Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Jūsų intymus gyvenimas nykus? Pakeiskite tai!

Jūsų intymus gyvenimas nykus? Pakeiskite tai!
Fotolia nuotr. / Jūsų intymus gyvenimas nykus? Pakeiskite tai!
Šaltinis: Žurnalas „JI“
0
A A

Psichologų teigimu, kam sekasi darbe, neturėtų kilti bėdų ir lovoje. Šis teiginys jau seniai nekelia abejonių vyrams. Tuo verta patikėti ir jums: aktyvios moterys labiau pasitenkina lovoje.

► Labiau pasitikėkite savimi

 

Tyrimai parodė, kad sėkmės lydimos, savimi pasitikinčios moterys net ir sunkiausiomis akimirkomis darbe nesuabejoja savo partnerio meile. O prastai save vertinančios nepasiekia karjeros aukštumų ir, iškilus mažiausiai nesėkmei, suabejoja partnerio jausmais. Mokslininkai teigia, kad prastas savęs vertinimas lemia ir neigiamą požiūrį į aplinkinius. O pasitikėjimas savimi – priešingai, t. y. leidžia meilę laikyti jausmu, kuris visiškai nepriklauso nuo aplinkybių. Kaip tik toks teigiamas požiūris į gyvenimą garantuoja geresnį seksą. Pozityviai nusiteikusios moterys neslepia savo kūnų po šiltais naktinukais ir nebijo mylėtis šviesoje. Jos tiesiog neturi kompleksų, nes myli save ir drauge rūpinasi savo kūnu. Jos neleidžia niekam atimti iš jų malonumo.

 

Naudingas patarimas

Paimkite popieriaus lapą ir surašykite visas gerąsias savo savybes bei pastarojo laikotarpio laimėjimus. Pamirškite trūkumus. O sudarytąjį sąrašą pasikabinkite matomiausioje vietoje. Tai leis jums nuolat prisiminti, kad esate geriausia. Ir ne tik mama ar darbuotoja, bet ir mylimoji.

 

► Paisykite savo troškimų

 

Apklausų tyrimai liudija, kad sėkmę darbe lydi geresnis seksas namuose. Geras įprotis – suprasti, ko norite, ir siekti tai įgyvendinti. Supratimas, kad jums sekasi darbe, nesunkiai pritaikomas ir asmeniniame gyvenime. Juk visada geriausia mylėtis tada, kada norite, su tuo, kuo norite, ir taip, kaip norite. Iki šiol buvote nepatenkinta lovos reikalais? Keiskite padėtį. Įvertinkite aplinkybes: kas jums patinka mylintis, ką reikėtų pakeisti, pagerinti, ko apskritai atsisakyti? Patirtą malonumą galite įvertinti kaip gautus dividendus. Juk dėl to verta pasistengti, ar ne?

 

Naudingas patarimas

Liaukitės kompleksuoti dėl to, kad nežinote, kaip jaučiasi jūsų partneris, dėl to, kad abejojate, ar jam su jumis gera. Išmintingi vyrai pripažįsta: vyras visada pasiekia orgazmą, todėl turi pasistengti, kad moteriai su juo būtų gera. Tegu tai tampa jūsų seksualinio gyvenimo kelrode žvaigžde. Norėdama patirti malonumą, drauge leiskite patirti jį ir  mylimajam. Tad mėgaukitės seksu, o ne abejokite.

 

► Nėra nieko neįmanomo

 

Ne veltui sakoma: jei norite ko nors pasiekti, turite pradėti elgtis taip, kaip iki šiol jums buvo neįprasta. Ši taisyklė tinka tiek norinčioms padaryti karjerą, tiek siekiančioms patirti kuo daugiau malonumų lovoje moterims. Akivaizdu, kad, keičiantis vienai sričiai, keičiasi visas gyvenimas, nes viskas susiję. Jei esama situacija jūsų netenkina, nesitaikstykite su ja, o imkite veikti – juk nėra nieko neįmanoma. Ypač kai šventai tuo tikite.

 

Naudingas patarimas

Jei kiekvienąkart seksas būdavo partnerio iniciatyva, šįkart pati nuspręskite, kaip norite mylėtis. O gal apskritai nenorite? Nebijokite įvardyti savo norų. Perimkite valdžią lovoje į savo rankas. Gal tik vienam kartui, bet tegul mylimasis sužino – jūs esate iniciatyvi, žinote, ko norite ir kaip to pasiekti. Vyrus tokie netikėtumai kaitina. Galite būti tikra, kai pajusite malonumą valdyti situaciją, tai įkaitins ir jus pačią...

Žurnalas „JI“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt