Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Antra santuoka: kaip neužlipti ant to paties grėblio?

Vestuvės
Fotolia nuotr. / Vestuvės
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Tuokdamiesi teoriškai visi pasižada kartu sulaukti senatvės, bet praktiškai antrąja puse neretas nusivilia jau po kelerių metų. Nejaugi tai tas pats žmogus, kurį taip karštai mylėjau? Kodėl gyvenimas su juo taip papilkėjo ir manęs nebedžiugina? Tada skyrybos. O kas toliau?..

Išsiskyrusioms moterims jau nebesinori žaisti princesės savo vestuvėse: jeigu jau tuokiamasi antrąsyk, tai dažniausiai su nerimu širdyje. Dar liūdniau, jei manoma, kad po skyrybų užtenka tik auginti vaikus, nes „niekam daugiau manęs nereikia“. Kaip tik buvusi praeitis gali jums padėti nuspręsti, ar kiti santykiai turi perspektyvą. Nedarykite dažnai pasikartojančių klaidų:

  • Nekurkite naujos šeimos vien tik norėdama atkeršyti buvusiajam. Pakenksite ne jam, o sau: meilė liks nustumta į antrą planą, nes stengsitės pakelti savo savivertę, užgniaužti buvusį nusivylimą santykiais ir įgelti pirmajam sutuoktiniui. Tokia santuoka jau iš anksto pasmerkta.
  • Buvę problemiški santykiai turėtų išmokyti jus dar vieno svarbaus dalyko: neįmanoma sukurti tvirtos santuokos be kompromisų, kantrybės ir atlaidumo. Egoizmas – ne pats geriausias pagalbininkas šioje situacijoje. Tik troškimas sukurti abi puses tenkinančius santykius gali laiduoti laimingą santuokinį gyvenimą.
  • Yra moterų, kurios įsitikinusios, kad antrasis sutuoktinis bus šimtą kartų geresnis už pirmąjį, ir šia džiugia žinia nori pasidalyti su visais savo pažįstamais ir artimaisiais. Patikėkite, tai visai nebūtina. Iš anksto nėra ko taip idealizuoti sutuoktinio: jei jis toks nuostabus, visi tuo ir taip įsitikins.
  • Nevertėtų į naująją šeimą atsinešti senos niūrios patirties. Nedera pulti į kitą kraštutinumą, t. y. įtikinėti save, kad visi vyrai vienodi, kad nereikia jiems atsiverti, jog vėl neįskaudintų. Netiesa. Kiekvienas vyras yra vis kitoks. Santykiai su nauju žmogumi turi atnešti nuoširdaus džiaugsmo į jūsų gyvenimą, tad neverta užsidaryti savyje ir iki gyvenimo galo bijoti pasitikėti vyrais.
  • Jei norite pradėti naują gyvenimą, nustokite lyginti visus vyrus su buvusiuoju. Moterys linkusios idealizuoti buvusius santykius, tad nesąmoningai ieško naujojo draugo bruožų, kurie neprilygsta buvusio sutuoktinio savybėms. Koncentruokitės į teigiamus dalykus.
  • Tik neįsivaizduokite, kad vaikai yra kliūtis naujai laimei. Tiesiog duokite naujajam partneriui laiko susidraugauti su jūsiškiais. Vyresniesiems galima paaiškinti, kad išsiskyrę tėvai tebeturi teisę į laimę su kitais žmonėmis.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt