Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Erotiniai moterų signalai

Raudoni drabužiai ypač traukia vyrų dėmesį
Fotolia nuotr. / Raudoni drabužiai ypač traukia vyrų dėmesį
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Mėgstate raudonos ar rožinės spalvos drabužius, aksesuarus? Tuomet, greičiausiai, vyrų dėmesiu nesiskundžiate. Ne veltui sukurta tokia jausminga daina „Lady in Red“...

Raudoni ar rožiniai drabužiai, aksesuarai priešingos lyties atstovus, pasirodo, veikia kaip toreadoro skraistė bulių! Jie skuba į ataką. Žurnale Live Science teigiama, kad jei tokios spalvos vyrauja moters drabužinėje, vyrai tai suvokia kaip signalą, jog dailiosios lyties atstovė pasiekusi vaisingumo piką ir yra erotiškai nusiteikusi.

Buvo apklausta 120 moterų, kurių amžius – 18–47 metai. Klausimas skambėjo kiek keistokai: kokios spalvos palaidinę ji dabar dėvi ir kada baigėsi paskutinės menstruacijos? Pasirodo, moterys, dėvinčios raudonos ar rožinės spalvos palaidines, nesąmoningai jas rinkdavosi per vaisingiausias savo dienas, mat daugelis moterų mėnesinių ciklo viduryje būna labiausiai seksualiai susijaudinusios.

Gamtos pasaulyje kai kurie nusiteikę poruotis gyvūnai skleidžia tam tikrus signalus. Nors žmonės neturi tokio „mechanizmo“, jie, pasirodo, irgi siunčia slaptus signalus. Daugelyje kultūrų raudona spalva asocijuojasi su aistra. Eksperimentas su vyrais, kuriems buvo rodomos moterų nuotraukos, dar kartą įrodė, kad jiems patraukliausios tos moterys, kurių atvaizdai būdavo raudonuose rėmeliuose. O raudoni ar rožiniai drabužiai visuomet traukia vyrų dėmesį.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt