Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kad tikrai patirtumėte orgazmą

N-18
Seksuali pora
„Fotolia“ nuotr. / Seksuali pora
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Prancūzai orgazmą vadina le petite mort (mažoji mirtis), taip pabrėždami didžiausio fizinio malonumo didybę. Kita vertus, per mažai pasitenkinimo suteikusiam partneriui iš tiesų gali grėsti susidorojimas... Kad miegamasis netaptų mūšio lauku, pasinaudokite šiais patarimais.

Apskaičiuota, kad vidutiniškai moters orgazmas trunka nuo 6 iki 30 sekundžių. Skaičiai neįspūdingi, tačiau nuo ilgiausio iki trumpiausio laiko skirtumas ne toks ir mažas. Visos puikiai žinome, kad sekso kokybė priklauso nuo partnerio jautrumo ir atidumo bei moters emocinės būklės.

Kad sekso kokybė priklauso nuo partnerio jautrumo ir atidumo bei moters emocinės būklės.

Būdamos emocionalios būtybės jautriai reaguojame į bet kokius išorinius dirgiklius – garsus, šviesas, kūną liečiančią patalynę, temperatūrą ir t. t. Bet kas gali pabloginti nuotaiką, todėl tapkite padėties valdovėmis.

Sutvarkykite miegamąjį

Daugelis netrumpai kartu esančių porų patvirtins, kad aistringiausios naktys būna viešbučiuose, kur bent kurį laiką nereikia sukti galvos dėl buities ar pačiame įkarštyje iš po nugaros traukti vaikiško žaisliuko. Viešbučio aplinką galite susikurti ir savo miegamajame. Pervilkite patalynę ir gražiai paklokite lovą. Ant naktinio stalelio pamerkite gėlių puokštę, uždekite žvakių. Visus daiktus sudėkite į vietas, įjunkite lėtais ritmais supančią muziką ir likę dviese užsirakinkite miegamojo duris bei išjunkite mobiliuosius telefonus.

Vienas viešbučių malonumų – SPA procedūros. Pamasažuokite vienas kitą, kūną įtrindami kvapiaisiais aliejais. Tai ne tik padės atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos, malonus vienas kito lietimas gali virsti puikia preliudija.

Pasitikėkite savimi

Vienas privalomų gero sekso komponentų yra partnerių pasitikėjimas savimi. Žema savivertė, nusivylimas savo kūnu ar gebėjimais užkerta kelią bet kokiam malonumui, todėl apiberkite savo mylimąjį komplimentais, taip duodamos užuominą, kad padrąsinančių žodžių reikia ir jums.

Pasitikėjimą savimi didina ir gundantis apatinis trikotažas, seksualūs aukštakulniai, ryškesnis makiažas. Jei kompleksuojate dėl kurios nors kūno vietos, įsigykite drabužėlius, kurių nebūtina visai nusirengti.

Išbandykite ką nors nauja

Rutina yra nemalonus dalykas net tokioje malonioje srityje, kaip intymus gyvenimas. Kad viskas netaptų trimis nuspėjamais judesiais, kaskart pabandykite ką nors naujo. Tai gali būti jau minėti apatiniai drabužiai, abiem priimtini sekso žaisliukai, specialūs skirtingų pojūčių suteikiantys aliejukai ar kremai.

Jei visada mylitės tik miegamajame ir savo lovoje, būtinai pakeiskite vietą.

Kad lytinis gyvenimas būtų sėkmingas, indai sukūrė net 245 skirtingas mylėjimosi pozas. Kodėl nepabandžius bent dešimties, ar kas vakarą vis kitos? Įkvėpimo taip pat galite pasisemti ir iš filmų suaugusiesiems. Beje, juos patartina žiūrėti kartu, pasiaiškinti, kas kam patinka, o kas yra tabu, kad vėliau išvengtumėte nesusipratimų. Erotinio filmo žiūrėjimas taip pat yra viena preliudijos formų.

Rodykite savo jausmus

Kartais moterys įtiki, kad mylimieji turi perskaityti jų mintis, tačiau toli gražu ne kiekvienas vyras tai sugeba. Įsidrąsinkite ir apie tai, kas jums malonu arba ne itin, pasakykite žodžiais ar judesiais. Pašnibždėkite į ausį, aimanuokite, nukreipkite partnerio ranką ten, kur norite būti liečiama. Kūnu reguliuokite judviejų judesių tempą ir intensyvumą. Leiskite mylimajam žinoti, kada būsite prie pat kulminacijos, kad jis nestabteltų pačiu netinkamiausiu momentu.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Orgazmas Meilė
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt