistengsite, o vėliau dėl visai nuo jūsų nepriklausančių priežasčių. Nors ir kils nesklandumų, vakare galėsite džiaugtis savo laimėjimais.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Norėsite daug, tačiau reikės įveikti vieną kitą kliūtį, kad galų gale gautumėte trokštamą prizą. Taigi ryte jūsų bandymai kitiems ką nors įrodyti ar juos išmokyti komplikuos situaciją, o vakarop teks nusileisti ant žemės ir sudalyvauti ten renginyje, į kurį būsite kviečiami. Tuomet kuo toliau dairykitės gardesnio kąsnelio.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nors šiandien žinosite, kaip priešininkus paversti sąjungininkais, tačiau tai neįvyks akimirksniu. Ryte reikės įveikti pasitikėjimo bendražygiais slenksčius, o popiet susitaikyti su netikėtais praradimais. Sau ir kitiems įrodę, kad dėl to visi gali išlošti, nepasigalėsite. Dieną vainikuos suvokimas, kad esate su tais, be kurių jaustumėte tuštumą.

Horoskopą sudarė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt