Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vasario mėnesio horoskopas

shutterstock_5473894
Shutterstock nuotr. / shutterstock_5473894
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Vasarį galime vadinti užtemimų mėnesiu. Laimė, nereikės slėptis, ieškant vietos išlaukti, kol baigsis jų įtaka. Priešingai, šie du užtemimai (Mėnulio užtemimas Liūto ženkle vasario 11 ir Saulės užtemimas vasario 26 dieną) atvers galimybes, link kurių durys dažnai būna uždarytos. Nepulkite daryti išvadų, vos nutiks šis tas neplanuota. Tai gali būti stumtelėjimas, raginantis pradėti gyventi kitaip.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Iššūkiai ir pergalės. Pirmomis vasario dienomis darbe žadėkite atsargiai, nes žodis bus lyg žvirblis, kurio nes­­­­ugausite. Į jūsų ženklą įeis Venera, paversdama jus susižavėjimo objektais. Merkurijus Vandenio ženkle apdovanos turiningais komandiniais pokalbiais ir pasiūlys progų visą mėnesį žavėti savo grupę, išskirti ją iš kitų ir savo pastangomis iškovoti jai pergales.

Mėnulio užtemimas antros dekados pradžioje kvies pasirūpinti saviraiška. Priėmę iššūkį plėsti akiratį, nusipelnysite pagarbą tų, kurie iki šiol galėjo jūsų nepastebėti. Reikalingus žmones sudominsite ir savo iniciatyvomis mėnesio viduryje, tačiau ar jie taps jūsų bendražygiais, priklausys nuo ankstesnio įdirbio ir jūsų kantrybės, laukiant laimikio.

Panašu, kad darbe ir santykiuose įsitrauksite į konkurencinius žaidimus. Nors jums netrūks polėkio, vis klausite savęs, kaip tuo įtikinti kitus? Jei pavyks suprasti, kad santykiai yra tokia sritis, kur veikiama kartu ir kur būtina ieškoti aukso vidurio, o pasitraukti iš žaidimo jam nė neįpusėjus dar nereiškia pasiduoti, galiausiai išties laimėsite.

Saulės užtemimas mėnesio pabaigoje jums bus lyg pasiūlymas susitvarkyti savo vidų. Apsikuopę, atsikratę priklausomybių, baimių ar padarę neatlygintiną darbą, sulauksite giedresnio pavasario pažadą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dėl bendro tikslo. Paskutinis žiemos mėnuo prasidės ieškant norinčiųjų patikėti jūsų tiesomis. Neradę klausytojų tarp kolegų, ieškosite ramaus kampelio, kuriame galėsite būti savimi. Jūsų ženklo valdovė Venera įsitaisiusi gretimame ženkle, todėl jums bus saugiau meilės žaidimus žaisti paslapčia ar pasitenkinti svajonėmis.

Vis dėlto nesusilaikysite nuo viešų pokalbių, nes Merkurijus, bendravimo planeta, užsuks į jūsų karjeros sritį. Nepaisant to, kad jūsų kalbos bus viešai aptarinėjamos, strateguoti vis tiek geriau paslapčia, antraip vargiai kas jus išgirs, o visi jums paruošti mėnesio šansai nuskęs nežinioje.

Beje, darbo vietoje ar buityje bus siūlymų perdaryti, peržiūrėti, patikrinti. Užsispyrimas bus tiesiog būtinas, jei norite patobulinti savo kasdienybę ir pagerinti savijautą.

Mėnulio užtemimas Liūto ženkle sudėlios namuose tokį scenarijų, kuriame jums bus suteiktas ypatingas vaidmuo. Gausite aibę reikalingų priemonių, resursų, pagalbos ir viso kito, ką panaudoję šeimos ir namų labui galiausiai galėsite didžiuotis rezultatu.

Galiausiai Saulės užtemimas pateiks įrodymų, kad komandiniuose žaidimuose laimi išdrįstantys aukotis dėl bendro tikslo. Jūsų kilnūs siekiai gal ne visiems bendražygiams rūpės, tačiau apie juos prasitarę sužinosite, kad būti pasiruošusiems reiškia nueiti ilgą tobulėjimo kelią.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Gebėjimų patikrinimas. Pirmomis vasario dienomis labiau pasverkite žodžius tų, kurie žada malonumų kalnus. Regis, visa tai nepigiai atsieis. Dėl Veneros kelionės Avino ženklu mėgausitės kolegų ar bičiulių draugija.

Kaip niekada įvertinsite draugystę, rūpinsitės ir tuo, kad aplinkiniai patikėtų jūsų žodžiais ir požiūriu. Visą mėnesį turėsite priežasčių atskleisti savo gebėjimus įtikinėti. Tačiau svarbu leisti ir bendražygiams išsakyti savo nuomonę, nes ji sustiprins jūsų poziciją ir praplės esamas galimybes.

Kai vaikai ar kiti jūsų kūriniai paprašys papildomo dėmesio, ieškokite būdo pažadinti savo vidinį vaiką, mokantį džiaugtis be priežasčių ir tuo dalintis. Nesustokite, net jei jūsų pasirinkimus kaskart paneigtų bičiulių ir bendražygių požiūris ar elgesys.

Jūsų komunikaciniai gebėjimai gali būti patikrinti dėl pirmoje mėnesio pusėje įvyksiančio Mėnulio užtemimo. Jūsų mintys kryps link esančiųjų šalia. Bendraudami su kaimynais, artimais giminaičiais, socialinio tinklo bičiuliais, atsižvelgę į kitų žmonių norus, požiūrį ir reikalavimus, gausite bendravimo dovaną (ji gali būti kitokia, nei tikėjotės).

Mėnesio pabaigoje dėl įvykių darbe trūks laiko asmeniniam gyvenimui, nes jūsų karjeros srityje darbuosis Saulės užtemimas. Nepamirškite savo siekių, tačiau būkite dėkingi už tai, kas įvyks be jūsų valios, dėkokite už pagyrimus ir dėmesį, išlikdami kiek įmanoma kuklesni.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Suprasti ir išmokti. Vasario pirmomis dienomis neperleiskite visų savo įgaliojimų neva turintiems raktus į sėkmingus santykius. Nors daug kuo reikės pasirūpinti patiems, jausmų valdovė suteiks jums papildomą vadovų ar auditorijos prielankumą.

Šį mėnesį būsite paskatinti daugiau išsiaiškinti ir suprasti, nei patys pasakyti. Tačiau namiškiai ir kolegos tikrai padės jums neužsidaryti savo atradimų pasaulyje, o išnarplioti ne vieną sudėtingą rebusą.

Mėnulio užtemimas antros dekados pradžioje sudrebins jūsų vertybes. Jei esama situacija negalėsite didžiuotis, vis tiek kaip nors išspręsite susiklosčiusias aplinkybes. Gavę paskatinimą iš artimųjų, noriai dalinsitės ir išlaidausite dėl šeimos, sveikatos ar patogesnės buities.

Saulės užtemimas mėnesio pabaigoje stiprins jūsų optimizmą, suteikdamas progų gilinti žinias ir plėsti akiratį. Aplinkybės pakvies jus kur nors nuvykti, užmegzti ryšius su kitų šalių žmonėms, pradėti studijas, mokyti kitus ar sustiprinti savo gebėjimus įtikinėti kitus.

Beje, visą mėnesį turėsite rimtų priežasčių pasitikrinti, ar savo šeimyninės laimės resursus naudojate efektyviai. Ieškosite, kaip visa tai pakeisti, tačiau nebus lengva atsispirti pagundoms, palaimingo užsimiršimo ieškant darbe.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Tobulėjimo pamokos. Vasaris įsuks į pokalbių šurmulį, kiek smukdantį jūsų darbo kokybę. Venera, įžygiavusi į Avino teritoriją, praplės jūsų suvokimo ribas ir leis matyti plačiau, keliauti toliau. Partnerių lūpomis bus pasakyta tikroji tiesa.

Bendravimo įgūdžius tobulinti padės pakitusi Jupiterio kryptis, dėl ko jums bus atsiųsta vis daugiau priežasčių pakartoti tai, kas užmiršta, ir susitikti su žmonėmis, galinčiais jus ko nors išmokyti. Šios ilgokai truksiančios tobulėjimo pamokos bus mažumėlę skausmingos, nes jūs tikėsite, jog patys geriausiai viską žinote, ir nenoriai mokysitės ar eisite į kompromisus.

Laimė, nutiks daugybė beveik stebuklingų įvykių, kuriuos tereikės pamatyti ir jais patikėti. Vienas iš tokių – Mėnulio užtemimas jūsų ženkle. Jis paskatins į viską reaguoti labai asmeniškai, todėl jus pasiekusios geros žinios ar malonūs siurprizai išmuš jus iš pusiausvyros. Nesunkiai galite perlenkti lazdą. Aplinkybės paskatins rimčiau pasirūpinti savo autoritetu, dėl to ryšitės išvaizdos pokyčiams ar asmenybės tobulinimui.

Saulės užtemimas gali padėti jums užbaigti tai, ko patys nesiryžote. Regis, būsite įtraukti į bendrų lėšų, kreditų, paveldėjimo, draudimo ir panašius reikalus. Kuklumas ir pastangos dėl bendros gerovės, o ne išdidumas ir noras kitiems įbrukti savo požiūrį, jus perkels į aukštesnį lygį.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Neišnaudotos galimybės. Mėnesio pradžioje jūsų dosnumas atsigręš prieš jus, tačiau net iš anksto įspėti pasielgsite taip pat. Malonumų ir finansų planeta Venera mokys vertinti tai, ką galima patirti dviese, suvienijant resursus ir pajėgas.

Jūsų ženklo valdovas Merkurijus neleis užmiršti apie save, jūsų mintis nukreipdamas į geresnės sveikatos, tobulesnės buities ir sklandesnio darbo paieškas. Regis, būtų mažų mažiausiai neišmintinga atstumti pagalbą, dovanas ir kitas gėrybes (dažnai visai netikėtas ir neplanuotas), kuriomis norės pasidalinti kiti.

Nors aplink netrūks pasiruošusiųjų jums ką nors pasiūlyti, nepaliksite likimo valiai ir savo asmeninių vertybių srities, kurioje dabar bus pravartu pamatyti neišnaudotas galimybes ir jas panaudoti tam, kad įgytumėte daugiau pasitikėjimo savimi ir galėtumėte pasimėgauti užsitarnautomis gėrybėmis.

Pirmoje mėnesio pusėje neperkraukite savo dienotvarkės darbais, nes vykstant Mėnulio užtemimui jums svarbu bus pasirūpinti savo vidine harmonija. Susidūrę su apribojimais namuose, labai nenusiminsite, nes bus kas teikia atgaivą.

Iš vasario pabaigoje vyksiančio Saulės užtemimo gausite naudos, jei pažabosite savo norus dėl kito žmogaus. Priimkite tai, kas jums siūloma, stebėdami progas, jomis pasinaudodami, išpildydami kito žmogaus norus ir šį tą dėl jo ar jos paaukodami.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Užsitarnauti pagarbą. Vasario pirmos dienos jus įtrauks į bandymus žodžiais įrodyti savo galias. Svarbi žinia – jūsų ženklo valdovės Veneros pozicija priešingame jums ženkle Avine gali būti naujų santykių pažadas ar galimybė daugiau dėmesio parodyti savo antrajai pusei.

Bendrauti bus nemažiau gera, nes Merkurijus įsikūręs jūsų saviraiškos ir gyvenimo džiaugsmo srityje. Aplink vykstantys susitikimai, sklaidančios idėjos leis suprasti, kad santykiai yra nuostabus žaidimas, kuriame laimi visi jame dalyvaujantieji.

Ne tokį tobulą paveikslą matysite žiūrėdami į veidrodį, netruksite suprasti, jog būtina save tobulinti. Dėl to galima apkaltinti jūsų ženklu atgal judantį Jupiterį. Kita vertus, galima jam padėkoti už tai, kad turite priežastį save keisti ir užsitarnauti pagarbą. Tiesą sakant, kelionėje į save gali būti ir šilto, ir šalto, ypač, jei reaguosite į tai, ką siūlo ir kaip elgiasi kiti.

Mėnulio užtemimas aptiks jus komandoje. Rimtai vertindami jus pasiekiančias naujienas, užmegztas pažintis ar gautą informaciją, kolektyvui pasitarnausite geriau, nei rodydami savo ambicijas ar konkuruodami.

Saulės užtemimas mėnesio pabaigoje užklups jus pasinėrusius į kasdienybę. Norėdami ją paįvairinti ar praskaidrinti, ieškosite kūrybiškesnių sprendimų, geresnės savijautos ir nuoširdesnių santykių. O jei ieškosite, būtinai rasite, tik ne ten, kur dairysitės.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savęs paieškos. Vasario pradžioje bus sunku išlaviruoti neaiškių motyvų ir pažadų greitkelyje. Veneros viešnagė Avine neleis lengviau atsikvėpti, nebent darbas ir konkurencinė aplinka darbe jums yra maloniausi dalykai gyvenime.

Šį mėnesį netrūks ir nostalgiškų prisiminimų bei diskusijų, kaip patobulinti vieną ar kitą šeimos gyvenimo kertę. Šie pakeitimai eisis lyg iš pypkės, turėsite pakankamai originalių sprendimų, energijos ir pagalbininkų visam tam įgyvendinti.

Kiek sunkiau seksis suprasti, kodėl jumyse kirba noras atrasti šį tą, ko dar nesate ieškoję. Nestabdykite savęs, nes ši vidinė kelionė gali būti stebuklinga. Tiesa, jos metu gali tekti ne kartą susigrumti su vidiniais priešais ar sugrįžti į realybę, kad šį tą patys suprastumėte ir kitiems išaiškintumėte.

Nuo dvasinių kelionių atitrauks Mėnulio užtemimas vasario 11 d. Jie neleis likti tarp keturių sienų. Norėdami pelnyti žmonių pagarbą, iki išnaktų darbuositės. Savo talentų netausodami, o kuo rimčiausiai juos įdarbinę, atrasite priežasčių aukštai iškelti galvą.

Saulės užtemimas pasiūlys papildomų džiaugsmo akimirkų. Saviraiška, džiugiai ar romantiškai praleistas laikas yra tai, ko jūs nusipelnysite, ypač, jei mažiausiai galvosite apie save ir susitaikysite su kai kuriais buities nepatogumais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nepaisykite kliūčių. Paskutinis žiemos mėnuo prasidės pernelyg daug bendraujant su draugais. Venera, kuri nuo šiol rūpinsis jūsų saviraiška, apdovanos romantika ir gyvenimo džiaugsmu. Merkurijus kvies daug šnekėti, domėtis, susitikti, derėtis, judėti ir mokytis. Turėsite daugybę priežasčių pasidžiaugti, ką nors aptardami ar patirdami kartu su kitais.

Dėl Mėnulio užtemimo antros mėnesio dekados pradžioje išryškės, kurie ryšiai su užsienyje gyvenančiais bendramoksliais ar mokytojais turės būti pakoreguoti. Entuziazmu ir optimizmu pagrįstą paramą jums pasiūlys drauge dirbanti komanda, o jūs kuo rimčiausiai ją įvertinsite.

Jūsų ženklo valdovas Jupiteris pradės judėti atgal, o tai paskatins peržiūrėti esamą draugų sąrašą ir atsisakyti tų, kurie jums trukdo, ir pridėti tuos, kurie padeda jums didinti savo autoritetą komandoje. Didžiausias iššūkis bus nesuklysti, dėl to žengsite du žingsnius pirmyn ir tris atgal. Nepaisydami visų kliūčių, kaskart gausite nuostabių žinių ir didžiulio optimizmo porciją.

Mėnesio pabaigoje dėl Saulės užtemimo prisiminę, kad šeima yra svarbiausia, sumažinsite savo polėkius ir viliojančias aplinkinio pasaulio pagundas. Pasiaukoję dėl šeimos, regis, tinkamai įvykdysite Saulės užtemimo jums skirtą misiją.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Įvykiai namuose. Mėnesio pradžioje laikyti liežuvį už dantų jums bus tikras iššūkis. Dėl to darbe gali tekti išsrėbti nemažai košės. Užtat namuose bus gerokai maloniau, nes juose viešpataus grožio, malonumų ir meilės planeta Venera. Namai taps didžiausia jūsų vertybe.

Merkurijus, perėjęs iš jūsų ženklo į gretimą, paragins suskaičiuoti tai, ką turite, pagalvoti, kaip uždirbti daugiau ir tinkamai išleisti. Regis, ir vienam, ir antram motyvų atsiras namuose.

Pagreitį įgavusios jūsų karjeros perspektyvos šiek tiek stabtels, nes atsiras būtinybė pakoreguoti tikslus, aplinkybes ir atrasti būdų, kaip tuos tikslus efektyviau pasiekti. Įvykiai namuose savaip stabdys ar koreguos jūsų poelgius, įnešdami chaoso, tačiau padėdami jums atrasti iki šiol neatskleistas savo galias.

Dėl Mėnulio užtemimo vasario pradžioje turėsite išbandyti savo jėgas, spręsdami intymių santykių, bendro turto ir to, kas jus sieja su kitais žmonėmis, galvosūkius. Nutraukę nepasitikėjimo grandinę, atleidę ar atsiprašę, išsilaisvinsite ir atrasite kituose tai, ko anksčiau nepastebėjote.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Pavyzdys kitiems. Vasaris atskubės nešinas įkvepiančiais pažadais, bet nepatvirtindamas, jog jie realūs. Puikios naujienos išsiilgusiems bendravimo džiaugsmo – jūsų vertybe taps išvykos, pažintys, susitikimai, žinios ir, be abejo, pokalbiai.

Antrąją mėnesio savaitę į jūsų ženklą perėjęs Merkurijus padės reikšti savo mintis ir papasakoti apie save. Išnaudokite visas progas, padedančias jums tapti tikru pavyzdžiu, kaip reikia bendrauti, pranešti naujienas ir žodžiais stebinti bei džiuginti kitus.

Nebus lengva prisiversti gilinti savo žinias, stiprinti tikėjimą ir pasikartoti optimizmo pagrindus. Būtinybė apginti savo paslaptis ir įsitikinimus vers sudėti ginklus, tačiau greitai vėl gausite patvirtinimą, kad esate teisingame kelyje.

Mėnulio užtemimas Liūto ženkle jums – santykių peržiūrėjimo ir sužydėjimo laikas. Neskubėkite koreguoti aplinkybių pagal savo norus, o veikite pagal jums kito asmens parodytą planą. Jei jis netobulas, kartu jį patobulinkite, pasinaudoję draugų patarimais ir visokeriopa pagalba.

Saulės užtemimas Žuvų ženkle mėnesiui baigiantis stabtels ties jūsų asmeninėmis vertybėmis. Galimas pokytis, pakeisiantis jūsų pajamų pobūdį, dydį ar savivertę. Būdami dosnūs, patys gausite daugiau.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Būkite savimi. Mėnesio pradžioje jūsų komandoje atsiras žmonių, kurie turės ką pasiūlyti ar bent taip manys. Laimė, Venera suteiks jums progų patiems apsidovanoti.

Merkurijus primins, kad ir vieniems pamąstyti – neprastas užsiėmimas. Dalį to, ką sugalvosite ar išsvajosite, mėnesiui įpusėjus įgyvendinsite ar kitaip iš to pasipelnysite.

Mėnulio užtemimas vasario pirmoje pusėje – santykių su kolegomis patikrinimas, dienotvarkės, mitybos ir sveikatinimo priemonių peržiūrėjimas. Iš įvairiausių šaltinių gauti pasiūlymai bus veiksmingi ir padės užtikrinti kasdienio gyvenimo harmoniją.

Pakeitęs kryptį Jupiteris parodys, kokių dovanų nepasiėmėte. Jei taip atsitiko dėl pasitikėjimo kitais stokos, jums bus duota laiko ir galimybių pasimokyti. Šios pamokos ne vien glostys širdį, bet ir vers įrodyti savo vertę ar išsikovoti tai, ko jums reikia. Eidami prieš vėją veikiausiai būsite nublokšti šalin, tačiau nesiliausite bandę.

Saulės užtemimas mėnesio pabaigoje jūsų ženkle kvies būti savimi. Kai įvykiai ir aplinkybės jus ves tiesiai ten, kur turite būti, pradėsite įgyvendinti savo siekius. Jūsų veiksmai bus lemtingi, todėl stebėkite ženklus.

Horoskopą sudarė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt