Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

8 požymiai, kad jis – ne jums skirtasis

Jis ir Ji
Fotolia nuotr. / Jis ir Ji
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Retkarčiais verta paklausyti silpno širdies balselio, kuris vis bando pasakyti, kad susitikinėjate ne su tuo žmogumi. Tačiau kartais nugali hormonų audros ar įsitikinimas, kad bet kuriuo atveju tai yra geriau, nei būti vienai. Kol dar skraidžiojate kupina emocijų padebesiais – įtikinti jus beviltiška, tačiau jei jau abejojate, vadinasi, rožiniai akiniai pamažu slysta nuo akių…

Taigi sukluskite, jei :

 

1. Atrodo, kad jis susitikinėja ne su jumis, o su savo motina. Jis su ja praleidžia daugiau laiko nei su jumis ir neturi nuo jos jokių paslapčių. Maža to, jis nuolat lygina jus su ja ir ne jūsų naudai. Mama laiko jį už tokio trumpo pavadėlio, kad jis be jos nieko nesprendžia. Tad turbūt ir jūsų ateities klausimas – jos rankose.

 

2. Jūsų įpročiai ir požiūris į gyvenimo būdą, vertybes – absoliučiai skirtingi. Jums patinka keliauti, pramogauti, išbandyti įvairias naujoves. Manote, kad pinigus dera leisti linksmai ir naudingai, juk jis užspaudęs kaupia juos ateičiai ir smerkia jus už tokį švaistūnišką charakterį. Nuolatinis nusivylimas vienas kito gyvenimo būdu – garantuotas. Ir beveik nekyla abejonių, kad netolimoje ateityje tai sukels rimtų problemų. Nebent kažkuris iš jūsų imsite keistis dėl partnerio. Bet... tai kvepia vidiniais konfliktais.

 

3. Išrinktasis nesupranta jūsų juokelių. Galite kikenti susiriesdama, o jis reaguos ledine tyla arba dar blogiau – šaipysis iš neva nevykusio jūsų humoro. Gal jis apskritai neturi humoro jausmo ar reaguoja tik į vulgarius anekdotus apie antrą galą? Tai, deja, nepataisoma... O humoras porai yra kur kas svarbesnis dalykas, nei gali atrodyti. Netgi mokslininkai tyrimais įrodė, kad poros, prijaučiančios humorui, yra daug tvirtesnės ir kur kas lengviau sprendžia susidariusius sunkumus, konfliktus. Trumpai tariant, humoras – tai raktas į tvirtą ryšį. O jei jis smarkiai šlubuoja, nemalonumai tarp partnerių neišvengimi...

 

4. Jis nėra pasiruošęs rimtiems santykiams. Scenarijus toks: iš pradžių jis nuolat skambina ir suokia, kaip pasiilgo ir kaip trokšta jus vėl pamatyti, bet kai santykiai tampa artimesni, jis ima trauktis ir išsisukinėti.

 

5. Jis nori vaikų, o jūs – dar ne (arba atvirkščiai). Vienas mano, kad dabartinis jo tikslas – vedybos ir krūva vaikų, kitam gerai ir dviese be įsipareigojimų. Atviras ir nuoširdus pokalbis sudėtų visus taškus ir leistų apsispręsti dėl jūsų ateities.

 

6. Tarp jūsų ir partnerio socialinio statuso – visiška praraja. Vieno jūsų pareigos ir atlyginimo dydis verčia švilptelėti, kitas – bedarbis arba turi nekenčiamą darbą, už kurį mokama minimali alga. Kai aistra pravės, skirtumai dar labiau išryškės. Patikėkite, socialinis veiksnys svarbus ne tik Meksikos melodramose. Jis veikia ir mūsų visuomenėje. Nes už socialinės padėties paprastai slypi kiti gana sunkiai suderinami skirtumai: kitas mąstymas, skirtingas mentalitetas, kita aplinka ir draugų ratas... Dažniausiai ilgainiui šie skirtumai ima kelti diskomfortą abiem partneriams.

 

7. Kai pirmą kartą susitikus – jokios chemijos. Nors, pamačius jį ar ją, pilve kaipmat suspurda drugeliai, tai toli gražu dar nereiškia, kad netrukus bus vedybos. Bet jei nuo pat pradžių nejaučiate jam jokios fizinės traukos, jokios aistros, gali būti, kad taip ir liks. Nė vienas iš jūsų dėl to nekaltas – tiesiog nesate vienas kitam skirti. Plačiau apie tai galite paskaityti santykių eksperto Šarūno Mažuolio straipsnyje.

 

8. Kai nuolat esate apimta nerimo ir dvejonių. Jei jis – tas vienintelis, dėl jo neturėtų kilti jokio netikrumo, atvirkščiai –bus ramu ir jauku. Jei nuolat esate draskoma abejonių, jei jaučiatės taip, lyg vaikščiotumėte peilio ašmenimis, verta pagalvoti, ar tikrai esate su savo žmogumi.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt