Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Intymios pozos, kurios kaitina

Intymios pozos, kurios kaitina
Fotolia nuotr. / Intymios pozos, kurios kaitina
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Tai dar viena, moterims gana nepatogių temų. Bet tai, anaiptol, nereiškia, kad tai, kas nepatogu, yra neaktualu. Veikiau atvirkščiai... Taigi pamėginkime peržengti šį tabu.

Kad egzistuoja pozos, kurios užveda, tikrai ne mitas. Pasak seksologų, tam tikros pozos moterims leidžia greičiau ir stipriau patirti malonumą. Kviečiame pasidomėti, ką rekomenduoja žinoma sekso ir meilės ekspertė dr. Ava Cadell.

 

Peteliškė, arba modifikuota misionieriaus poza

 

Moteris įsitaiso ant nugaros, tiksliau taip, kad jos klubai būtų ant paties lovos krašto, tuomet pakelia dubenį ir užmeta kojas vyrui ant pečių, o jis įsiskverbia į ją stovėdamas. Tokioje pozoje stimuliuojamas gimdos kaklelis, tad pojūčiai būna kur kas stipresni.

 

Patobulinta technika

 

Sueitis pradedama misionieriaus poza. Kai vyras įsiskverbia, moteris suglaudžia kojas tarp vyro kojų. Vyras perkelia savo svorį šiek tiek į priekį, kad judėdamas galėtų spaustis į moters klitorį. Pasak sekslologų, ši poza įaistrina net šalčiausią moterį.

 

Stalviršio džiaugsmai

 

Pašėlęs seksas daug kam asocijuojasi su filmuose matytomis scenomis, kai JIS vienu mostu nušluoja nuo darbo stalo dokumentus ir pasiguldo ant jo jauną gražuolę. Ne mažiau kraują kaitina ir sueitis ant paprasčiausio namų  stalo. Nereikia jokių akrobatinių sugebėjimų – moteris įsitaiso prie pat krašto ir... Kai kurioms poroms aistrą dar paaštrina jausmas, kad kas nors TAI gali pamatyti.

 

Aistringosios žirklės

 

Vyras įsitaiso lovoje gulomis, šiek tiek sulenkia kelius, o jūs atsisėdate ant jo įstrižai, nusisukusi taip, kad apžergtumėte vieną jo koją. Ši poza leidžia moteriai kontroliuoti, kokiu kampu ir kaip jai maloniausia, kad vyras įsiskverbtų. Be to, stimuliuojamas klitoris.

 

Siekiame kojomis debesis

 

Nereikia būti nei balerina, nei akrobate – pabandykite sueities metu pakelti abi kojas aukštyn (tegul vyras prilaiko jūsų kulkšnis). O jau tuomet ieškokite naujų pojūčių labiau jas pražergdama ar suglausdama – galimybės neribotos.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt