Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Intymus vienišės gyvenimas: kaip ir su kuo?

Patraukli moteris.
123RF.com / Patraukli moteris.
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Vienišas vyras yra amžinas degustuotojas – šiandien vakare apglėbęs vieną, kitą savaitę – kitą. Ir niekas jo nesmerkia. Jei taip pat aktyviai elgiasi vieniša moteris, iškart gauna pravardę. Žinome, kokią. Bet juk fiziologiniai poreikiai abiejų panašūs, tiesa?

Ir juk niekur neišnyksta švelnumo ir artumo poreikis, juk nuolat reikia jausti, kokia esi nuostabi ir geidžiama, graži, protinga, talentinga. Ir jei šalia nėra to vyro, tai ką daryti?

Visuomenė, kaip seniai aišku, taiko dvigubus standartus. Moterims reikia kentėti ir laukti stebuklo. Na taip, kai kurios taip ir daro – jei tik nepralaukia viso gyvenimo. Na, o jei jau nekentėti ir nelaukti? Kas tada? Galimi keli variantai.

1. Seksas su eksu

Naujų vyrukų kartais nėra nei noro nei laiko ieškoti, o su bet kuo į lovą gultis – irgi. O ir jausmai buvusiajam dar ne visai išblėsę. Turbūt todėl vienišos merginos nespjauna į galimybę kartą kitą permiegoti su buvusiu draugu. Arba su kažkuo, kas jau buvo jos gyvenime dar anksčiau, toks artimas ir savas.

Logika čia tokia: kodėl nepasinaudojus galimybe saugiai atsipalaiduoti pažįstamame glėbyje? Be jokių širdį draskančių dramų, ašarų ir nusivylimų – vis tik žmogus pažįstamas, artimas, patikimas. Pozos išbandytos, erogeninės zonos surastos.

Taip pat skaitykite: Ženklai, kada „tai – tik seksas“ perauga į rimtus santykius

Su buvusiu seksualiniu partneriu nepatirsi nusivylimų ir netikėtumų, įvairiausių siurprizų, pavyzdžiui, minutę trunkančio sekso be jokių preliudijų, niekas tamstos neatsiklausęs neriš prie radiatoriaus kaklaraiščiu ir staiga iš kuprinės neišsitrauks bizūnėlio.  

2. Pati sau režisierė

Gamta juk suteikė galimybę save patenkinti, ar ne? Ir ne tik patenkinti, o geriau save pažinti. O kiekviena moteris pati sprendžia, naudoti pagalbines priemones (vyrų čia neturime galvoje), ar ne. Na, vienoms patinka vibratoriai, o kitoms – stebuklingi rutuliukai, trečioms – pirštukais nutiesti kelią į malonumų viršūnę, dėl skonio nesiginčyjame.

Kad geriau pažintume save ir savo erogenines zonas, pravartu atsikratyti išankstinių nuostatų ir tenkinti save taip, kaip norisi. Be to, vyrams patinka moterys, kurios gerai pažįsta savo kūną ir intymių žaidimų metu kartais gali ir pačios ateiti į pagalbą...

3. Seksas su kolega ar kaimynu

123rf.com nuotr./Jauna pora lovoje
123rf.com nuotr./Jauna pora lovoje

Štai kas nuolat šmėžuoja prieš vienišos merginos akis: patrauklus kaimynas, lifte ryjantis ją žvilgsniu. Na, gal ir ne svajonių meilužis, bet visai nieko. Jis puikia gali pakelti ūpą vienišomis naktimis, kai vartaisi, svajodama apie idealų savo romano herojų.

Su kolegomis šiek tiek sudėtingiau. Bet jei jis irgi vienišas, simpatingas, turintis gerą humoro jausmą, tai tokia intrigėlė įneš į gyvenimo rutiną daugiau spalvų. Vien tai, kad bus su kuo pačiauškėti per pietus, o užsivertus darbais gauti mielą žinutę, jau šis tas.  

4. Atsitiktinis seksas

Būna ir taip. Naktinis klubas, flirtas, dvi vienišos širdys ir... lova, o paskui jau rodomi debesėliai, kaip lietuviškuose filmuose po to, kai kažkas tarp herojų įvyko. Instinktus galima valdyti, tačiu kartais atsiduodama tai silpnai akimirkai. Vieniša moteris juk nėra mirusi. Ji jaučia, ji gyva, ji nori patirti. Ir, beje, dažniau ne seksą, o vyro švelnumą, suteikiamą saugumą, bučinius. Juk tiek nutikimų kurortuose ar komandiruotėse. ir jeigu jau smerkiame vyrus, tai pagalvokime: ogi su kuo tie vyrai nueina į kairę? Su tomis pačiomis moterimis.

Ji nori jaustis mylima, geidžiama, ji nori vyro glėbio, jaustis gyvybinga. Todėl labai greitai atpažįstamos vienišos moterys, kurios užmezga romaną. Akys spindi, pagražėja oda, atsiranda lengvumas eisenoje, išsitiesina nugara, sugrįžta pasitikėjimas savimi, moteris nebe tokia šiurkšti, kategoriška, būna tolerantiškesnė ir pakantesnė.

Taip pat skaitykite: Esminės intymaus gyvenimo klaidos

Todėl smerkti moterį, kad jį pasirinko atsitiktinį seksą, beprasmiška. Žinoma, svarbu nepamiršti apie saugius lytinius santykius.

Tokie mieli vyrukai, tarp mūsų mergaičių kalbant, geri „dėl sveikatos“, kol dairomės kažko kitko, bet, aišku, nebūtina jiems to deklaruoti. Tik vyrais gali turėti santykių neįpareigojančių, o patys mano, kad moterys tam nesutvertos. Tačiau gyvenime būna įvairių scenarijų: kartais mažas romaniūkštis virsta gyvenimo meile... Čia jau moterų pasirinkimas: laukti to išsvajoto gyvenimo partnerio, laikantis celibato, džiūstant ir nevaikštant į pasimatymus ar visgi retkarčiais nepamiršti, kad kūnas irgi turi savo poreikių, troškimų ir juos patenkinti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt