Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

5 moterų intymaus gyvenimo klaidos

Jis ir Ji
Fotolia nuotr. / Jis ir Ji
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Psichologai išskyrė 5 didžiausias moterų klaidas, kurios gali atstumti vyrus. Pasidomėkime, gal ir mes jas darome…

1. Plepumas. Iškalba galima sugundyti vyrą ir nusivesti tiesiai į lovą, bet jau ten – stop! Seksas ir pliurpimas apie nieką dažniausiai nesiderina. Tai juk dviejų kūnų pokalbis. Be žodžių.

 

2. Palyginimai. „O žinai, tu geresnis nei Jonas, mano eks!“ – tokie šūksniai po meilės nakties dažnai viską sugadina. Geriau jau ištarti: „Tu pats geriausias!“ Juk komplimentas turi būti komplimentas, o ne palyginimas. Ypač su savo eks.

 

3. „Lenta“ lovoje. Yra moterų, kurios įsitikinusios, kad lovoje geriau apsimesti mirusia – tegul vyriškis darbuojasi. Tokia pasyvi pozicija nervina ir atvėsina absoliučią daugumą vyrų. Po tokio sekso jie jaučiasi taip, lyg būtų pasportavę sporto salėje: pavargti pavargo, bet emocijų ar jausmų – nulis.

 

4. Įkyrumas. Ji stengiasi sugundyti jį būtent tada, kai vyriškis paniręs į mėgstamą veiklą, tarkime, žiūri futbolą. Varžydamasi su mėgstamiausia vyro futbolo komanda, dažna moteris pralaimės – jei ji jį ir atitrauks nuo televizoriaus, seksas bus skubotas ir chaotiškas. Taigi kartais verta palaukti. Tikrai verta.

 

5. Klausimai „ne į temą“. Moterims gal tai atrodo natūralu, bet vyrams prieš orgazmą atsakyti, ar jis TIKRAI jus myli, gana keista ir viską tiesiog gadina. Jis gal ir numyks, kad taip, bet viduje greičiausiai susierzins. Kaip ir po klausimo: „O iš kur to išmokai?“ – aišku, iš ten ir iš tų laikų, kai jūsų dar nebuvo šalia… Po tokių klausimų neretai pereinama prie santykių aiškinimosi ir aistros kaip nebūta.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt