Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Atmintinė moterims: ko baiminasi vyrai

Atmintinė moterims: ko baiminasi vyrai
Fotolia nuotr. / Atmintinė moterims: ko baiminasi vyrai
Šaltinis: „Edita“
0
A A

Baimę mylėtis gali patirti ne tik šešiolikmetis, bet ir subrendęs vyras. Dažniausiai viskas prasideda nuo to, kad kažkada kas nors nepavyko. Nors tai buvo seniai, tačiau įsiminė ilgam. Kaip seksualinės baimės gali komplikuoti stipriosios lyties gyvenimą, gerai žino seksologai. O mums reikia žinoti, kaip įskiepyti pasitikėjimą savimi partneriui, kuris baiminasi nesėkmės artumo akimirką.

Taigi kokios seksualinės baimės gali kamuoti vyrus...

► Baimė: „O jeigu man nepavyks?“

Šią frazę ištaria beveik kiekvienas, kuris ryžtasi praverti psichoterapeuto ar seksologo duris. Už šių nerimo kupinų žodžių slypi bene didžiausia vyrų baimė, kad lemiamą akimirką nebus erekcijos ir jie nuvils partnerę. Tokią baimę pasąmonėje jaučia daugybė vyrų. Ji padvigubėja (ar net patrigubėja), jei kada nors kažkas panašaus jau yra įvykę.

 

Kaip galite padėti

• Jokiu būdu nesišaipykite, nerodykite apmaudo ar pykčio. Jeigu judviem tai pirmasis intymus suartėjimas ir pastebite, kad vyras varžosi, nedrįsta, mėgina atitolinti sueitį, nebijokite padrąsinti, imkitės iniciatyvos.

• Su vyriškiu, kuris su jumis jau kartą patyrė fiasko, derėtų elgtis dar atsargiau. Frazės „Pamėginkime dar kartelį, gal išeis?“ arba „Nesisielok, visiems taip pasitaiko“, ištartos su užuojautos gaidele balse, yra blogiausia, ką galima sugalvoti tokioje situacijoje. Pasistenkite, kad partneris atsipalaiduotų, nuoširdumu ir geranoriškumu įtikinkite jį, kad judviejų santykiai ir taip yra artimi, kad seksas nėra jų esmė. Vyrui tereikia pasijusti mylimam, ir psichika vėl susitvarko, atsigauna refleksai .

• Neskubėkite pereiti prie aktyvių veiksmų. Luktelėkite, kol partnerį iš tikrųjų apims aistra.  

 

► Baimė: „Man su ja nieko neišeis“

Tai ne tokia pat baimė, kaip pirmoji. Vyras baiminasi, kad erekcija jam sutriks, kai mylėsis būtent su jumis, nors kitoms jis buvo puikus seksualinis partneris. Kodėl? Todėl, kad jus jis įsimylėjęs ir yra vyras, kuriam stiprūs, pakylėti jausmai nuslopina „žemuosius“ instinktus (beje, tokie vyrai – toli gražu ne retenybė).

 

Kaip galite padėti

• Jeigu esate nusiteikusi rimtiems santykiams, geriausia taktika – žaismingas, švelnus elgesys. Tai padės partneriui atsipalaiduoti. Svarbiausia, neskubinkite įvykių ir savo elgesiu leiskite jam pajusti, kad esate reali moteris – ne padangių meilės mūza.

• Venkite partnerį psichologiškai spausti. Su vyriškiu, kuris baiminasi nuvilti, negalima būti nekantriai, piktai ar šiurkščiai. Mažiausias agresyvumas, ir situacija dar labiau pablogės.

 

► Baimė: „Gal aš pernelyg greitai baigsiu?“

Priešlaikinė ejakuliacija vargina labai daug vyrų. Pagal statistiką net 73 proc. vyrų mano, kad jų lytinis aktas nėra užtektinai ilgas, tačiau dėl pernelyg ankstyvo sėklos išsiliejimo realiai kenčia tik 24 proc. vyrų. Ši bėda dažniausiai vargina tuos, kurie fiziologiškai greitai susijaudina ir patiria orgazmą. Kuo didesnį nenuvargstančio meilužio įspūdį trokšta padaryti vyras, tuo labiau jaudinasi, taigi greita pabaiga – neišvengiama.

 

Kaip galite padėti

• Stengiantis įveikti priešlaikinę ejakuliaciją, psichologų teigimu, reikia sumažinti nerimą (tai jūsų užduotis) ir išmokti valdyti ejakuliacinį refleksą (vyro užduotis).

• Jei vyras sukaups dėmesį į jūsų naujų erogeninių zonų paiešką, rūpinsis jūsų pojūčiais, užmirš savo nuogąstavimus.

 

► Baimė: „O jeigu mano „daiktas“ jai pasirodys...“

Toliau galite įrašyti pati – pernelyg didelis, mažas, plonas, negražus ir t. t. Kaip daugelis moterų yra nepatenkintos savo krūtinės dydžiu ar forma, taip ir vyrai turi pretenzijų savo intymiajai kūno daliai. Jei pasididžiavimas didelis, vyras baiminasi, kad partnerę tai išgąsdins. Jei mažas, vyras bijosi pajuokos ar nusivylimo. Daugumai stipriosios lyties atstovų šis dalykas atrodo toks reikšmingas, kad jų nė trupučio neguodžia daugybės tyrimų rezultatai, kurie rodo, jog moteris kur kas labiau jaudina emocinė santykių pusė nei penio dydis ar forma.

 

Kaip galite padėti

Dažnas vyras pageidautų, kad moteris, pirmą kartą išvydusi jo pasididžiavimą, elgtųsi taip, lyg jį būtų mačiusi jau šimtą kartų. Tad nesvarbu, kas būtų, nesureikšminkite šio dalyko.

 

► Baimė: „Galbūt jai nepatiks mano kūnas...“

Iš tiesų ši vyrų baimė gana pagrįsta. Bėgant metams, ant šonų susikaupia riebalų, iššoka „alaus pilvas“. Be to, ne kiekvienai moteriai patinka pernelyg didelis plaukuotumas, tatuiruotės ir pan. Iš tiesų ir vyrams ne vis tiek, kaip jie atrodo. Visi svajoja, kad pirmasis intymus pasirodymas įvyktų kuo sėkmingiau...

 

Kaip galite padėti

Privalote būti taktiška. Jūsų nustebimą, kaip ir mėginimą apsimesti, kad nieko nepastebėjote, partneris gali priimti kaip įžeidimą. Tad nevenkite kalbėtis apie jo fizinius ypatumus, leiskite partneriui pajusti, kad jie yra tau priimtini. Pavyzdžiui, nedidelio ūgio storuliukui bus labai malonu išgirsti, kad jums niekada nepatiko dvimetriniai atletai... Tik, žinoma, neperlenkite lazdos ir nepraraskite natūralaus nuoširdumo.

 

► Baimė: „Gal ankstesnis jos partneris buvo geresnis už mane?“

Raumeningesnis, išradingesnis, pajėgesnis? Net ir pasitikintys savimi vyrai neišvengia šių abejonių. Jeigu partneris nuolat klausinėja, kiek kartų per naktį daugiausia mylėjotės ir pan., vadinasi, jis mėgina savo seksualines galimybes palyginti su jūsų buvusiuoju partneriu. Gerai, jei palyginimas bus jo naudai...

 

Kaip galite padėti

• Galite atsakinėti į tokius jo klausimus, bet tada lovoje jūs būsite trise: tu, jis ir jūsų buvusysis. Be to, teks griebtis diplomatijos: pernelyg neišgirti ankstesnio partnerio, bet ir neišpeikti. Antraip arba nuliūdinsi dabartinį mylimąjį, arba jį išgąsdinsi, nes jis manys, kad lygiai tą patį apie jį kažkada galite kalbėti kitiems.

• Negailėkite pagyrų mylimajam, nuolat kartokite, koks jis nuostabus ir jums svarbus.

„Edita“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt