Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

8 priežastys, kodėl vyrai meta moteris

Vyras ir moteris
Fotolia nuotr. / Vyras ir moteris
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Išsiskyrimas – sudėtingas gyvenimo pokytis ir dažniausiai sunkiai išgyvenamas abiejų pusių. Tuomet save kamuojame klausimais, kodėl taip atsitiko, ką darėme ne taip, kaip kitą kartą išvengti tokio paties likimo…

Žinoma, vieno kalto nėra, todėl pravartu įsigilinti į savo elgesio modelį, emocijas, reakcijas į sudėtingas situacijas. Atsakymą turite savo rankose, tik, deja, ne visos norite jį suvokti ir pripažinti…

Taigi, kokios skyrybų priežastys puikuojasi pirmosiose gretose?

 1. Moterys nesiklauso. Sutikite, mes kalbame kur kas daugiau nei vyrai. Ir, užuot leidusios pasisakyti savo mylimajam, užkudakuojame taip, kad jam sunku įkišti savo trigrašį į iškalbų monologą. Stenkitės atrasti tokį komunikacijos modelį, kuris būtų priimtinas jums abiem, o ne vienai poros daliai. Išmokite klausytis ir laiku prikąsti liežuvį. Galbūt dėl jūsų susirūpinimo savimi mylimasis pasijuto vienišas?
 2. Jos klausosi tik savo draugių. Na, kokios gi jos santykių ekspertės? Iš tikrųjų, kas jūsų meilės istoriją gali žinoti geriau nei jūs pati? Nepasikliaukite tik kitų žmonių nuomone. Juk jeigu mes matome tai, ką norime matyti, ar tai nereiškia, kad ir jie mato tik tai, ką nori? Draugės gali patarti, paguosti, tačiau turėkite savo nuomonę ir netapkite aplinkinių įkaite.
 3. Manipuliacija. Naudojatės savo žodžiais, kūnu ar dar bala žino kuo, kad gautumėte tai, ko norite. Negalvokite, kad vyrai – kvaili avinėliai, klapsintys akytėmis ir nė nenutuokiantys, kokius planus rezgate, kokių tikslų siekiate. Tarkime, neretai moterys, bausdamos vyrus, atsisako mylėtis arba apskritai naudojasi savo meilės taktika tikslams pasiekti. Kai kuriems vyrams tai labai greitai pabosta.
 4. Pavydo scenos. Pavydas – santykių žudikas. Iš pradžių jis gali atrodyti visai malonus (ak, tu tik pagalvok, jis/ji taip mane myli, kad net pavydi!), tačiau iš pūkuoto katinėlio pavirsti į slidų žaltį jam nereikia daug laiko. Tuomet duš indai, o gal net ir dar blogiau. Trumpai tariant, nesprauskite savo mylimojo į kampą, kamuodamos kvailais klausimais, priekaištais ar iš piršto laužtais barniais.
 5. Įsipareigojimų fobija. Kieno tai bėda – jūsų ar vyriškio? Baimė kurti santykius prilygsta vaikiškam, primityviam ir naiviam gyvenimo suvokimui. Jeigu jūsų vyriškis nenusiteikęs įsipareigoti, kažin ar protinga jį versti daryti tai, ko nenori. Argi norėtumėte tokio mylimojo, kuris vos iškilus sunkumams, dėtų į kojas?
 6. Esate per daug savarankiška arba per daug nuo jo priklausoma. Kraštutinumai niekada nėra gerai, taigi, jeigu pati skaldote malkas, vairuojate vilkiką, tai ženklas vyrui: o dėl ko aš reikalingas? Ir apskritai gyvenime nėra nieko, dėl ko turtumėte prašyti pagalbos. Tačiau jei vaidinsite kietą ir visagalę, vyras jausis nereikalingas. Tačiau jiems ne prie širdies ir „vargšelės“, ašarojančios, kad nulūžo jų batelio kulniukas, perdegė lemputė ar kažkas pasakė pastabą.
 7. Praeities vaiduokliai. Jeigu atleidote vienas kitam, netraukite konflikto į dienos šviesą, nešluostykite nuo jo dulkių ir nemaitinkite savo energija! Santykiuose laikykitės tekančios upės principo: niekada neverta prisiminti to, kas jau buvo.
 8. Nuobodulys ir monotonija. Santykių pradžioje degate aistra, trykštate meilės fejerverkais, ir pasaulis atrodo stebuklingai spalvotas. Tačiau „pagirios“ praeina, ir pamatote trūkumus. Kai kuriems vyrams dargi atrodo, kad žolė kitur žalesnė, saldesnė, tad jie susikrauna daiktus ir išeina vėl patirti emocijų svaigulio... Patarimas abiems: kurti kokybiškus santykius labai sunku, tačiau jie duoda kur kas daugiau pozityvios ir emocinės naudos nei blaškymasis lyg peteliškei aplink ugnį. Tačiau poroje yra du žmonės ir geriausia tuomet, kai jie žiūri viena kryptimi...

Priežasčių „greitukas“

Viename interneto portale buvo pateikti apklausos duomenys apie tai, kokios priežastys turėjo didžiausią įtaką skyryboms.

 • Vyras nebuvo pasiruošęs rimtiems ir naujiems santykiams.
 • Vyrams atrodė, kad jie nebuvo patys svarbiausi savo mylimosioms.
 • Moterys mažai dėmesio skyrė savo išvaizdai.
 • Jos labai retai norėjo sekso.
 • Poroje kildavo daugybė barnių.
 • Vyras turėjo kitą moterį.
 • Dėmesio: moteris buvo per daug… plaukuota. Taip, tai gali būti priežastis skyryboms…
 • Moteris visuomet vėluodavo.
 • Ji blogai bučiavosi.
 • Mes tiesiog per daug skirtingi...
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt