Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Ką slepia jo kūno kalba?

Jis ir Ji
Fotolia nuotr. / Jis ir Ji
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Kūno kalbos žinovai teigia, kad daug daugiau apie žmogų galima pasakyti ne iš tiesioginio jo elgesio ir kalbos. Kur kas daugiau atskleidžia tai, į ką dažnai numojame ranka – tai mūsų judesiai, žvilgsniai, mimikos... Trumpiau tariant – kūno kalba. Ji tikra išdavikė! Pakanka įsisąmoninti kelias taisykles, ir jūsų mylimasis be žodžių atskleis tai, kas jums rūpi labiausiai.

► Atkreipkite dėmesį į jo laikyseną. Atsilošęs atgal, sukryžiuotomis ant krūtinės rankomis vaikinas greičiausiai nėra per daug jumis susižavėjęs. Išsakyti žodžiai dažniausiai sutampa su jo kūno kalba. Tad jeigu jo akys vengia jūsų žvilgsnio arba nuolat būna nusukęs galvą, kai kalbate, greičiausiai vaikinas vengia ir nenori užmegzti artimų ryšių. Sukryžiuotos jo rankos gali reikšti, kad stengiasi išvengti rimto pokalbio, nemalonios situacijos.

 

► Puikiai žinote, kad kai žmogus šypsosi, šypsosi ir jo akys. Tikrą šypseną suvaidinti labai sunku. Todėl kai jūsų brangusis šypsosi, o prie jo akių susidaro raukšlelės, galite būti tikra, kad tai – tikra. Bet jeigu šypsena tęsiasi ilgai, o akys išlieka šaltos ir nepakitusios, vadinasi, laikas pagalvoti, kas yra ne taip. Dirbtinė šypsena tikriausiai nėra tai, ko trokštate.

 

► Nuolat liečia nosį ir nusuka žvilgsnį? Vadinasi, meluoja. Jeigu nosies šnervės išsiplėtusios ir jis sunkiai kvėpuoja, o širdies ritmas muša visus rekordus, tuomet reikalai prasti. Tai – įtūžis arba susijaudinimas, o gal net abu kartu.

 

► Atkreipkite dėmesį į rankas. Jeigu jos padėtos ant stalo, tai ženklas, kad vaikinas atsipalaidavęs ir ramus, bet jei laiko jas paslėpęs, pakišęs po stalu, gniaužo delnus, grąžo rankas, gali reikšti, kad nervinasi ir yra įsitempęs. Delnais į viršų demonstruojamos rankos reiškia atvirumą ir nuoširdumą. Taip pat atkreipkite, kaip vyras spaudžia ranką: švelniai, bet tvirtai byloja simpatiją ir susižavėjimą, na, o vos paliesdamas greičiausiai išsako abejingumą ir nuobodulį.

 

► Jis dažnai liečia savo smakrą? Vadinasi, priima kažkokį sprendimą. Pastebėta, kad susitelkę į apmąstymus žmonės ir ieškodami išeities labai dažnai čiupinėja būtent šią veido dalį.

 

► Vaikinas vis bando atsitiktinai jus paliesti? Jūsų rankos „atsitiktinai“ susiliečia siekdamos taurės, jis netyčia priglunda visu kūnu bandydamas kažką pasiekti... Stebėkite situaciją. Jeigu tai kartojasi dažnai, o judesiai švelnūs ir malonūs – tai geras ženklas, jūs jam tikrai patinkate.

 

► Kojų padėtis taip pat laba svarbi. Jeigu vaikinas ramus ir jo kojos vos pražergtos, vadinasi, jis jaučiasi atsipalaidavęs. Sukryžiuotos kojos gali reikšti, kad jis nori daugiau erdvės arba, atvirkščiai, priartėti prie jūsų. Koja ant kojos gali byloti, kad vaikinas stengiasi atsiriboti nuo nemalonių žmonių. Stebėkite ir pėdas: kuo jos labiau nusuktos nuo jūsų, tuo mažiau dominate šį žmogų.

 

► Žvilgsnis. Primerktos akys gali reikšti ir pyktį, ir nevykusį bandymą atrodyti seksualiai ar paflirtuoti. Akių kontaktą kai kurie melagiai naudoja kaip savęs išteisinimo priemonę. Dauguma mūsų girdėjo, kad akių nusukimas – tai melo ženklas. Užtai kai kurie apgavikai stebeilijasi kaip pašėlę. Tad skirkite nuoširdų susidomėjusį žvilgsnį, kuklumą ir gudrumą.  

 

► Jeigu jūsų simpatija pasisukusi į jūs visu kūnu, kai kalbatės, galite būti rami – jam tikrai įdomu. Tačiau jeigu vaikinas nusigręžęs nuo jūsų, o akys bėgioja tai šen, tai ten, vadinasi, jam nuobodu. Tą patį reiškia ir galva, įremta tarp delnų, ir vaikščiojimas iš vienos vietos į kitą dideliais žingsniais.

 

► Jis nenustoja liesti savo veido, trinti akių, kaklo, ausų? Nieko keista, jis jaudinasi, jaučiasi nepatogiai, meluoja arba kažkur labai skuba. Atsakinėja į klausimą klausimu? Tikrai bando suklaidinti, nenori kalbėti apie save arba tiesiog flirtuoja.

 

► Jeigu simpatija nuolatos tvarkosi ir liečia savo plaukus, jis arba meluoja, arba nori jus suvilioti. Jeigu patinkate vyrui – jis iš visos širdies stengsis pagauti jūsų žvilgsnį, kad ir kur būtumėte, kad ir ką darytumėte. Taigi sėkmės šifruojant mylimojo kūno kalbą!

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Kūno kalba
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt