Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Aklas pasimatymas: vyrai bijo moterų su antsvoriu, moterys – galimų maniakų

Pasimatymas
„Shutterstock“ nuotr. / Pasimatymas
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Eidami į aklą pasimatymą, vyrai ir moterys jaudinasi dėl skirtingų priežasčių.

Pažinčių svetainės flirtas.lt atliktas tyrimas parodė, kad 36 proc. vyrų labiausiai nerimauja, kad į susitikimą su juo ateisianti mergina turės antsvorio. Trečdalis dailiosios lyties atstovių baiminasi, kad jų pasimatymo draugas – maniakas. Tomis pačiomis baimėmis dalijasi visų amžiaus grupių vyrai ir moterys.

„Ši moterų baimė kyla iš nepasitikėjimo vyru, su kuriuo ruošiasi susitikti. Patarimas vienas – jei nepasitikite, tai ir nesusitikite su juo. Jei jis labai patrauklus, iškalbingas ir norite būtinai pasimatyti, sprendimo būdas irgi tik vienas – bendravimas. Tik kalbėdamiesi pažinsite vienas kitą ir galėsite įsitikinti, ar tai žmogus, su kuriuo norite užmegzti pažintį ir – ateityje – tvirtus santykius“, – teigia pažinčių svetainės rinkodaros vadovas Audrius Vrubliauskas.

Su visiškai nepažįstamu žmogumi pasiryžusioms susitikti merginoms A. Vrubliauskas duoda patarimų.

„Pasitikėti žmogumi yra nuostabus jausmas, bet pasitikėjimą reikia užsitarnauti. Per pirmuosius pasimatymus praneškite savo draugams ir artimiesiems, kur einate ir su kuo susitinkate. Pakraukite savo telefoną ir tegu draugai keliskart jums paskambina. Žinoma, susitikite gerai apšviestoje, viešoje vietoje ir turėkite pinigų taksi“, – pasakoja jis.

Taip pat skaitykite: Pirmasis pasimatymas: kaip per 12 minučių padaryti įspūdį?

Pasak jo, šios taisyklės galioja ir vyrams, tačiau jie pernelyg pasitiki savo jėgomis. „Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl jie nesijaudina dėl saugumo, bet bijo keliolikos papildomų kilogramų. Iš tiesų, juos gąsdina ne tai, kad mergina atrodys kitaip nei nuotraukose. Jie bijo pasirodyti paviršutiniški „neigiami vyrukai“, jei negalės susižavėti mergina – juk jos vidus jiems patiko“, – sako A. Vrubliauskas.

Mažiausia iš vyrų nurodytų baimių yra antroji didžiausia moterų nerimo priežastis. Susitikimo metu apsikvailinti bijo 18 proc. moterų.

Tyrimas taip pat atskleidė, kad antra dažniausia vyrų baimė yra per anksti žengti pirmąjį žingsnį ir apsikvailinti. Ją nurodė 15 proc. apklausoje dalyvavusių vyrų.

Beveik tiek pat vyrų bijo, kad jie merginai nepatiks, o juos pamačiusi nuspręs iš viso nebesusitikti. 13 proc. nerimauja, kad įsimylės be atsako.

„Paradoksalu, tačiau vyrų nerimą dėl merginos išvaizdos seka įvairios baimės, kad į jų jausmus nebus atsakyta. Jų logika tokia: patinka merginos vidus – kviečiu į pasimatymą, atrodo patraukliai – jau beveik užgimsta simpatija. Dažnai, kai vyras susižavi moterimi, jo pasitikėjimas savimi krinta ir jis sunerimsta: „o kas bus, jeigu bus“, – aiškina pažinčių svetainės rinkodaros vadovas.

Taip pat skaitykite: Vyrų ir moterų nuomonė apie šiuolaikinį pasimatymą: kam derėtų apmokėti sąskaitą?

Tik 8 proc. vyrų bijo, kad atėję į pasimatymą su mergina gali nukentėti. Tiek pat jų nerimauja dėl to, kad į pasimatymą ateisianti mergina ar moteris atrodys vyresnė nei nuotraukose. Dar 6 proc. stipriosios lyties atstovų gąsdina galimybė, kad susitikimo metu pasirodyti nevykėliu. Vyrų ego iš prigimties yra didžiulis ir galimybė patirti nesėkmę jie labai sumenkina.

„Shutterstock“ nuotr./Pasimatymas
„Shutterstock“ nuotr./Pasimatymas

Įdomu, kad mažiausia iš vyrų nurodytų baimių yra antroji didžiausia moterų nerimo priežastis. Susitikimo metu apsikvailinti bijo 18 proc. moterų, tačiau tai nereiškia, kad moterų ego ir pasitikėjimas savimi yra mažesni.

Jos labiau rūpinasi detalėmis ir menkiausia, vyrui nepastebima smulkmena joms atrodo kaip tragedija. Dar 11 proc. moterų gąsdina tai, kad vyras nepasirodys ir jas paliks laukti, o kas dešimtai dailiosios lyties atstovei ramybės neduoda, jog vyras bus vyresnis nei sakėsi esąs.

Nors vyrams partnerės antsvoris yra didžiausia baimė, dėl to nerimauja tik 9 proc. moterų. Beveik tiek pat jų bijo įsimylėti be atsako, o mažiausiai nerimo joms kelia, kad per anksti žengs pirmąjį žingsnį. Šią pareigą jos dažniausiai perduoda vyrams ir pasimatymo metu sprendžia – atsakyti į jų pastangas ar ne.

Taip pat skaitykite: 20 išsiskyrusio vyro patarimų vedusiems vyrams

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt