Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Idealūs meilužiai: misija įmanoma?

Jis ir Ji
Fotolia nuotr. / Jis ir Ji
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Jei pavasaris jau spėjo susukti galvą, turbūt svajojate amžinai būti su JUO, nors gyvenime, skirtingai nei muilo operose, jis ir ji nebūtinai gyvena ilgai bei laimingai. Bet nenusiminkite, įsimylėjėliams, kurie nori ilgam išlikti geidžiami vienas kitam, autoritetingai pataria psichologai ir seksologai. Taigi, mylimieji, mokykitės būti meilužiais!

Kalbėkitės! Ir apie seksą!

Įsiklausykite, kas jums sakoma, domėkitės partnerio savijauta, troškimais ir poreikiais. Ir ne tik miegamojo lovoje... Nesužinojusios, ko mylimas žmogus tikisi ir neatskleidusios jam savo norų, galite iš jo taip ir nesulaukti atsako: švelnumo, dėmesio ženklų, glamonių, kurios jaudina. Didžiausia klaida, kurią daro įsimylėjėliai – baimė būti atviriems.

O kaip įveikti tą baimės slenkstį? Labai nejauku? Prisiminkite, kad jei jau dalijatės su partneriu kūnais, tai nebus labai sunku pasidalyti ir mintimis (nors kai kurios moterys, miegodamos su vyru, taip ir neišmoksta pasakyti, įvardyti savo troškimų; galvoja, kad vyras skaito mintis). Intymius klausimus irgi galima aptarti žaismingai: pasikeiskite vaidmenimis – būkite tai mokytoja, kuri mokiniui skiria „namų darbų“, tai klusni mokinė. Jei „apie tai kalbėti“ tiesiog liežuvis nesiverčia, rašykite laiškučius ar SMS. Kuo sąžiningesni bus jūsų pokalbiai apie seksą, tuo sklandesnis ir malonesnis bus pats procesas.

Nebijokite permainų!

Nepaverskite savo gyvenimo rutina – žinome žinome, niekas to nenori, bet taip atsitinka dėl mūsų tingėjimo: ilgainiui nusistovi įpročiai, kuriuos tingisi keisti. Kiekvienas šeimos psichologas nusivylusiai vienas kitu porai iškart išrašytų štai tokį receptą: marš iš namų! Išeikite į teatrą, kiną, koncertą. Keliaukite (nebūtinai toli ir brangiai), atsipūskite nuo vaikų ir senstančių tėvų problemų. Pavakarieniaukite mieste be progos.

Svarbu nepamiršti, kad kiekvienas jūsų turi teisę ir į asmeninę erdvę. O iš jos sugrįžus (žvejyba, sportas su draugais, „mergaičių“ vakarėliai ar kokie ypatingi hobiai), labiau norėsis džiaugtis vienas kitu. Surenkite aistros vakarą, nepatingėkite pradžiuginti partnerį intymiu siurprizu.

Rūpinkitės savo išvaizda ir sveikata

Patraukli išvaizda svarbi jums abiem. Lygi oda, šilkiniai plaukai, kuriuos norisi liesti, gaivus kūno kvapas sustiprina seksualinį potraukį. Nepamirškite, kad namie turite atrodyti geidžiami – meskite lauk nudryžusias sportines kelnes ir nuskalbtus marškinėlius. Geriausias testas: pažiūrėkite į save, įpakuotą į namų drabužius, veidrodyje ir paklauskite, ar nesutriktumėte, jei jus tokią pamatytų netikėtai užgriuvę bendradarbiai? Nes darbe jūs – tikra dama, ar ne?

Intymūs gyvenimas – už uždarų durų

Kuriozai ar nesėkmės miegamajame – kiekvienos poros gyvenimo dalis, kurios nebūtina viešinti draugėms, draugams ir giminaičiams. Neišmintinga dalintis pikantiškomis smulkmenomis su geriausia drauge ar seserimi. Juk netrokštate gauti klaidingų patarimų ar tapti pajuokos objektu? Teisingiau viską aptarti TIK su partneriu. O jei problema neišnyks – tik su specialistu. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt