Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiadienio horoskopas – vasario 8 d.

Pūkai
Fotolia nuotr. / Pūkai
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Visą dieną būsite ypač jautrūs ir įtraukti į prieštaringas patirtis, sunku bus susitarti su savo emocijomis ir tais, kurie turės interesų jūsų atžvilgiu. Daugiau pasieksite, jei ramiai reaguosite į norinčiuosius kišis į įprastą jūsų dienos tvarką. Vakare labiau pasverkite savo sprendimus, kad po to netektų ieškoti kelio atgal.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Užvis labiausiai šiandien norėsite užsidaryti namuose nuo visų jums neįdomių reikalų. O jų bus ganėtinai. Galimas daiktas, jog ir jūs patys įsitrauksite į visokiausius žaidimus. Regis, vakare, nors ir norėsite iš visko išsivaduoti, vis dėlto nepavyks toli pabėgti nuo besivejančių reikalų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Galva bus kupina minčių ir žmonių, su kuriais reikės susitikti ar pasišnekučiuoti. Būsite sumanę ne vieną susitikimą. Tiesa, dalis jų gali pasibaigti tuo, kad teks išklausyti pamokslą ar paskaitėlę apie tai, kaip derėtų ar nederėtų elgtis. Dienai baigiantis, blaškysitės į skirtingas puses, negalėdami apsispręsti, ar visko vengti, ar bandyti aprėpti kuo daugiau.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Didžiausias dienos rūpestis ką nors gauti, nusipelyti ar įsigyti jums neleis ramiai darbuotis ir bendrauti su žmonėmis. Jei popiet būsite atstumti ar negausite to, ko tikėjote iš kitų, nesiruoškite pasaulio pabaigai. Verčiau ieškokite būdų savo norus derinti su kitų žmonių pageidavimais.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Net jei šiandien kelis kartus nepavyktų gauti įrodymo, kad esate ypatingi, neskubėkite savęs keisti ar kaip nors paveikti priešininkus. Nedidelės asmeninės permainos neišvengiamos, tačiau pasipriešinti jėgų per maža. Dienai einant link pabaigos perdėliosite ankstesnius tikslus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jei ne dėl savęs, o dėl kitų stengsitės, turbūt neteks sielotis, kad diena nuėjo šuniui ant uodegos. Tiesa, darbe galite nesutikti su sprendimais, kurie neatitiks jūsų norų. Vakare gyvenimas toli gražu netekės įprasta vaga. Dėl to galite kaltinti, pavyzdžiui, iš toli atklydusias žinias ar nuomonių skirtumus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Diena bus labiau komandinė nei individuali, todėl nuo ryto junkitės prie kitų ir ieškokite būdų padėti savo bendražygiams. Regis, norėsite kaip nors savitai pakoreguoti užsistovėjusius vandenis, bet tam bus nemenkai pasipriešinta. Vakare nepuoselėkite planų apie dosnias ir lengvas dalybas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Įsitraukę į darbą šiandien stengsitės nematyti tų situacijų, kurios visai nedžiugina. Žodžiu, kiek pasistengsite, tiek ir turėsite. Jei kažkas iš artimųjų jūsų prašys daugiau, nei galite įvykdyti, prašymams neatsispirsite. Dienos pabaigoje teks savo ketinimų atsisakyti dėl kito asmens.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nors optimizmo ir idėjų šį rytą turėsite ligi valiai, tačiau labai plačiai užsimoti gali nepavykti dėl jus pasieksiančios informacijos. Šį tą galvoje ar aplinkoje perdėlioję ne pagal savo norą, vakare pasieksite šiokių tokių rezultatų. Tiesa, tada galimas ir dar vienas staigus posūkis buityje ar dėl sveikatos.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jūsų geri norai dėl kitų asmenų ir jūsų pasiūlymai, padėsiantys siekti geresnio bendro rezultato ar naudos, gali būti netinkamai suprati. Nesistebėkite, jei paaiškės, kad esate kam nors skolingi ir tai pamiršę. Leiskite viskam tekėti pasroviui net ir tuomet, kai entuziazmas maišysis su netikėtai pakitusiu laisvalaikiu ar atžalų įgeidžiais.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Net ir visais būdais siekdami partneriams parodyti savo palankumą ir geranoriškumą, vis tiek neišvengsite pasipriešinimo. Jūsų geri norai, regis, atsigręš prieš jus. Todėl nesiekite dominuoti, o leiskite jus vesti pirmyn. Ir net jei vakare būtų priežasčių viską mesti dėl įvykių namuose, nepersigalvokite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Visais įmanomais būdais sieksite harmonijos darbe ir buityje, mažiau kreipdami dėmesio į darbo kokybę, o daugiau į tai, kaip šį darbą atlikdami jaučiatės. Net jei jūsų tobulą dieną pakoreguos kokie nors negalavimai, stringanti technika, dienotvarkės pokyčiai ar kiti kasdieniai trikdžiai, šie nesklandumai jūsų visai neišgąsdins.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei šiandien nebus kas jus paguodžia ir sušildo, patys savo elgesiu ir kūriniais galite to pasiekti. Tiesa, ši jūsų pasirinkta misija turbūt bus nelengva dėl būtinybės paklusti komandos įgeidžiams ar pastabomis, kad ne viską atliekate tobulai. Be to, dienos pabaigą sutrikdys ir nepageidaujamos išlaidos.

Horoskopą sudarė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt