Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

7 iš proto varančios vyrų frazės

Jis ir Ji
Fotolia nuotr. / Jis ir Ji
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Įsivaizduokite labiausiai jus užknisantį vyrą – jis tikrai kas dešimt minučių leptelėtų ką nors tokio...

1. „Tai juk moters pareiga!“

Tradiciškai ji nuskamba kaip subtilus priekaištas dėl palubėje kabančio voratinklio, neparuoštos vakarienės ar šuns pripėduotų grindų. Tokiomis frazėmis mėtosi vyrukai, įsitikinę, kad patys nemaloniausi darbai šioje žemėje skirti moterims.

2. „Gal pasimylim?“

Jie įsitikinę, kad tokio nuostabaus dalyko kaip seksas neįmanoma sugadinti jokiomis frazėmis. Kam čia dar reikia romantikos ir intrigos? Ir net jei bandysite pajuokauti, kad galima susitikti 16.15 val. prie skalbyklės, nes tada turėsite 7 laisvas minutes, jis tuo šventai patikės ir prieš minutę jau trypčios laukdamas jūsų. 

3. „Aš ir vėl kaltas...“

Vyrai turi talentą įžvelgti moterišką kritiką ten, kur jos nėra nė kvapo. Įtarimą jiems kelia visi moterims įprasti žodeliai, pavyzdžiui, „mielas“. „O, kokia miela tavo šukuosena!“ – tokį komplimentą jis priima kaip kaltinimą, kad atrodo kaip paskutinis idiotas, kurį tuojau pat reikia pamesti ir susidėti su geriausiu jo draugu. Bet koks bandymas garsiai paanalizuoti jo elgesį priimamas kaip kaltinimas.

4. „Tau vėl PMS?“

 Jei nors kiek emocionaliau išsakote mintis, jis akimirksniu jose išgirsta susierzinimo gaidelių.  O tuomet ištaria tą frazę, kurią kažkur girdėjo ir įsidėmėjo.

5. „Tau nupirkti mandarinų“?

Moteris, norėdama pamaloninti mylimąjį, ramiai sau nuperka parduotuvėje mėsytės kepsniui, žalumynų, vyno ir vaisių, kad paskui galėtų paruošti puikią vakarienę.

Ką daro įsimylėjęs vyras? Kas penkias minutes skambina iš parduotuvės: „Tau nupirkti sūrio?“ „O gal paimti šokolado?“ „O kokio vyno?“ Tuo metu sėdite darbe ir rašote ataskaitą, bet niekis, jis juk dėl jūsų stengiasi...

6. „Kodėl be nuotaikos?“

Vyrai įsitikinę, jei nečiauškame kaip užsuktos ir nekvatojame iš jų juokelių, vadinasi, mums depresija. Paskui ir iki savižudybės netoli. Jiems sunku suprasti, kad tiesiog šiaip truputį liūdna, ir viskas.

7. „Nesiruošiu su tavimi ginčytis“

Po tokios vyrų frazės kyla 90 proc. ginčų, kurių įkarštyje dūžta taurės, skambinama draugėms ir garsiai kūkčiojama. Bet... ir tai jie priskiria PMS-ui.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt