Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vandeniai – Zodiako smalsuoliai

Vandenis
123RF.com nuotr. / Vandenis
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Sausio 21 – vasario 20 dienomis gimę žmonės – originalūs, nepriklausomi, draugiški ir, svarbiausia, visiškai nekonfliktiški. Pažinkite savo draugus ir artimuosius Vandenius.

Dar senovės šumerai stebėjo žvaigždyną, kurio globėjas dievas Anu į žemę liejo nemirtingumo vandenis. Legendos byloja, kad graikų matematikas Ptolemėjus šį žvaigždyną pavadino Vandeniu. Ankstyvosios civilizacijos Vandenį siejo su lietaus sezonu, todėl ir Vandenio simbolis – žmogus, iš didžiulio ąsočio liejantis savo gėrybes žmonijai. Ir tai tikrai atspindi Vandenio ženklo žmones, kurie dosniai dalijasi su kitais savo žiniomis ir informacija.

Tiesa, ne kiekvienas juos gali suprasti, todėl bendraujant su šio ženklo atstovu, reikia būti viskam pasiruošus. Paprastai ramios natūros ir nuoširdūs Vandeniai labai mėgsta mesti iššūkį visuomeninei nuomonei ir šokiruoti konservatyvaus mąstymo žmones, nes patys yra labai tolerantiški ir atviri visoms naujovėms.

Paprastai ramios natūros ir nuoširdūs Vandeniai labai mėgsta mesti iššūkį visuomeninei nuomonei ir šokiruoti konservatyvaus mąstymo žmones, nes patys yra labai tolerantiški ir atviri visoms naujovėms.

Tarp šio ženklo atstovų tikriausiai yra daugiausia tokių, kurie ir nutraukę artimus santykius su mylimuoju, gali visą gyvenimą likti su juo draugai.

Bendraudami su Vandeniu, pamirškite savo egoizmą, nes tai ne tas prisirišantis žmogus, kurio, be jūsų, nedomina visa kita aplinkui. Jis gali būti smalsus, kartais net įkyrus, ir taip pat švelnus, diplomatiškas, užjaučiantis bei drovus. Mėgsta bendrauti, todėl retai būna vienas, tačiau itin artimų draugų daug neturi. Kartais jam reikia ir vienatvės. Tačiau, kad ir kaip susiklostytų aplinkybės, šio ženklo atstovas niekada nepraranda aštrios įžvalgos, kuri jam gyvenime padeda labiau nei kitiems Zodiako ženklams.

Urano vaikai

Ši planeta visada siejama su pokyčiais, naujovėmis ir įvairiomis permainomis, o kadangi ji globoja Vandenio ženklą, suteikia jam sukilėlio dvasią. Šie žmonės aiškiai jaučia, kai senosios tradicijos netenka savo galios, ir savo elgesiu jas keičia, ne nemato prasmės tarnauti stabams. Tai tikrai ne tie žmonės, kurie aklai laikosi tradicijų tik todėl, kad kadaise kažkas taip sugalvojo. Jie įžvalgiai analizuoja situaciją, žmones, įvykius ir priima sprendimus, kaip galėtų visa pritaikyti šiuolaikiniam gyvenimui. Beje, atkreipkite dėmesį, kad tikras Vandenis visada bus ne tik šiuolaikiškiausių pažiūrų, bet ir turės naujausią techniką – išmaniuosius telefonus, kompiuterius, buitinę techniką. Jei jums nesiseka dirbti kompiuteriu, jis vis genda, neretai užteks, kad pasikviesite Vandenį išspręsti problemą. Taip Urano energijos veikia šiuos žmones.

Praktiškas protas, dideli polėkiai

Rodos, ten, kur dideli polėkiai, praktiškumo lieka mažai, tačiau to jokiu būdu negalima pasakyti apie Vandenį. Juose puikiai dera šaltas, apskaičiuojantis protas ir didelis ekscentriškumas. Norite sužinoti kitų nuomonę apie save? Paklauskite artimo Vandenio. Jis išklos tiesą negražindamas, bet ir savo nuomonės nepridėdamas, be to, nieko bloga apie tai negalvodamas. O jei esate šio žmogaus draugas, turėkite galvoje, jog visiškai nesvarbu, ką apie jus galvoja kiti, Vandenis turi tvirtą savo nuomonę ir liks jums ištikimas. Tačiau tapti jo draugu nėra lengva – šio ženklo atstovui svarbu jus gerai pažinti, sužinoti, kaip iš tiesų mąstote. Įžvalgumo jiems nestinga, tad jei kalbėsite viena, o galvosite kita, šis melas tikrai bus atskleistas.

Norite suvilioti Vandenį? Tapkite mįsle!

Jūsų dėmesio ir aikčiojimų objektas gimęs po Vandenio ženklu? Puiku! Tai tikrai išradingi vyrai, kuriems, rodos, yra įgimtas žinojimas, kaip reikia elgtis su moterimi. Tačiau jį sudominti nebus lengva. O svarbiausia, kad tai, kas daugeliui vyrų patinka, pavyzdžiui, visiškai užkariauti moterį, šiam visiškai netinka. Be to, jo neveikia grasinimai palikti ar išeiti pas kitą. Norite patraukti jo dėmesį? Sudominkite jį kuo nors, būkite mįsle, kurią jis turėtų įminti. O kai jis jus „pamatys“, pasistenkite tapti geriausia jo drauge, nes labiausiai jis svajoja apie lygiavertę partnerę, su kuria būtų įdomu bendrauti ir galėtų kalbėtis įvairiomis temomis, žengti per gyvenimą koja kojon.

Jei esate vyras ir norite sudominti žaviąją Vandenio moterį, išduosime, kad jos virtuvėje neuždarysite ir naujausiu vaikų vežimėlio modeliu nesudominsite. Atvirkščiai – labai išgąsdinsite! Suteikite jai visišką laisvę, sužavėkite savo intelektu ir pasiekimais, ir ji amžiams bus jūsų. Be to, ji tikra svajonių moteris, nes niekada jūsų neįtarinės, kišenių netikrins, telefono žinučių neskaitys.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt