Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Blogi seksualinio gyvenimo įpročiai

Jis ir Ji
Fotolia nuotr. / Jis ir Ji
Šaltinis: „Edita“
0
A A

Taip taip, blogų įpročių kai kurie žmonės išsiugdo ir seksualiniame gyvenime! Nebekalbėsime apie tai, kas jau išnarstyta po kaulelį ir seniai įrodyta: vaidinti orgazmą moterims neverta, o vyrams po sekso nusisukti ir iškart užmigti – tiesiog nemandagu. Yra ir daugiau blogų įpročių, kuriuos dažniausiai nutylime, nenorėdami įžeisti partnerio.

„Gražus“ seksas

 

Teisybę pasakius, netgi įdomu, kas sugalvojo, kad seksas – tai būtinai ilgos glamonės, saldūs kuždesiai, kine matytos pozos, aistringi dūsavimai ir t. t. Yra moterų, kurioms maga intymųjį suartėjimą paversti „Oskaro“ apdovanojimo vertu pasirodymu... Bet koks seksas yra gražus, jei teikia pasitenkinimą abiem partneriams. Galite kiek norite demonstruoti savo kūno lankstumą, kiek nori geidulingai alsuoti partneriui į ausį – jei visa tai netikra, tai gražiai pasimylėti ir neišeis. Atsikratyti įpročio mylėtis „kaip kine“ visai nesunku, tereikia patogią (ir iki gyvo kaulo įgrisusią) miegamojo lovą iškeisti į, pavyzdžiui, vandens čiužinį, šieno kaugę, automobilio sėdynę ar traukinio kupė. O svarbiausia, kad būtumėte nuoširdi ir galvotumėte ne apie tai, kaip atrodote, o ką jaučiate.

 

Pernelyg rimtai

 

Kai kas mylisi netardami nė žodžio, paniurusiais veidais arba susikaupę, tarsi dirbtų rimtą ir atsakingą darbą... Meilės žaidimai nėra pareiga – jeigu nesi nusiteikęs mylėtis, tai ir nedaryk to. Nedidelė humoro dozė meilės guolyje dar nė vienam nepakenkė. Net moksliškai įrodyta, kad mokėjimas atvirai, draugiškai pašmaikštauti – seksualinio meistriškumo požymis. Be to, tai ir pats paprasčiausias būdas suartėti su partneriu.

 

Nereikalingi žodžiai

 

Plepumas labiau būdingas moterims, nors ir tarp vyrų atsiranda tokių, kurie be paliovos mala liežuviu: „O, taip... Šiek tiek žemiau... Bučiuok, nesustok... Paglostyk...“ Čia juk ne anatomijos pamoka! O blogiausia išgirsti: „Ne taip!“  Be abejo, reikia stengtis galvoti ne tik apie savo pojūčius, tačiau negalima perlenkti lazdos. Mylimieji paprastai jaučia vienas kitą be žodžių, jie kalbasi kūno kalba... Taigi abu mokykitės jos!

 

Švaros manija

 

Meilės naktis. Pavargęs ir laimingas jis siekia apkabinti mylimąją, prisiglausti, tačiau ji veržiasi iš jo glėbio: „Mielasis, man reikia į dušą.“ Vonios kambaryje pasigirsta vandens šniokštimas, o vyras sutrikęs mąsto: „Gal aš jai bjaurus?“ Jam norėtųsi atiduoti visą savo švelnumą, reikšti jausmus bučiniais, prisilietimais. O ji skuba praustis. Negi seksas – kažin koks purvinas dalykas, kad po jo iškart reikia bėgti į vonią? Lygiai tą patį jaučia ir moteris, kai vyras yra apimtas švaros manijos. Ką daryti? Pagulėkite apsikabinę ir eikite į dušą kartu.

 

Egoizmas

 

Gal ir keista, bet pasitaiko moterų, kurios per intymųjį suartėjimą guli tarsi lentos. Geismą jos jaučia, ir malonumą. Tiesiog nenori nė piršto pajudinti, kad pamalonintų ir partnerį. Ypač skaudžiai į tai reaguoja vyrai, kurie tikisi abipusių pačių intymiausių glamonių. Moki imti, mokėk ir duoti. Sekse negali būti vienos krypties eismo... Į meilę atsakykite meile, į bučinį – bučiniu, į glamonę – glamone.

 

Drovumas

 

Ko gero, amžinai liks neaišku, kodėl kai kurios moterys drovisi intymiųjų santykių. Kas tai – būdo savybė, auklėjimo pasekmė ar kompleksas? Lengva paaiškinti, kodėl moteris varžosi mylėtis su nauju partneriu pirmą kartą, bet visiškai nesuprantama, kai tūkstantis pirmąjį kartą ji vis tiek drovisi mylėtis šviesoje ar paprasčiausiai kita poza. Jei neatsikratysite šio įpročio, ilgainiui padėtis tik dar labiau blogės. Turėtumėte pasistengti ir pakeisti savo požiūrį į save, savo kūną, judviejų santykius. Meilės guolyje temperamentas, išradingumas ir gebėjimas duoti, o ne imti yra kur kas vertingesni nei figūros standartai.  

 

„Edita“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt